Kody rabatowe Axa Direct - maj 2024

Nowość Promocja

AXA Direct to teraz Uniqa!

Dowiedz się więcej i sprawdź ofertę ubezpieczeń firmy Uniqa!
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania
Nowość Promocja

AXA Direct to teraz Uniqa!

Dowiedz się więcej i sprawdź ofertę ubezpieczeń firmy Uniqa!
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania

Zniżka Opis zniżki Wygasa
Nowość AXA Direct to teraz Uniqa! do odwołania

Informacje o Axa Direct

Oferta Axa Direct

Na co dzień dbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny. Pamiętasz o tym, aby dobrze się odżywiać, regularnie wykonywać badania lekarskie czy zapinać pasy podczas jazdy samochodem. Ale czy pamiętasz o tym, aby ubezpieczyć bliskich od następstw nieszczęśliwych wypadków, a dla swojego auta wybrać najkorzystniejszy pakiet ochronny? Pomoże ci w tym Axa Direct. 

Axa Direct to jedna z największych firm finansowych na świecie specjalizująca się w ubezpieczeniach, obsługująca 107 milionów klientów indywidualnych i biznesowych na całym świecie. Axa Direct oferuje m.in. ubezpieczenia OC i AC, Assistance, ubezpieczenia turystyczne czy ubezpieczenia nieruchomości. 

Sklep Axa Direct umożliwia szybkie dopełnienie formalności ubezpieczeniowych za pośrednictwem strony internetowej, a także zgłoszenie szkody i pomoc specjalistów online. Dlaczego warto się ubezpieczyć? Aby złagodzić skutki nieszczęśliwych wypadków, o których nie myśli się na co dzień. Wypadek samochodowy czy kradzież to przykre sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Ubezpieczenie od Axa Direct pomoże poprawić sytuację życiową i przynieść stabilizację w trudnych chwilach.

Strona internetowa Axa Direct

Axa Direct kod rabatowy

W Axa Direct nie tylko kupisz obowiązkowe ubezpieczenie Twojego samochodu, ale w wyjątkowo korzystnej cenie zyskasz więcej możliwości. Kupony rabatowe w Axa Direct sprawią, że do podstawowego ubezpieczenia dobierzesz pakiet opcji dodatkowych, a promocje w Axa Direct zagwarantują ci najlepszą ofertę na rynku. Wystarczy, że sprawdzisz składki wybranych wariantów ubezpieczeń w sklepie, a zobaczysz, że rabaty w Axa Direct i kod rabatowy Axa Direct pozwolą ci zaoszczędzić najwięcej. 

Jakie opcje możesz zyskać wybierając ubezpieczenie samochodu w Axa Direct? Pakiet wzbogacony o AC zagwarantuje ci pokrycie kosztów naprawy bądź odszkodowanie, od niewielkich uszkodzeń, aż po szkodę całkowitą. Dodatkowo możesz skorzystać z assistance, ubezpieczenia szyb samochodowych czy opon, a także możliwości skorzystania z auta zastępczego.

Miejsce na kod promocyjny Axa Direct

Oferta NNW w Axa Direct

Axa Direct to również najlepsze ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, które obejmuje kierowcę oraz pasażerów pojazdu. Dzięki niemu w przypadku wystąpienia trwałego uszczerbku na zdrowiu, będącego następstwem wypadku komunikacyjnego, otrzymasz świadczenie finansowe. NNW jest także gwarancją zabezpieczenia finansowego rodziny w przypadku śmierci ubezpieczonego. Składka to tylko kilkadziesiąt złotych rocznie, dzięki którym zyskujesz ochronę nie tylko podczas jazdy, ale także wsiadania i wysiadania z pojazdu. Zapewnij komfort sobie i swojej rodzinie - skorzystaj z ubezpieczeń Axa Direct.

