Gazetki Biedronka  

Sklepy Biedronka to lubiana przez Polaków sieć marketów rozsianych po całej Polsce. Obecnie sklepy są budowane nie tylko w dużych i średnich miastach, ale również na wioskach charakteryzujących się potencjałem konsumenckim. Sieć ceniona jest za atrakcyjne ceny i częste promocje. Gazetki promocyjne Biedronka  wypuszczane przez sieć to swoisty drogowskaz do tanich i oszczędnych zakupów. Aktualne gazetki Biedronka zawierają wszelkie informacje o zniżkach, rabatach, promocjach czy wyprzedażach. Wszystko w jednym miejscu. Co ważne, w tej chwili możesz przeglądać je Online, na przykład odwiedzając stronę Rabatio.com.


Aktualne gazetki

gazetka-biedronka-08072024.png
Gazetka Biedronka ważna od 08.07.2024
Zobacz Gazetka ważna do 13.07.2024

Zobacz także gazetki w podobnych sklepach

Archiwalne gazetki

gazetka-biedronka-01072024.png
Gazetka Biedronka ważna od 01.07.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-biedronka-24062024.png
Gazetka Biedronka ważna od 24.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-biedronka-17062024.png
Gazetka Biedronka ważna od 17.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła
gazetka-biedronka-10062024.png
Gazetka Biedronka ważna od 10.06.2024
Zobacz Gazetka wygasła

Nowa gazetka Biedronki

Teraz nie musisz wychodzić z domu, aby przejrzeć wszystkie dostępne promocje w Twoim ulubionym sklepie. Nowa ulotka Biedronki dostępna jest również online, całkowicie bezpłatnie. Wystarczy odwiedzać naszą stronę, aby mieć dostęp do wszystkich rabatów. Biedronka gazetka PDF daje możliwość przejrzenia wszystkich okazji danego tygodnia, a także dedykowanych promocji sezonowych.

Różne kategorie gazetek

Gazetka z Biedronki poza tym, że pojawia się każdego tygodnia, to wydawana jest również w specjalnych edycjach, jak na przykład gazetka Biedronka zabawki. Oczywiście największym zainteresowaniem ta kategoria produktów cieszy się podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych. Co ciekawe sieć sklepów Biedronka mimo, że słynie ze sprzedaży szerokiego asortymentu produktów i nie uchodzi za sklep zabawkowy, to oferuje całkiem dobre jakościowo zabawki w przystępnych cenach. Jeśli chodzi o jakość to śmiało może konkurować ze sklepami nastawionymi na sprzedaż typowo zabawek.

Biedronka gazetka szkolna to kolejna kategoria gazetek, które budzą spore zainteresowanie. Zwykle wydawana jest na początku sierpnia lub pod koniec lipca, tak aby klienci mieli czas na zapoznanie się ze wszystkimi rabatami i promocjami związanymi z artykułami szkolnymi. W tego typu promocjach znajdziemy zeszyty, piórniki, teczki, plecaki, notesy, długopisy, ołówki, kredki, farby akwarelowe i wiele innych przyborów szkolnych.

Kolejną kategorią często wyszukiwaną przez klientów jest Biedronka gazetka Alkohole. Pojawia się najczęściej w okresach wzmożonych zakupów różnego rodzaju trunków przez Polaków. Są to oczywiście okresy świąteczne oraz Sylwester. W promocyjnych cenach możemy kupić wtedy szampana, wino, różne rodzaje likierów whisky czy wódki.

