Auchan gazetka

Gazetka promocyjna Auchan to bardzo przydatne narzędzie służące do informowania klientów tej globalnej marki o aktualnych rabatach i promocjach. Komunikacja z klientem to bardzo ważny aspekt rozwoju marki Auchan. Idąc z duchem czasu zespół marketingowy zaczął wprowadzać elektroniczne ulotki i tak właśnie powstała Auchan gazetka PDF. Jest to spore ułatwienie dla wszystkich klientów, którzy nie muszą poszukiwać informacji o rabatach, a mają wszystko pod ręką. Jedną z form wygodnego przeglądania gazetki Auchan jest odwiedzanie naszego portalu Rabatio.com, na którym publikujemy najnowsze gazetki z wielu sklepów.


Aktualne gazetki

gazetka-auchan-11072024.pdf.png
Gazetka Auchan ważna od 11.07.2024
Zobacz Gazetka ważna do 17.07.2024

Zobacz także gazetki w podobnych sklepach

Archiwalne gazetki

gazetka-auchan-04072024.png
Gazetka Auchan ważna od 04.07.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-auchan-27062024.png
Gazetka Auchan ważna od 27.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-auchan-20062024.png
Gazetka Auchan ważna od 20.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-auchan-13062024.png
Gazetka Auchan ważna od 13.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła

Marka Auchan kojarzy nam się przede wszystkim z wielkopowierzchniowymi hipermarketami, które posiadają ogromne parkingi i niemal wszystkie działy handlowe (można kupić również odzież, narzędzia, elektronikę czy rowery). Auchan posiada również mniejsze sklepy, które kiedyś nosiły markę Simple Market. Dziś wszystkie te sklepy znajdują się pod szyldem francuskiego potentata, zarówno hipermarkety, jak i mniejsze supermarkety konkurujące z dyskontami.

Aktualna gazetka Auchan publikowana na stronie Rabatio.com ma za zadanie przedstawić Państwu atrakcyjne zniżki w sklepie Auchan z różnych kategorii zakupowych, od żywności, przez kosmetyki, aż po elektronikę. Auchan aktualna gazetka w formie elektronicznej jest łatwa w przeglądaniu i ma tę przewagę nad papierową, że nie zajmuje miejsca w naszym domu. Nie gromadzimy dzięki temu nadmiaru śmieci, które z roku na rok drożeją. Nowa gazetka Auchan to zawsze mnóstwo atrakcyjnych promocji i wyprzedaży, które warto rozważyć przed udaniem się na większe zakupy. Wypełniając wózek zakupowy po brzegi możemy naprawdę sporo zaoszczędzić, jeśli dobrze zaplanujemy wszystkie artykuły . To właśnie w tym najbardziej ma nam pomóc gazetka Auchan.

Różnorodne oferty promocyjne

W ulotkach przygotowywanych przez dział marketingu Auchan znajdziemy promocje z różnych kategorii i działów. Oczywiście jednym z najpopularniejszych są artykuły dla dzieci. Gazetka Auchan zabawki to duże ułatwienie dla rodziców.  Przeceny samochodów zabawkowych czy lalek o 30-40% mogą zrobić naprawdę dużą różnicę w portfelu. Tym bardziej, że dzieci doskonale wiedzą, które marki zabawek są najlepsze (niestety również najdroższe). Tego typu gazetki publikowane są przede wszystkim przed świętami zarówno „zimowymi”, jak i „wiosennymi”. Ważny jest oczywiście również okres poprzedzający Dzień Dziecka. To wtedy są najlepsze okazje na zakup tanich zabawek.

Auchan gazetka alkohole to kolejna bardzo często poszukiwana grupa artykułów. Polacy chętnie zaglądają do niej nie tylko w okresie świątecznym czy przed Sylwestrem. Gazetka z przecenionymi alkoholami jest popularna przez cały rok. Każdy z nas ma w końcu różne okazje czy imprezy rodzinne w trakcie roku. Niektóre przeceny w Auchan są naprawdę opłacalne. Niekiedy można dostać dobre Whisky nawet o 40% taniej. Podobnie wina, piwa czy wódki.

