Gazetka Kaufland

Niemiecka sieć sklepów Kaufland przebojem wdarła się na Polski rynek na początku XXI wieku i od razu zyskała wielkie grono sympatyków. Firma rozwija się w kilku krajach Europy, ale poza Niemcami to właśnie w Polsce najwięcej inwestuje i buduje. Świadczy to o tym, że Polacy lubią hipermarkety Kaufland. Markę tę cenimy przede wszystkim za duży wybór produktów oraz dobre ceny. Nie bez znaczenia są liczne promocje, które można znaleźć między innymi w elektronicznej gazetce wydawanej przez firmę. Swoista iulotka Kaufland zawiera wszystkie, aktualne zniżki, rabaty i promocje znajdujące się w ofercie Kaufland.

Nowa gazetka Kaufland to wielkie ułatwienie dla klientów sieci sklepów. Sprawdzimy w niej co w danej chwili jest w promocji oraz jak długo ona potrwa. Zachęcamy zwłaszcza do korzystania z gazetek online. Zawsze aktualna gazetka Kaufland znajduje się na naszym portalu Rabatio.com.


Aktualne gazetki

gazetka-kaufland-23052024.png
Gazetka Kaufland ważna od 23.05.2024
Zobacz Gazetka ważna do 28.05.2024

Zobacz także gazetki w podobnych sklepach

Archiwalne gazetki

gazetka-kaufland-16052024.png
Gazetka Kaufland ważna od 16.05.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-kaufland-09052024.png
Gazetka Kaufland ważna od 09.05.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-kaufland-02052024.png
Gazetka Kaufland ważna od 02.05.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-kaufland-25042024.png
Gazetka Kaufland ważna od 25.04.2024
Zobacz Gazetka wygasła

Gazetka promocyjna Kaufland

Kaufland gazetka PDF informuje klientów o produktach przecenionych i znajdujących się w promocji. Elektroniczna wersja to spore ułatwienie i komfort przeglądania. Wystarczy otworzyć odpowiednią stronę WWW na telefonie lub w laptopie i bez żadnego pospiechu przejrzeć aktualne zniżki. Wersja online jest o tyle wygodna, że możemy ją otworzyć w każdej chwili w przeciwieństwie do tradycyjnej wersji drukowanej. Elektroniczna gazetka z Kauflandu pozwala nam dobrze przemyśleć i zaplanować zakupy. Możemy na spokojnie sobie rozpisać co kupimy w Kauflandzie a co w innym sklepie. Dzięki takiemu podejściu możemy sporo zaoszczędzić. Wystarczy 1 złotówka na produkcie różnicy, aby zapełniając wózek zakupowy do pełna wyjść na tym bardzo korzystnie.

Kaufland czerwona gazetka

Charakterystyczna gazetka Kauflandu zawiera informacje o promocjach z różnych kategorii zakupowych. Bardzo często spotkać się można z promocjami sezonowymi, a więc w specjalnych koszach i na wyspach promocyjnych znajdziemy produkty sezonowe. Nie jest tajemnicą, że najlepsze okazje na zabawki są w maju przed Dniem Dziecka oraz na początku grudnia przed Świętami Bożego Narodzenia. Podobnie jest z kosmetykami, które mają swoje chwile popularności. Są to oczywiście dni przed walentynkami, Dniem Kobiet oraz Świętami Bożego Narodzenia. Apropos Walentynek w licznych promocjach znajdziemy różne romantyczne gadżety, akcesoria, słodkości i wiele innych.

Najpopularniejszą gazetką w opisywanej sieci sklepów jest Kaufland gazetka alkohole. Opisywany sklep słynie z dużego wyboru alkoholi. Każdy koneser znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Częste promocje organizowane na tym dziale znajdują swoje miejsce w gazetkach Kauflandu. Dobre trunki w niskich cenach są możliwe, jeśli dobrze przejrzymy ulotkę. Największą popularnością alkohole cieszą się w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra. W tym okresie w sklepach są duże kolejki, ale też spore zniżki.

Drugą często wyszukiwaną grupą produktów jest mięso. To właśnie dla tego asortymentu wielu Polaków przegląda gazetki. Kaufland promocje mięsa to hasło, które działa na wielu klientów jak wabik. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Jeśli ktoś dobrze planuje swoje wydatki domowe i na przykład mrozi mięso, to promocja o kilka złotych na kilogramie mięsa może być odczuwalna. Karkówka, schab, piersi z kurczaka, udka czy indyk w atrakcyjnej cenie ściągają setki klientów do sklepu. Oczywiście większość klientów przy okazji zrobi większe zakupy, dzięki czemu sieci sklepów opłaca się taki zabieg marketingowy -  a zatem „wilk najedzony i owca cała”.

Gazetka reklamowa Kaufland

Gazetki promocyjne w Kauflandzie uchodzą za jedne z najlepszych. Są dobrze opracowane pod względem graficznym oraz lubiane przez klientów. Gazetka Kaufland ulotka czy też inaczej broszurka reklamowa wydawana jest w różne dni tygodnia. Firma mocno inwestuje w marketing i często ujrzeć możemy reklamy w telewizji, chociaż coraz bardziej marka idzie w marketing internetowy. Przeniesienie promocji do sieci to priorytet dla marki Kaufland. Stąd między innymi elektroniczne gazetki online, które warto przeglądać na naszej stronie Rabatio.com.

Informacje o sieci hipermarketów Kaufland

Kaufland należy do grupy Schwarz, do której należą również dyskonty Lidl. Sieć powstała w 1968 roku w Niemczech, a obecnie rozwija się w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria czy Mołdawia. Sklepy Kaufland w naszym kraju to jedne z najpopularniejszych hipermarketów, ich powierzchnia przekracza 2200 metrów kwadratowych. Niemiecka marka stawia na dobrą obsługę klientów. Zaczyna się to od budowy dużego parkingu, poprzez schludne kasy i regały sklepowe, a na wspomnianych gazetkach promocyjnych kończąc. Sieć zatrudnia w Polsce ponad 15.000 pracowników. W niedawno organizowanych rankingach popularności Kaufland jako sklep, w którym robimy najczęściej zakupy ustąpił tylko Biedronce oraz Lidlowi. Klienci przede wszystkim cenią Kaulfand za wysoką jakość produktów oraz duży wybór. Nie trzeba się ograniczać do wyboru pomiędzy 2 rodzajami makaronu czy czekolady. Podobnie jest praktycznie z każdą kategorią produktów. Kaufland chwali się ekspresową obsługą przy kasach. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadzili kasy samoobsługowe, które mają na celu rozładowanie kolejek tworzących się przy kasach.

Duże promocje w weekendy

Nie jest tajemnicą, że największe zakupy Polacy robią w sobotę. Większość społeczeństwa ma tego dnia wolne i spokojnie może ruszyć na zakupy. Kaufland gazetka weekendowa jest odpowiedzią sieci sklepów na potrzeby klientów. W sobotę możemy zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty nieco taniej. Wystarczy dobrze przeanalizować gazetkę weekendową. Gazetka Kaufland nowa oferta - tak często wyszukują w internecie klienci sklepu. Nie trzeba jednak robić to w ten sposób. Wystarczy zapisać sobie wśród ulubionych stron WWW portal Rabatio.com. Publikujemy tu aktualne i nowe gazetki promocyjne do sklepu Kaufland, a także innych dyskontów, supermarketów oraz hipermarketów. Gorąco zachęcamy do śledzenia na bieżąco. Atrakcyjne promocje w Kauflandzie pojawiają się czasem niespodziewanie, dlatego warto mieć to pod kontrolą.