Netto gazetka

Netto jest lubianą przez klientów siecią marketów osiedlowych, w których możemy robić codzienne zakupy. Stosunek jakości do ceny jest na zadowalającym poziomie i dlatego Netto powinno w najbliższych latach dalej się rozwijać. O pozytywnym trendzie niech świadczy fakt, że w czerwcu 2020 roku Netto Polska przejęła polską filię sieci Tesco Polska (301 sklepów i 7000 pracowników). W sklepach zawsze dostępna jest nowa gazetka Netto. Informuje ona nas o aktualnych promocjach i rabatach organizowanych przez sieć sklepów. Nie oznacza to jednak, że trzeba udać się na zakupy, aby sprawdzić  rabaty. Netto gazetka promocyjna dostępna jest również w wersji online, do przeglądania której gorąco zachęcamy na naszym portalu.

Sklepy Netto funkcjonują w kilku krajach europejskich, w tym w Danii, Niemczech czy Polsce. Był pewien moment, w którym wydawało się, że sieć nie przebije się przez ogromną konkurencję z jaką miała do czynienia w Polsce, jednak przywiązanie klientów do sklepu z charakterystycznym pieskiem w logo przezwyciężyła trudne czasy. Netto ma stałą grupę lojalnych klientów, którzy cenią sklep za asortyment oraz jakość.


Aktualne gazetki

gazetka-netto-08072024.png
Gazetka Netto ważna od 08.07.2024
Zobacz Gazetka ważna do 13.07.2024

Zobacz także gazetki w podobnych sklepach

Archiwalne gazetki

gazetka-netto-01072024.png
Gazetka Netto ważna od 01.07.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-netto-24062024.png
Gazetka Netto ważna od 24.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-netto-17062024.png
Gazetka Netto ważna od 17.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-netto-10062024.png
Gazetka Netto ważna od 10.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła

Liczne promocje

Gazetka Netto aktualna informuje nas o bieżących promocjach i wyprzedażach, a tych nie brakuje. W specjalnych koszach lub lodówkach gromadzone są produkty przecenione. Nie są to obniżki o 10% a znacznie wyższe. Niekiedy można natrafić na promocje rzędu 50 czy 60%. Gazetka promocyjna Netto jest dobrze zaprojektowana i lubiana przez klientów. W czytelny sposób zaprezentowane są wszelkie informacje o rabatach i okazjach cenowych. Nie ma nadmiernego przesytu i natłoku informacji. Gazetki raczej są minimalistyczne lecz konkretne. Nie musimy domyślać się ile co będzie kosztowało podczas zakupów, wszystko jest proste i zrozumiałe.

Gazetka z Netto zawiera przede wszystkim artykuły żywnościowe takie jak mleko, sery, wędliny, napoje, masło, słodycze czy mięso. Występują jednak również gazetki non food. Znajdziemy w nich artykuły gospodarstwa domowego takie jak patelnie, garnki, poduszki, ramki do zdjęć oraz mnóstwo akcesoriów domowych. Pod względem tak zwanych bibelotów pojawiających się w koszach, sklep Netto prawdopodobnie nie ma sobie równych. Artykuły są ciekawe, praktyczne i w przystępnych cenach. Netto gazetka w PDF przestawia również inne produkty. Popularne są artykuły dla dzieci. W ofercie znajdziemy ubranka, zabawki, gry planszowe i wiele innych. Netto organizuje również wyprawki szkolne w postaci dużych zniżek na ołówki, piórniki, długopisy, zeszyty i inne przybory szkolne.

Dla osób, które robią codzienne zakupy w Netto dobrą frazą jest gazetka Netto od jutra, pozwalająca na bieżąco sprawdzić co aktualnie jest w promocji od dnia jutrzejszego. 

Kilka słów o sieci sklepów Netto

Pierwszy sklep Netto otwarto w 1981 roku w Kopenhadze. Duńska marka nie robi ekspansji na całą Europę a skupia się na sprzedaży w kilku krajach na północy kontynentu. Najwięcej sklepów jest oczywiście w Dani, ale Niemcy oraz Polska niewiele ustępują pod tym względem. Skandynawska sieć koncentruje się na zdobyciu zaufania klientów poprzez oferowanie dobrych jakościowo produktów w przystępnych cenach. I choć może nie jest najtaniej, to liczne promocje sprawiają, że w Netto da się zrobić zakupy za niewielkie pieniądze.

Netto stawia na zadowolenie klientów, dlatego dba o czystość. Każdego dnia podłoga jest pieczołowicie myta tuż przed zamknięciem. Wszelkie zabrudzenia na sklepie czy przy kasie są od razu czyszczone, czego nie da się powiedzieć o niektórych konkurencyjnych sklepach.  

Mocny dział EKO

Atutem Netto jest dział EKO. Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych działów ze zdrową żywnością wśród wszystkich sklepów dyskontowych, supermarketów i  hipermarketów. Na półkach znajdują się liczne chleby i bułki bezglutenowe, różnego rodzaje wafle z ciecierzycy, sery bezmleczne, wiele rodzajów makaronów bezglutenowych, oleje z pestek winogron, syropy z agawy, a nawet tubki dla dzieci EKO. Swoje miejsce znajdą również wegetarianie oraz weganie. Na półkach znajdują się również słodycze z minimalną ilością cukru, dla wszystkich fanów łakoci, którzy jednak choć w minimalnym stopniu czytają treść opakowań i próbują dbać o swoje zdrowie.

Gazetka reklamowa Netto

Zachęcamy do przeglądania gazetki w sieci. Jest to znacznie bardziej wygodne aniżeli przeglądanie gazetek w sklepie, podczas robienia zakupów. I ulotka Netto, a więc gazetka online z rabatami daje pełną swobodę przeglądania o dowolnej porze dnia i w dowolnym miejscu. Sprawia to, że Netto gazetki promocyjne możemy sprawdzać na przykład podczas przerwy w pracy, będąc w autobusie czy leżąc w ogrodzie na wygodnym leżaku. Potrzebny jest tylko dostęp do internetu i odpalenie strony Rabatio.com, na której znajdują się liczne gazetki do sklepów.

W Netto podobnie jak w większości sklepów jedną z najpopularniejszych gazetek jest Netto gazetka alkohole. Z badań wynika, że tego typu gazetkę reklamową przeglądamy najchętniej. Wiąże się to oczywiście z faktem, że alkohol generalnie nie należy w ostatnim czasie do tanich produktów i jeśli możemy przyoszczędzić kilka złotych na 1 butelce to chętnie to sprawdzamy. W przypadku organizowania dużej imprezy jak wesele czy rocznica ślubu, zakup kilkudziesięciu butelek alkoholu w przystępnej cenie to spora ulga dla naszego portfela. Nowa gazetka Netto od poniedziałku – to kolejna grupa gazetek, które chętnie są przeglądane przez klientów. Zamknięte sklepy w niedziele sprawiają, że w poniedziałki w Netto zwykle jest większy ruch, ale również więcej promocji. Klienci wiedzą, że warto w poniedziałek rano udać się na zakupy. Gazetki online mogą tylko w tym pomóc. Gazetka Netto promocyjna od jutra – to kolejna fraza, która jest często wyszukiwana. Jest to oczywiście powiązane z faktem, że do Netto jako osiedlowego sklepu zaglądamy dość często. Wielu klientów robi bieżące zakupy codziennie, bez planowania na kilku dni naprzód. Jest to wygodne rozwiązanie, bo kupujemy tylko te artykuły, na które mamy ochotę danego dnia. A w Netto rzadko są długie kolejki do kas.