Kod rabatowy AXA Direct – rodzaje i korzyści

Planujesz podróż za granicę? Zabezpiecz się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Zdaj się na profesjonalistów i kup ubezpieczenie turystyczne w AXA. Znajdziesz tu też ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie zdrowotne i wiele więcej. Sprawdź jakie rodzaje kodów rabatowych znajdziesz w AXA Direct (teraz Uniqa) i ile dzięki nim zaoszczędzisz.

  • Kod rabatowy procentowy – z tym kuponem zaoszczędzisz nawet 30% ceny produktu. Jak go zastosować? To bardzo proste – wystarczy, że wprowadzisz uzyskany kod w wyznaczone pole formularza zakupowego. W efekcie kwota do zapłaty natychmiast zostanie obniżona. Przykład to tygodniowe ubezpieczenie podróżne na wyjazd w Europie. Standardowo w wariancie „Optymalny” kosztuje ono 104,80 zł, a z kodem o wartości 20% zapłacisz jedynie 83,84 zł.
  • Kod rabatowy kwotowy – w przypadku zastosowania tego kodu, w Twojej kieszeni zostanie określona kwota np. 20 zł czy 50 zł. Dzięki temu nie musisz obliczać jak dużo zaoszczędzisz – od razu będzie to widoczne w wartości kuponu. Przykładowo, w AXA Direct kupisz OC już od 321 zł, a z kodem o wartości 20 zł zapłacisz za nie tylko 301 zł. To okazja dla wszystkich chcących oszczędzać jeszcze więcej.
  • Promocje i wyprzedaże – nie są to kody rabatowe, ale mogą przynieść równie duże oszczędności. Dzięki kupowaniu ubezpieczenia podczas trwania promocji, możesz zgarnąć rozbudowane pakiety ubezpieczeń w cenie tańszych pakietów lub uzyskać dodatkowe usługi gratis. Odwiedź stronę AXA Direct i sprawdź sam jak dużo zyskasz.
  • Kod rabatowy na nowości – śledź ofertę AXA Direct i ciesz się wyjątkowymi pakietami ubezpieczeń w najlepszych cenach. Dzięki takiemu kuponowi uzyskasz zniżkę na nowości AXA Direct sięgającą nawet 10%. Bądź na bieżąco z propozycjami AXA Direct i oszczędzaj.

Uprzejmie informujemy, że każdy kod rabatowy pojawiający się na Rabatio.com pochodzi ze sprawdzonego źródła, a więc ze sklepu AXA Direct.

Jak aktywować kod rabatowy Axa Direct?

instrukcja działania kuponów

Zwroty w Axa Direct

Zastanawiasz się czy będąc klientem Axa Direct możesz odstąpić od umowy? Zrobisz to bez trudu, jeżeli umowa została zawarta przez internet. Axa Direct to teraz Uniqa, dlatego wejdź na stronę serwisu i pobierz potrzebny wniosek. Wzór dokumentu i niezbędne informacje znajdziesz tutaj: https://www.uniqa.pl/dokumenty/340_Wniosek_o_wypowiedzenie_lub_odstapienie_od_umowy_ubezpieczenia_Wybierz__jesli_chcesz_rozwiazac_umowe.pdf.

Uzupełnij formularz podając dane właściciela umowy, uzupełniając obowiązkowe oświadczenia, a także wybierając formę wypłaty środków. Następnie podpisz wniosek i załącz kopie dokumentów. Przekaż wniosek do Uniqa, a przelew otrzymasz w ciągu maksymalnie 30 dni od jego dostarczenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z przedstawicielami firmy, a uzyskasz dodatkowe szczegóły.

Reklamacje w Axa Direct

Chcesz złożyć reklamację w Axa Direct? Firma Axa Direct to teraz Uniqa, dlatego postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi na stronie tej firmy, aby skutecznie zareklamować usługę. Sprawę możesz zgłosić na jeden z wybranych sposobów: składając formularz online, dzwoniąc na infolinię, osobiście w dowolnej jednostce stacjonarnej obsługującej klientów lub listownie na adres siedziby firmy.

