Dino Gazetka

Dino jest popularną w Polsce siecią sklepów, która mocno rozwija się z roku na rok. Klienci doceniają szeroki asortyment produktów, ale również przystępne ceny. W dokonywaniu niedrogich zakupów pomaga aktualna gazetka Dino, przygotowywana przez prawdziwych specjalistów od potrzeb konsumenckich. Znajdziemy w niej wszystkie nowe promocje i rabaty na produkty zarówno żywnościowe, jak i przemysłowe. Internetowa ulotka Dino pojawiająca się na portalu Rabatio.com ma stanowić ułatwienie dla wszystkich klientów tej popularnej sieci sklepów. Przeglądanie oferty w swoim telefonie czy laptopie z pewnością jest wygodniejsze niż zabieranie gazetek promocyjnych i chodzenie z nimi po sklepie w poszukiwaniu okazji.


Aktualne gazetki

gazetka-dino-19062024.png
Gazetka Dino ważna od 19.06.2024
Zobacz Gazetka ważna do 25.06.2024

Zobacz także gazetki w podobnych sklepach

Archiwalne gazetki

gazetka-dino-12062024.png
Gazetka Dino ważna od 12.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-dino-05062024.png
Gazetka Dino ważna od 05.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-dino-29052024.png
Gazetka Dino ważna od 29.05.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-dino-22052024.png
Gazetka Dino ważna od 22.05.2024
Zobacz Gazetka wygasła

Nowa gazetka Dino

Aktualna i nowo opublikowana gazetka z Dino to zapowiedź udanych zakupów. Sieć sklepów bardzo rygorystycznie podchodzi do jakości oferowanych produktów, a więc zdecydowana większość asortymentu to sprawdzona i lubiana przez klientów gama produktów. Co ciekawe wielu Polaków deklaruje dokonywanie codziennych zakupów właśnie w tej sieci sklepów, a zatem warto poszukać frazy gazetka Dino od jutra, specjalnie pod „codzienne” zakupy.

Gazetka promocyjna Dino najczęściej wychodzi w środy i zawiera promocje na cały tydzień. Pozwala to spokojnie zaplanować zakupy w taki sposób, aby nie wydawać za dużo pieniędzy. Jeśli wiemy, że dany asortyment, którego nam akurat brakuje będzie w ofercie promocyjnej na przykład od środy, to warto tego dnia udać się na zakupy do Dino.

Asortyment w sklepach Dino

Mimo, że sklepy Dino nigdy nie były i prawdopodobnie nie będą konkurować z dużymi hipermarketami, to asortyment i ceny są na przyzwoitym poziomie. Oferta jest na tyle szeroka, że spokojnie można zrobić kompleksowe zakupy spożywcze. Jeśli chodzi o najbardziej popularne rodzaje gazetek to prym wiedzie Dino gazetka alkohole oraz Dino promocje mięsa. Jeśli chodzi o alkohol gazetki wydawane są przez cały rok. Wzmożone działania promocyjne notowane są oczywiście na okresy świąteczne i Sylwestra, jednak atrakcyjne promocje i wyprzedaże zdarzają się również w środku roku. Tańsze wódki czy whisky cieszą się dużą popularnością wśród młodych par, które planują zorganizować wesele. Przy dużej ilości kupowanego alkoholu każde 5 zł na 1 sztuce robi dużą różnicę. Gazetka alkoholowa publikowana przez Dino zdecydowanie ułatwia poszukiwanie zniżek i pomaga uzyskać spore oszczędności. W przypadku mięsa należy podkreślić, że w każdym w Polsce sklepie marki Dino jest oddzielna lada z wędlinami i mięsem. Są to wyroby prosto z fabryki, której właścicielem jest właśnie marka Dino. Klienci doceniają jakość asortymentu i chętnie kupują mięso w tym sklepie. Gazetka promocyjna dotycząca mięsa i wędlin jest jedną z najpopularniejszych. Wysokiej jakości szynka w promocji obniża wartość nawet o 40% za 1kg. Podobnie mięso. Gdy planujemy kupić kilka kilogramów schabu czy kurczaka, to każda promocja robi dużą różnicę.

