Kody rabatowe Link4 - czerwiec 2024

7% zniżki Promocja

Zniżka 7% przy wniosku złożonym online w LINK4!

Rabat 7% naliczy się automatycznie przy złożeniu wniosku online.
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania
polecamy Promocja

Pakiet OC od 395 zł w Link4!

Sprawdź ofertę dla swojego samochodu z holowanie i autem zastępczym po wypadku!
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania
Oferta

Bezgotówkowa naprawa auta w LINK4!

Wykup OC w LINK4, a będziesz mieć możliwość bezgotówkowej naprawy samochodu w ASO lub u swojego mechanika.
Zobacz ofertę Kupon ważny do odwołania
Oferta

Z LINK4 nie stracisz swoich zniżek po stłuczce!

Sprawdź ofertę polisy AC z gwarancją zachowania zniżek po pierwszej małej szkodzie. Szczegóły na stronie.
Zobacz ofertę Kupon ważny do odwołania
Oferta

Sprawdź ubezpieczenia na samochód, dom i podróź w LINK4!

Atrakcyjne oferty ubezpieczeń.
Zobacz ofertę Kupon ważny do odwołania
7% zniżki Promocja

Zniżka 7% przy wniosku złożonym online w LINK4!

Rabat 7% naliczy się automatycznie przy złożeniu wniosku online.
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania
polecamy Promocja

Pakiet OC od 395 zł w Link4!

Sprawdź ofertę dla swojego samochodu z holowanie i autem zastępczym po wypadku!
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania
Oferta

Bezgotówkowa naprawa auta w LINK4!

Wykup OC w LINK4, a będziesz mieć możliwość bezgotówkowej naprawy samochodu w ASO lub u swojego mechanika.
Zobacz ofertę Kupon ważny do odwołania
Oferta

Z LINK4 nie stracisz swoich zniżek po stłuczce!

Sprawdź ofertę polisy AC z gwarancją zachowania zniżek po pierwszej małej szkodzie. Szczegóły na stronie.
Zobacz ofertę Kupon ważny do odwołania
Oferta

Sprawdź ubezpieczenia na samochód, dom i podróź w LINK4!

Atrakcyjne oferty ubezpieczeń.
Zobacz ofertę Kupon ważny do odwołania

Zniżka Opis zniżki Wygasa
7% Zniżka 7% przy wniosku złożonym online w LINK4! do odwołania
polecamy Pakiet OC od 395 zł w Link4! do odwołania
**** Bezgotówkowa naprawa auta w LINK4! do odwołania
**** Z LINK4 nie stracisz swoich zniżek po stłuczce! do odwołania
**** Sprawdź ubezpieczenia na samochód, dom i podróź w LINK4! do odwołania

Informacje o Link4

 

Link4 - zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny

Każdego dnia, los płata ludziom przeróżne figle. Codziennie, na polskich drogach ma miejsce nawet 100 wypadków. Nawet idąc do sklepu możemy złamać nogę. Dlatego, skorzystaj z oferty Link4. Jest to lider ubezpieczeń direct w Polsce. W dodatku, korzystając z dostępnych w Link4 kodów rabatowych, wybrane ubezpieczenie kupisz jeszcze taniej. Promocyjne ceny usług Link4 sprawiają, że firma posiada coraz więcej zadowolonych klientów.

Nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się wydarzy. Wypadki dzieją się w drodze do pracy, na wakacjach czy w szkole. Takie zdarzenia często niosą ze sobą negatywne skutki i wiele strat. Skorzystaj z ubezpieczenia w Link4, aby być przygotowanym na wszystko. Dzięki temu, w razie jakiegokolwiek wypadku, Link4 zapewni Ci niezbędną pomoc i opiekę. Przy użyciu dostępnych w Link4 kodów rabatowych, możesz dodatkowo obniżyć ceny wybranych ubezpieczeń.

