Black Friday

Black Friday – wyjątkowy dzień, wyjątkowe zniżki

Czarny piątek (Black Friday) to święto, które zostało zapoczątkowane w Stanach Zjednoczonych i zyskiwało na przestrzeni lat całą rzeszę zwolenników. Obecnie jest to dzień, w którym biorą udział sklepy z całego świata,  oferując obniżki sięgające nawet 90%. Dla konsumentów jest to doskonała okazja, aby kupić ulubione produkty w bardzo korzystnych cenach.

Kiedy przypada Black Friday w 2021 roku?

Black Friday zawsze przypada na następny dzień po amerykańskim Dniu Dziękczynienia, w tym roku (2021) będzie to 26 listopada. Warto przygotować się do zakupów i nabyć produkty, na które w ciągu roku nie moglibyśmy sobie pozwolić. Serwis Rabatio.com również bierze udział w tym wyjątkowym dniu i zachęca do zapoznania się z naszą ofertą na mega okazje cenowe.

Jakie produkty dostępne są w promocjach Black Friday?

Podczas Black Friday można znaleźć atrakcyjne kody rabatowe na zróżnicowany asortyment. Do najbardziej popularnych zalicza się elektronika oraz AGD. Kupony promocyjne bardzo często dostępne są na telefony, komputery i laptopy. Najważniejszą kwestią jeśli chodzi o Black Friday jest fakt, że kody rabatowe dostępne są nie tylko na starsze urządzenia, ale także na najnowsze modele produktów dostępnych na rynku. W promocji można znaleźć zarówno urządzenia marek Xiaomi jak i Huawei oraz Apple.

Kody rabatowe dostępne są nie tylko na elektronikę, ale także odzież, obuwie, kosmetyki, książki i wiele innych produktów. Na niektóre z nich możliwe są rabaty sięgające nawet 80-90%, a czasami da się znaleźć produkty dostępne za symboliczną złotówkę.

Przygotowanie do Black Friday?

Jeśli planujesz zakupy w tym wyjątkowym dniu i chcesz oszczędzić sporo pieniędzy, dzięki wykorzystaniu kodów rabatowych musisz się do tego odpowiednio przygotować. Przede wszystkim kluczowe jest rozpoczęcie monitorowania obniżek cen odpowiednio wcześnie. Kodów rabatowych jest tak dużo, że nie sposób przygotować się do zakupów w ciągu 1 dnia. Najważniejszą kwestią jest to, aby po znalezieniu promocji nie czekać za długo, zwykle te najlepsze promocje rzędu 90%-99% dostępne są przez bardzo krótki czas.

Black Friday w poprzednich latach

W poprzednich latach z oferty czarnego piątku skorzystało bardzo wielu konsumentów na całym świecie. W 2017 roku w czasie tego „święta” dokonano o 624% więcej transakcji niż w czasie standardowego dnia. W niektórych krajach wyniki transakcji mogą być o wiele większe i sięgać nawet 11000%. Jeśli chodzi o kwotę jaką wydały osoby korzystające z promocji w czarny piątek jest to średnio 250zł. Średnia kwota oszczędności na zakupach promocyjnych w czarny piątek to 180 złotych. Popularność Black Friday jest ogromnym, pozytywnym zaskoczeniem dla analityków gospodarczych w wielu krajach.

Z czym się kojarzy Black Friday?

O ile początki czarnego piątku miały swoje miejsce w Stanach Zjednoczonych to obecnie kody rabatowe można znaleźć na całym świecie. To święto jest bardzo dobrym pomysłem, aby wziąć sobie wolne i dokonać bardzo opłacalnych zakupów. Dzięki wykorzystaniu internetu kody rabatowe i promocje dostępne są dla każdego, na całym świecie. Warto pamiętać, że promocje podczas tego wyjątkowego święta sięgają nawet 90-99%. W internecie roi się od promocji i rabatów, które pozwalają naprawdę wiele zaoszczędzić. Rabatio.com w tym wyjątkowym dniu będzie z Wami. Zachęcamy do śledzenia systematycznie pojawiających się kodów rabatowych.

Kilka rad od Rabatio.com w kwestii Black Friday?

Szereg wyprzedaży, promocji i kodów rabatowych, jakie pojawiają się podczas Black Friday to przede wszystkim doskonała okazja, aby zaoszczędzić. Radzimy powstrzymać się od planowanych zakupów jesiennych i odłożyć pieniądze właśnie na Black Friday. Sugerujemy również dokładne zaplanowanie zakupów, aby nie nabywać produktów tylko dlatego, że są w super niskiej cenie. Lepiej przygotowane pieniądze wydać na produkty, które będą dla nas przydatne lub które zamierzamy podarować bliskim w formie prezentu.

Warto przygotować listę produktów, które chcielibyśmy nabyć oraz z góry określić budżet na zakupy. Odpowiedzialne zakupy podczas Black Friday ułatwi Wam również systematyczne śledzenie kodów rabatowych pojawiających się na Rabatio.com, do czego gorąco zachęcamy. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.