Citi Handlowy kody rabatowe i promocje - czerwiec 2024

Oferta

0 zł za wydanie i użytkowanie karty Citi Handlowy!

Aktywuj swoją pierwszą kartę Citi Handlowy i dokonuj nią transakcji, aby w ogóle nie płacić za użytkowanie. Sprawdź szczegóły!
Zobacz ofertę Kupon ważny do odwołania
Oferta

0 zł za wydanie i użytkowanie karty Citi Handlowy!

Aktywuj swoją pierwszą kartę Citi Handlowy i dokonuj nią transakcji, aby w ogóle nie płacić za użytkowanie. Sprawdź szczegóły!
Zobacz ofertę Kupon ważny do odwołania

Zniżka Opis zniżki Wygasa
**** 0 zł za wydanie i użytkowanie karty Citi Handlowy! do odwołania

Informacje o Citi Handlowy

Załóż konto w Citi Handlowy

Sektor produktów bankowych jest jednym z najprężniej rozwijających się na rynku. Nowoczesne rozwiązania finansowe wyrastają jak grzyby po deszczu – wszystko po to, by potencjalni Klienci mogli dysponować swoimi środkami w jak najbardziej bezpieczny i wygodny sposób. Tendencja do wykonywania operacji bezgotówkowych przerosła wszelkie oczekiwania – zwłaszcza w okresie pandemii. Szukasz sposobu na to, by płynnie i bez zakłóceń dokonywać wirtualnych płatności? Sprawdź, co ma Tobie do zaoferowania Citi Handlowy. Obawiasz się opłat i prowizji? Niepotrzebnie. Dopasuj dostępne rozwiązania do swoich potrzeb i poznaj promocje Citi Handlowy. Będziesz zaskoczony tym, jak wiele będziesz mógł zyskać. Ułatw sobie codzienne funkcjonowanie w świecie finansów i przenieś swoje środki do miejsca, któremu będziesz mógł zaufać.

Strona Internetowa Citi Handlowy

Dlaczego warto wybrać Citi Handlowy?

Citi Handlowy jest cieszącą się popularnością na rodzimym rynku instytucją finansową. Oferta Citi Handlowego skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Cechą charakterystyczną Citi Handlowego są produkty oparte na najnowocześniejszych technologiach, które zostały stworzone niemal na miarę potrzeb potencjalnych użytkowników. Jesteś osobą aktywną, swobodnie poruszającą się w świecie wirtualnych rozwiązań, często korzystającą z Internetu? Citi Handlowy jest miejscem, do którego powinieneś zajrzeć. Oczekujesz dodatkowych profitów? Zdobądź kody rabatowe Citi Handlowy i czerp jeszcze większą satysfakcję z korzystania z możliwości, jakie dają współczesne rozwiązania bankowe.

Na co będziesz mógł liczyć jako Klient Citi Handlowego? Z pewnością na łatwy dostęp do szerokiej gamy produktów bankowych. Począwszy od rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, poprzez produkty kredytowe, na kartach skończywszy. Zapewnij sobie płynność finansową i możliwość dokonywania bezpiecznych transakcji bezgotówkowych. Spraw, aby Twoje operacje finansowe przebiegały jak najsprawniej. Zminimalizuj ryzyko utraty swoich danych i pieniędzy – wszystko to zyskasz, nawiązując współpracę z Citi Handlowym. Chciałbyś ograniczyć koszta związane z obsługą produktów bankowych? Śledź za pośrednictwem serwisu rabatio.com aktualne rabaty  Citi Handlowy i przekonaj się, jak niewiele trzeba, by zaoszczędzić korzystając jednocześnie z nowoczesnych rozwiązań.

Citi Handlowy kod rabatowy i promocje

Aplikacja mobilna, szybkie płatności, elastyczne rozwiązania kredytowe – to i jeszcze więcej będziesz mógł mieć jako Klient Citi Handlowego. Zastanawiasz się, co jeszcze będziesz mógł zyskać? Wykorzystaj swój kod rabatowy Citi Handlowy i czerp z dostępnych możliwości – na pewno będziesz zadowolony.