Więcej o sieci sklepów Biedronka

Sieć znana i ceniona dzisiaj przez miliony Polaków ma swój początek w latach 90-tych ubiegłego stulecia. Dokładnie w 1995 roku powstał pierwszy sklep w Poznaniu. Na przestrzeni zaledwie 2 lat sieć osiągnęła ogromny sukces i została przejęta przez spółkę z portugalskim kapitałem. Od tego momentu zauważyć możemy nieustanny rozwój, a sieć sklepów z charakterystycznym logotypem stała się jednym z największych przedsiębiorstw w Polsce. Pierwotnie Biedronka była typowym dyskontem z okrojonym asortymentem, jednak w miarę rozwoju wszystko się zmieniło. Dziś Biedronka jest raczej supermarketem z coraz szerszą gamą produktów. Biedronka gazetka promocje – tak często wpisują internauci w oknie wyszukiwarki. I naprawdę mogą liczyć na ciekawe rabaty oraz szeroki asortyment produktów od artykułów spożywczych aż po wyposażenie domu czy ogrodu.

Gazetka sklepu Biedronka jest zatem coraz bardziej atrakcyjna dla klientów. Nadal popularne są oczywiście produkty własne, produkowane dla Biedronki, które sprzedawane są w nieco niższej cenie, jednak jako klienci mamy coraz większy wybór. Zmienia się również podejście sieci sklepów do obsługi klienta. Biedronka była jednym z najdłużej „broniących się przed terminalami płatniczymi sklepów”. Dopiero w 2013 roku wprowadzono możliwość płacenia kartą za zakupy. Co ciekawe mimo, że inne sklepy szybciej wprowadziły nowoczesne rozwiązania, to Biedronka cały czas była jednym z najbardziej popularnych sklepów w Polsce.

Obecnie sieć biedronka to ponad 3000 sklepów i ponad 60.000 pracowników. Jest to największa sieć sklepów w Polsce. Nie udałoby się tego osiągnąć oczywiście, gdyby nie atrakcyjne ceny i częste promocje w Biedronce, ale nie tylko. Produkty Biedronki charakteryzują się solidną jakością. W porównaniu z konkurencją wiele z nich wypada po prostu lepiej. Wędliny, sery, makarony, twarożki, mleko i wiele innych produktów to asortyment, co do którego ciężko się przyczepić. I tak jest od wielu lat. Podobnie owoce i warzywa. Jeśli trafiają na półki sklepowe w Biedronce to mamy niemal pewność, że wcześniej zostały dokładnie sprawdzone na sortowni. Klienci doceniają to i wiedzą, że nie zawiodą się podczas zakupów. Biedronka od kilku dobrych lat wyróżnia się również bardzo dobrymi wypiekami, pieczonymi na miejscu w sklepie. Niesamowite zapachy wprawiają w zachwyt niejednego fana smacznych bułek, drożdżówek czy serniczków. Coraz bardziej popularne stają się również ciepłe, słone przekąski takie jak mini pizze, hot dogi czy ciastka z mozzarellą i pomidorami.

Biedronka gazetka online

 Jeszcze raz chcemy gorąco zachęcić wszystkich klientów sieci sklepów Biedronka do wygodnego przeglądania gazetek w internecie. Planowanie zakupów w domu, bez pośpiechu jest znacznie wygodniejsze zarówno dla Ciebie, jak i innych klientów sklepu. Czytanie gazetek będąc już w środku, z koszykiem czy wózkiem zakupowym powoduje, że tracisz sporo czasu na szukanie interesujących Cię promocji. W dodatku spędzasz w sklepie sporo czasu przeciskając się przez zatłoczone alejki sklepowe, bo nie da się w tak krótkim czasie zaplanować wszystkich zakupów promocyjnych. Gazetka Biedronki w PDF to elektroniczna ulotka, łatwa w przeglądaniu, dzięki której dowiesz się co konkretnie jest w promocji, kiedy zaczyna się i kończy się obniżka cenowa. Wystarczy jedynie dostęp do internetu i zapamiętanie, że najprościej zrobić to na stronie Rabatio.com. Przeglądanie ofert promocyjnych możesz zatem zrobić w tramwaju, czekając na autobus czy nawet leżąc wieczorem w wannie podczas relaksu.

Poza dostępem do aktualnych gazetek na naszej stronie znajdziesz również setki innych okazji do sklepów z różnych kategorii.