Dino Gazetka online

Doskonale wiemy jak mało komfortowe jest przeglądanie ulotek bezpośrednio w sklepie tuż przed zakupami. Zbyt mało czasu, przeciskający się w alejkach klienci, poszukiwanie przecenionych produktów może trwać dłużej niż w sytuacji, gdybyśmy skrupulatnie zaplanowali nasze zakupy. Gazetki promocyjne Dino w wersji elektronicznej, zamieszczane przez nasz portal Rabatio.com mają stanowić ułatwienie dla wszystkich klientów Dino. Internetową ulotkę można przejrzeć na spokojnie w dowolnym czasie, wystarczy mieć dostęp do internetu. Zdaniem specjalistów od gospodarowania własnymi pieniędzmi, wcześniejsze planowanie zakupów w oparciu o gazetki promocyjne pozwala oszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.

Informacje o sklepie Dino

Dino to perfekcyjnie zarządzana i ekspresowo rozwijająca się marka kojarzona ze sklepami spożywczymi. Początkowo sieć rozwijała się tylko i wyłącznie w zachodniej Polsce, jednak z czasem to się zmieniało. Obecnie Dino jest jednym z najpopularniejszych sklepów spożywczych w całym kraju. Wystarczy spojrzeć na tempo rozwoju na przestrzeni lat. W 2010 roku sieć liczyła 111 sklepów, w 2016 roku już 628 sklepów, a rok 2019 Dino skończyło z 1218 sklepami na koncie. Taki rozwój marki sprawił, że Dino zainwestowało również w paliwa płynne i ma zgodę na uruchomienie stacji benzynowych. Niewykluczone zatem, że marka w przyszłości rozszerzy swój asortyment i przestanie być kojarzona głównie z codziennymi zakupami spożywczymi.

Sklep Dino gazetka to często wyszukiwana przez klientów fraza w sieci internetowej. Nic w tym dziwnego, Polacy pokochali sieć Dino. Sklepy bardzo często organizują promocje sezonowe. Na przykład akcja znicz, promocyjne kosmetyki przed Dniem Kobiet czy zabawki dla najmłodszych przed Dniem Dziecka. Gazetka Dino to promocje nawet do 60%.

Jakie zalety ma jeszcze i ulotka Dino? Systematyczność. To jeden z wielkich sukcesów działu marketingu sieci Dino. Promocje są wypuszczane w regularnych odstępach czasu, a zatem klienci nie muszą dowiadywać się o nich z różnych mediów. Wystarczy przypilnować dnia, w którym ukazuje się nowa gazetka Dino i śledzić swoją ulubioną stronę wyświetlającą nowe gazetki Dino.

Dlaczego Dino?

Błyskawiczny rozwój Dino (szybszy niż Biedronki – w 2019 powstało dwukrotnie więcej sklepów Dino niż Biedronki) nie jest przypadkowy. Wszystko to dzięki bardzo przemyślanej polityce i strategii firmy. Dino uchodzi za sklep lokalny, „blisko domu”. Sieć buduje sklepy w średnich i małych miastach oraz na obrzeżach dużych miast. Lokalna społeczność często woli zrobić szybkie zakupy w Dino niż jechać do dużego miasta na wielkie zakupy. Tym bardziej, że polityka cenowa i częste promocje (gazetka reklamowa Dino) pozwalają uznać Dino za niedrogi sklep. Jeśli dołożymy do tego miłą obsługę oraz czystość, to śmiało można uznać ten sklep za jeden z najlepszych w naszym kraju. Eksperci marketingowi nie są zdziwieni ogromnym rozwojem marki, a co ciekawe Dino wcale nie reklamuje się mediach. Trudno doszukiwać się na przykład reklamy w telewizji czy radiu. Zdaniem ekspertów wysoka jakość nie potrzebuje rozgłosu. Sklepy same bronią się swoim podejściem do klienta,, obsługą i cenami.