Opisz występujace nieprawidłowości i podaj swoje dane (imię, nazwisko, adres korespondencyjny lub adres e-mail) – pamiętaj o uwzględnieniu wszystkich szczegółów, które mogą przyspieszyć rozpatrzenie sprawy. O uznaniu bądź odrzuceniu reklamacji zostaniesz powiadomiony maksymalnie w ciągu 30 dni od daty jej wpłynięcia. Jeśli szukasz dodatkowych informacji, skontaktuj się z działem obsługi klienta lub zajrzyj na stronę serwisu.

Najczęściej zadawane pytania o kupony rabatowe do AXA Direct

1. Jakie kupony pozwolą mi zaoszczędzić w AXA Direct?
2. Ile dostępnych jest dzisiaj kuponów rabatowych AXA Direct?
3. Czy w AXA Direct jest darmowa dostawa?
4. Gdzie mam wkleić skopiowany kod rabatowy AXA Direct?
5. Czy kody rabatowe AXA Direct dostępne na Rabatio.com są darmowe?

Co warto wiedzieć?

Czy wiesz, że kupując ubezpieczenie w Axa Direct przez internet, możesz zaoszczędzić aż 15% ceny? Wejdź na stronę Axa Direct i skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń, a w Twojej kieszeni zostanie więcej gotówki.
Zastanawiasz się jak zaoszczędzić ubezpieczając samochód lub dom? Zrobisz to w szybki sposób dzięki kodom rabatowym. Odwiedź nasz serwis rabatio.com i pobierz kod do sklepu Axa Direct. Wykorzystaj go podczas składania zamówienia, a uzyskasz korzystną obniżkę.
W Axa Direct możesz zgłosić sprawę online. Nie musisz udawać się do placówki firmy lub odbywać rozmowy telefonicznej z konsultantem. Wystarczy, że odwiedzisz stronę Axa Direct i wybierzesz opcję „Zgłoś sprawę”, a szybko wypełnisz potrzebny formularz i przekażesz sprawę specjalistom.
Na stronie Axa Direct znajdziesz porady i wskazówki, dzięki którym sprawnie dokonasz wyboru polisy. Dowiesz się m.in. w jaki sposób sprawdzić ważność polisy, co obejmuje ubezpieczenie AC czy jakie ubezpieczenie turystyczne wykupić na podróż.

Lista zalet AXA Direct

  • Regularne wyprzedaże i promocje
  • Profesjonalna obsługa

Kody rabatowe i promocje AXA Direct, które już wygasły, ale mogą jeszcze działać

AXA Direct
15% zniżki Kod Kod rabatowy 15% na OC/AC w AXA Direct! Kod należy podać podczas wyliczania ubezpieczenia.
Pokaż kod Kupon wygasł
AXA Direct
10% zniżki Kod Kod rabatowy 10% na ubezpieczenie opon w AXA Direct! Ubezpieczenie opon w samochodzie 10% taniej z kodem promocyjnym. Aby skorzystać z rabatu, wpisz kod w koszyku zamówienia.
Pokaż kod Kupon wygasł
AXA Direct
10% zniżki Promocja Zniżka 10% na OC/AC w AXA Direct! Rabat nalicza się automatycznie, podczas wyboru polisy OC/AC. Sprawdź!
Zobacz promocję Kupon wygasł
AXA Direct
5% zniżki Kod Kod rabatowy 5% na ubezpieczenie w AXA Direct! Promocja dotyczy ubezpieczenia domu. Kod umieść w odpowiednim miejscu podczas wyboru ubezpieczenia.
Pokaż kod Kupon wygasł
AXA Direct
Promocja Ubezpieczenie OC+AC już od 545 zł za rok w AXA Direct! Porównaj ofertę i wybierz najkorzystniejszą!
Zobacz promocję Kupon wygasł
AXA Direct
5% zniżki Promocja Rabat 5% na polisę dla kolejnego pojazdu w AXA Direct! Aby otrzymać zniżkę, zaloguj się na swoje konto i skontaktuj się z obsługą.
Zobacz promocję Kupon wygasł