Auchan gazetka szkolna to kolejna grupa wyczekiwanych gazetek w sieci sklepów Auchan. Zwykle Hipermarkety przygotowują atrakcyjne zniżki już od końca lipca. Ma to na celu wydłużenie zakupów tak, aby każdy miał czas na spokojnie przygotować wyprawkę szkolną. Pozwala to też wrócić wszystkim z urlopów i na spokojnie udać się na większe zakupy. W promocjach Auchan zatytułowanych najczęściej Wyprawka Szkolna znajdziemy tańsze plecaki, zeszyty, piórniki, kredki, długopisy, farbki, bloki rysunkowe i wiele innych. Jest to duże ułatwienie dla rodziców, którzy jednorazowo muszą wydać sporą sumę pieniędzy.

Kilka słów o sieci sklepów Auchan

Auchan to francuska marka hipermarketów z siedzibą w północnej Francji. Firma rozwija się od 1961 roku. W tej chwili działa w kilku krajach Europy oraz Azji. W Polsce pierwszy hipermarket został otworzony w Piasecznie pod Warszawą w 1996 roku. Obecnie hipermarkety budowane są głównie w galeriach handlowych kontrolowanych przez spółkę, tworząc całe centra handlowe – butiki, punkty garmażeryjne itd. W 2014 roku do marki Auchan włączonych zostało 57 hipermarketów Real, co oznacza kolejną ekspansje francuskiej marki. W sklepach Auchan klienci doceniają przede wszystkim bogatą i różnorodną ofertę produktów.

Gazetka reklamowa Auchan

Sprawdźmy zatem co może znaleźć się w elektronicznych ulotkach publikowanych przez sieć Auchan. Poza wspomnianą gamą produktów związanych ze szkołą, alkoholami czy zabawkami prym wiodą oczywiście gazetki spożywcze. W Auchan nie musimy wybierać pomiędzy 1 czy 2 produktami. Zwykle w obrębie jednej kategorii produktu mamy do wyboru na przykład 8 różnych czekolad deserowych, 6 różniących się od siebie czekolad białych czy kilka innych czekolad z orzechami. Mamy zatem spory wybór w przeciwieństwie do mniejszych sklepów dyskontowych. Klienci Auchan doceniają sklep przede wszystkim za to, że można w nim zrobić zakupy kompleksowo. Zaczynając na przykład od alei z wodami i napojami, przez szerokie alejki ze słodyczami, makaronami i przetworami, następnie można udać się po mięso, ryby, owoce, warzywa czy pieczywo. Bez problemu kupimy również odzież, a sklep gwarantuje swobodne warunki do przymierzenia bluzki, spodni czy koszuli.

W ofercie Auchan nie może zabraknąć działów z elektroniką, gdzie bardzo często znaleźć możemy przeceny telewizorów, laptopów czy smartfonów. Opłaca się zaglądać na dział ogrodowy, gdzie często pojawiają się perełki cenowe. Kosiarki, krzesła ogrodowe, mini place zabaw czy baseny w atrakcyjnych cenach to codzienność w Auchan w okresie wiosna-lato.

Klienci sklepu czasami potrzebują przejrzeć aktualne promocje w sklepach dzień wcześniej i wtedy gazetka Auchan od jutra jest niezwykle przydatna. W spokoju możemy przejrzeć interesujące nas zniżki i rabaty, bez zbędnego tracenia czasu „na żywo”. Właśnie po to powstał dział na Rabatio.com, prezentujący aktualne gazetki sklepowe. Jeśli chodzi o sieć sklepów Auchan otrzymujecie Państwo bardzo obfite w różnorodne produkty ulotki, dzięki którym możecie zaplanować duże zakupy nawet na cały tydzień. Gorąco polecamy gazetki Auchan.