Link4 gwarantuje wyjątkowe ceny swoich usług. Udostępnia klientom liczne zniżki rabaty, dzięki którym oferta jest jeszcze tańsza. Z Link4 możesz ubezpieczyć swój samochód, dom czy też podróż. Wszystkie te aspekty są bardzo ważne, aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Odwiedź stronę internetową Link4 i zapoznaj się z dostępnymi usługami. Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń, aby obliczyć cenę swojej polisy już w 60 sekund!

strona sklepu Link4

Ubezpiecz to, co ważne razem z Link4

Wypadek może mieć miejsce w każdym momencie Twojego życia. Nigdy nie przewidzisz, co może się stać za kolejną godzinę. Dlatego, Link4 oferuje ubezpieczenia na przeróżne okazje w promocyjnej cenie. Kupując ubezpieczenie samochodu, oprócz podstawowego OC, możesz dobrać atrakcyjne dodatki. Zapewnią Ci one pełnię komfortu i bezpieczeństwa dla Twojego samochodu. Przy użyciu dostępnych w Link4 kodów rabatowych, wybrane pakiety kupisz jeszcze taniej.

Polisa na dom jest chyba najważniejszym ubezpieczeniem w życiu człowieka. Link4 oferuje ochronę od pożaru, zalania czy kradzieży z włamaniem. Żadne zdarzenie losowe nie będzie Ci straszne, jeśli masz ubezpieczenie w Link4. Sprawdź aktualną ofertę Link4 i zapewnij ochronę sobie i swojej rodzinie. Skorzystaj z dostępnych w Link4 kodów rabatowych, aby zrobić to jeszcze taniej.

Planujesz podróż ze swoją rodziną? Nieważne czy wybierasz się nad polskie morze czy za granicę. W każdym momencie może przytrafić Ci się wypadek. Link4 oferuje szeroki zakres ochrony, którą możesz dostosować do swoich potrzeb. Wybrana polisa zapewni Ci bezpieczeństwo w podróży, jak i zabezpieczy Twoje pozostawione mieszkanie. Sprawdź dostępne pakiety i skorzystaj z promocyjnych cen. Aktualne kody rabatowe pozwolą Ci jeszcze bardziej je obniżyć.

Link4 kody rabatowe na polisy ubezpieczeniowe

Polisy ubezpieczeniowe są w życiu bardzo ważne. Zapewniają ochronę i bezpieczeństwo w razie jakiegokolwiek wypadku. Link4 jest liderem ubezpieczeń w Polsce i posiada tysiące zadowolonych klientów. Atrakcyjne oferty i promocyjne ceny sprawiają, że coraz więcej osób przechodzi do Link4. Korzystając z dostępnych rabatów, wybrane polisy kupisz jeszcze taniej.

Oprócz tego, liczne promocje zniżki do Link4 znajdziesz w serwisie Rabatio. Codziennie udostępniamy tu aktualne w Link4 kody rabatowe. Korzystając z nich możesz obniżyć cenę wybranej polisy ubezpieczeniowej. Dodatkowo, znajdziesz u nas liczne kupony promocyjne z aktualnymi rabatami zniżkami. Sprawdź aktualnie dostępne promocje i skorzystaj z wybranego kuponu. Nie czekaj i zacznij oszczędzać już dziś!

Kod rabatowy Link4 – rodzaje i korzyści

Link4 to jeden z liderów ubezpieczeń direct w Polsce. Początkowo firma Link4 w swojej ofercie posiadała jedynie obowiązkowe ubezpieczenia samochodu. Z czasem jej katalog usług wzrósł o ubezpieczenia mieszkania i podróży. Jej kwalifikacje i skupienie na wyżej wymienionych produktach powoduje, że 80% klientów przedłuża z Link4 umowę na kolejny okres. Jeśli chodzi o konkurencję to Link4 promuje się poprzez kod rabatowy. Każdy kod rabatowy jaki pojawia się w Link4 to okazja cenowa dla kupującego. Żeby wskazać korzyści poniżej przedstawimy przykładowe rodzaje rabatów oraz konkretne kwoty.