Kod rabatowy Citi Handlowy – rodzaje i korzyści

Citi Handlowy to bank uniwersalny, który zajmuje się obsługą detalu, przedsiębiorców jak i jednostek samorządu terytorialnego. W swojej działalności łączy doświadczenie i tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia biznesu. Powstał z połączenia Banku Handlowego, najstarszego banku komercyjnego w Polsce i Citi Banku, który obsługuje klientów w 160 krajach. Na bardzo konkurencyjnym rynku bankowym Citi Handlowy, aby pozyskać nowego klienta stosuje pewnego rodzaju obniżki cenowe poprzez kod rabatowy.

Żeby pokazać realne korzyści poniżej przedstawimy przykłady promocji i rabatów, a także sytuacje, w których kod rabatowy ma zastosowanie.

  • 0 zł za pierwszą kartę w Citi Handlowy – aktywuj swoją pierwszą kartę kredytową w Citi Handlowy i dokonuj nią płatności, a za użytkowanie zapłacisz 0 zł. W celu uzyskania rabatu w pierwszym roku wystarczy dokonać płatności miesięcznych za minimum 300,00 zł; w kolejnych latach pułap minimalny wzrasta do 1 000,00 zł. Do skorzystania z promocji nie jest wymagany kod rabatowy.
  • Halo masz telefon do odebrania z kartą Citi simplicity – w promocji z kartą kredytową Citi simplicity można jako rabat otrzymać telefon. Wystarczy złożyć wniosek o kartę, a także przez 3 miesiące z rzędu płacić nią za zakupy za minimum 500,00 zł miesięcznie a telefon motorola moto e22 otrzymasz gratis. Do otrzymania telefonu nie jest wymagany kod rabatowy.
  • Pożyczka konsolidacyjna – Promocja łączysz kredyty w jeden i wszystko się spina przeznaczona jest dla kredytobiorców, którzy posiadają kilka kredytów o różnym oprocentowaniu i czasie trwania. W celu ułatwienia spłat Citi Handlowy proponuje pożyczkę konsolidacyjną. RRSO dla klientów, którzy przeniosą kredyty do banku Citi Handlowy wyniesie 13,81%. Wykorzystując kod rabatowy możemy liczyć na prowizję 0%.
  • Konto Citi Gold – w Banku Citi Handlowy warto zainteresować się otwarciem konta Citi Gold. Dzięki otwarciu konta Citi Gold w banku Citi Handlowy możesz założyć lokatę na 6 miesięcy na bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu 7,6% w skali roku. Warunkiem skorzystania z ofert pakietu Gold jest posiadanie na wszystkich rachunkach w Banku minimum 400 000,00 zł. Spełniając warunki możemy założyć lokatę na maksymalnie 500 000,00. W tej sytuacji szacowany zysk wyniesie 20 000,00 zł. W celu uzyskania promocji nie jest niezbędny kod rabatowy.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Rabatio.com pochodzi z zaufanego źródła, prosto z Citi Handlowy.

Kod rabatowy Citi Handlowy - jak on działa?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Jak dokonać zwrotu w Citi Handlowy?

Chcesz odstąpić od umowy zawartej z Citi Handlowy? Jeżeli jesteś klientem banku i korzystasz z jego oferty, jako konsument zawierający umowę przez internet masz prawo do zrezygnowania z wybranej usługi. Wziąłeś pożyczkę i zastanawiasz się nad rezygnacją? Masz na to 14 dni. W przypadku chęci odstąpienia od umowy pożyczki, skorzystaj z formularza dostępnego pod linkiem: www.citibank.pl/files/documents/loans/oswiadczenie-o-odstapieniu-od-umowy-pozyczki-gotowkowej.pdf. 