 • Kod rabatowy procentowy – to bardzo popularny kod rabatowy stosowany w Link4. Kończy Ci się ubezpieczenie nieruchomości? Nie zwlekaj i korzystaj z rabatu 15% w Link4. W zakres usługi wchodzi ubezpieczenie od pożaru zalania czy kradzieży oraz przepięcia i innych zdarzeń losowych. Warunkiem uzyskania zniżki jest aktywacja kuponu w polu kod rabatowy podczas finalnej wyceny polisy.
 • Kod rabatowy kwotowy – to nieco rzadziej stosowany kod rabatowy w Link4 niemniej warto na niego zwrócić uwagę. Stosowany jest zwykle przy kontynuacji ubezpieczenia przy kwotach przekraczających 500,00 zł. I tak przykładowo jeśli wycena polisy OC z kontynuacją ubezpieczenia na samochód osobowy wynosi 600,00 zł; to mając kod rabatowy 50,00 zł; zapłacimy za nie 550,00 zł. Wystarczy wprowadzając wniosek do systemu uwzględnić pole kod rabatowy, a także kontynuacja.
 • Promocje i rabaty – w Link4 ceni się czas i wygodę klienta. Dlatego dla wszystkich klientów zakupujących polisę on-line przewidziano promocję 7% wartości polisy. Przykładowo wybierając ubezpieczenie turystyczne na podróż zagraniczną z szerokim zakresem ochrony z dodatkowym ubezpieczeniem mienia domowego podczas wyjazdu w zależności od wybranego wariantu możemy np. zamiast 200,00 zł; zapłacić 186,00 zł. Tutaj kod rabatowy nie jest wymagany, bowiem obniżka naliczy się automatycznie podczas wypełniania wniosku.
 • Z Link4 nie stracisz zniżek po stłuczce – w ofercie firmy Link4 możemy się spotkać z ciekawym rodzajem rabatu, braku podnoszenia ceny ubezpieczenia po pierwszej małej szkodzie. Dzięki temu firma Link4 zwiększa lojalność swoich klientów, którzy cenią pozytywne podejście do klienta.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Rabatio.com pochodzi z zaufanego źródła, prosto z Link4.

Jak działają kody rabatowe Link4?

Kupony promocyjne z napisem "ZOBACZ PROMOCJĘ":

 1. Kliknij przycisk "ZOBACZ PROMOCJĘ".
 2. Przejdź do otwartej w nowej karcie podstrony z ofertą promocyjną lub otwórz stronę ręcznie klikając "PRZEJDŹ DO STRONY".
 3. Wybierz ofertę z wybranej promocji i ciesz się niższą ceną!

Kupony promocyjne z napisem "POKAŻ KOD":

 1. Kliknij przycisk "POKAŻ KOD", aby odkryć specjalny kod rabatowy.
 2. Skopiuj kod klikając przycisk "KOPIUJ".
 3. W nowej karcie została otwarta podstrona Link4 z ofertą promocyjną. Przejdź do niej lub otwórz stronę ręcznie klikając "PRZEJDŹ DO STRONY".
 4. Na stronie Link4 wybierz interesującą Cię polisę i przejdź do kalkulatora ubezpieczeń.
 5. Podczas składania zamówienia, wcześniej skopiowany kod rabatowy należy wkleić w wyznaczonym do tego miejscu (zdjęcie poniżej), aby rabat został naliczony.
 6. Gotowe! Twoja zniżka została zaakceptowana i cena wybranej przez Ciebie polisy obniżyła się.

miejsce na kod rabatowy w Link4

Sprawdź, jak dokonać zwrotu w Link4

Nie wiesz, czy korzystając z usług Link4 możesz odstąpić od umowy? Jeżeli zawarłeś umowę przez internet, przysługuje ci prawo do odstąpienia w ciągu 30 dni od zakupu. Za dzień złożenia odstąpienia uważa się dzień doręczenia dokumentu zakładowi ubezpieczeń lub agentowi. Jak zrezygnować z usługi i odzyskać pieniądze? Pobierz i wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz tutaj: https://www.link4.pl/sites/default/files/link4_odstapienie.pdf. Podaj w nim Twoje dane i szczegóły usługi, z której rezygnujesz. Wypełniony dokument wyślij drogą mailową lub listownie na podany na stronie Link4 adres.