W oświadczeniu podaj Twoje dane i numer rachunku do spłaty pożyczki. Jednocześnie przekaż kwotę pożyczki wraz wraz z należnymi odsetkami na wymieniony rachunek nie później niż w ciągu 30 dni od daty złożenia oświadczenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odstąpienia od umowy w przypadku różnych produktów i usług Citi Handlowy, zajrzyj do regulaminu dostępnego na stronie banku lub skontaktuj się z doradcą.

Reklamacje w Citi Handlowy

Masz zastrzeżenia do usług lub działalności Citi Handlowy? Chcesz zgłosić reklamację dotyczącą pożyczki, prowadzenia konta czy innej usługi oferowanej przez Citi Handlowy? A może nie jesteś zadowolony z obsługi lub działania serwisu internetowego banku? Złóż reklamację na jeden z kilku sposobów – pocztą elektroniczną, telefonicznie w CitiService, telefonicznie na podany na stronie banku numer telefonu, osobiście w placówkach banku lub pisemnie.

Jakie informacje należy podać? Uwzględnij Twoje dane, adres, numer KRS lub NIP, szczegółowy opis podstaw reklamacji wraz z uzasadnieniem, a także podpis zgodny z kartą wzorów podpisów (jeżeli składasz reklamację drogą pisemną). Bank potwierdzi wpłynięcie reklamacji telefonicznie lub w inny wybrany przez Ciebie sposób. Decyzję dotyczącą uznania bądź odrzucenia reklamacji otrzymasz w ciągu 15 dni roboczych od jej złożenia.

Najczęściej zadawane pytania o kupony rabatowe do Citi Handlowy

2. Ile dostępnych jest dzisiaj kuponów rabatowych Citi Handlowy?
3. Czy w Citi Handlowy jest darmowa dostawa?
4. Gdzie mam wkleić skopiowany kod rabatowy Citi Handlowy?
5. Czy kody rabatowe Citi Handlowy dostępne na Rabatio.com są darmowe?

Co warto wiedzieć?

Zapoznaj się z ofertą online Citi Handlowy i oszczędzaj. Czy wiesz, że zakładając konto osobiste w Citi Handlowy przez internet możesz zyskać aż 350 złotych? Wejdź na stronę banku i zapoznaj się ze szczegółami.
Kody rabatowe to niezawodny sposób na uzyskanie dodatkowych oszczędności w Citi Handlowy. Wystarczy pobrać kod rabatowy z naszego serwisu rabatio.com i zastosować go poczas wyboru oferty w Citi Handlowy, aby zyskać ekstra korzyści lub zniżkę. Wpisz kod w wyznaczoną rubrykę i sprawdź sam, jak wiele możesz zaoszczędzić.
Płać kartą Citi Handlowy w ulubionych restauracjach i zyskaj nawet do 20% rabatu lub niespodziankę! Odwiedź stronę internetową Citi Handlowy, zapoznaj się z listą restauracji biorących udział w akcji i oszczędzaj.
Pobierz aplikację mobilną Citi Handlowy i bankuj wygodnie bez względu na miejsce i porę. Korzystaj z dostępu do Twojego konta, wybieraj najlepsze promocje dla siebie i ciesz się wyjątkowymi udogodnieniami przygotowanymi dla posiadaczy aplikacji Citi Handlowy.

Lista zalet Citi Handlowy

  • Regularne wyprzedaże i promocje
  • Bezpieczne płatności
  • Profesjonalna obsługa

Kody rabatowe i promocje Citi Handlowy, które już wygasły, ale mogą jeszcze działać

Citi Handlowy
do 900 zł Promocja Odbierz do 900 zł z kartą kredytową w Citi Handlowy! Złóż wniosek o swoją pierwszą kartę kredytową Citi Handlowy i zyskaj 300 zł w punktach Master Card i 600 zł do Allegro. Sprawdź szczegóły.
Zobacz promocję Kupon wygasł
Citi Handlowy
0 zł zniżki Promocja Prowizja 0 zł dla nowych klientów w Citi Handlowy! Weź pierwszą pożyczkę z prowizją 0 zł, RRSO 11,57%.
Zobacz promocję Kupon wygasł