Masz pytania dotyczące procesu zwrotu? Zastanawiasz się jak długo będziesz czekał na zwrot środków? Zadzwoń lub napisz do konsultantów Link4, a otrzymasz informacje, które pomogą Ci szybko odzyskać pieniądze.

W jaki sposób złożyć reklamację w Link4?

Usługa kupiona za pośrednictwem Link4 nie spelnia Twoich oczekiwan? Jeżeli chcesz złożyć reklamację, możesz to zrobić listownie lub telefonicznie – wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie serwisu. Możesz też wypełnić formularz dostępny na stronie: https://www.link4.pl/reklamacje-inne. Uzupełnij w nim dane osoby ubezpieczonej oraz telefon i adres e-mail podane podczas zawierania umowy ubezpieczenia.

Zastanawiasz się kiedy dostaniesz odpowiedź? Link4 niezwłocznie rozpatrzy reklamację – nastąpi to nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od otrzymania przez sklep reklamacji. Jeżeli potrzebne będą dodatkowe informacje dotyczące umowy lub rozstrzygnięcie sprawy będzie niemożliwe w wyżej wymienionym czasie, skontaktuje się z Tobą doradca Link4 i przedstawi szczegóły dotyczące nowego terminu rozpatrzenia sprawy.

Jak zdobyć kody rabatowe do Link4?

Chcesz zaoszczędzić kupując ubezpieczenie samochodu czy domu? Zrobisz to w Link4 z kodami rabatowymi. Przeczytaj jak uzyskać bezpłatne kody i nie przepłacać.

 • Dedykowana podstrona sklepu w serwisie Rabatio – odwiedź tę sekcję, jeżeli chcesz wybrać jeden z dostępnych kodów do Link4. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie aktualne kupony.
 • Kody z wtyczki Rabatio – w ten sposób skorzystasz z kodów bez wysiłku. Pobierz wtyczkę, a w czasie składania zamówienia automatycznie uzyskasz kody dopasowane do Twoich zakupów.
 • Kody na blogu Rabatio – znajdziesz tu nie tylko pigułkę wiedzy o ubezpieczeniach, ale też ekskluzywne kody, z którymi w Twojej kieszeni zostanie więcej gotówki niż się spodziewasz.
 • Kody w zakładce „Specjalne" serwisu Rabatio – tutaj umieszczono kody na wyjątkowe okazje. Robiąc zakupy przed Bożym Narodzeniem czy Dniem Matki zajrzyj do tej sekcji, a uzyskasz korzystne zniżki.
 • Kody w kategoriach serwisu Rabatio – poszukujesz konkretnego produktu? Tutaj kody są przyporządkowane określonym artykułom i usługom.
 • Media społecznościowe – na Facebooku czy Instagramie czekają na Ciebie wyjątkowe kody – zajrzyj tu, a nie ominą Cię najlepsze okazje.

Black Friday Link4

Gdyby Święto Dziękczynienia odbywało się dzień po, a nie dzień przed zakupami z kuponami rabatowymi na Black Friday, amerykanom dużo łatwiej byłoby wyrażać wdzięczność. Świeżo w pamięci mieliby te wszystkie wspaniałe okazje, upolowane w promocjach na Black Friday. Dziękowaliby i dziękowali bez końca nad pieczonym indykiem, który byłby dużo tańszy z kuponem rabatowym na Black Friday.

Link4 to jedno z niewielu miejsc, w których mimo upływu roku, pamiętamy zakupy na Black Friday. Link4 ubezpiecza w tym czasie niesamowicie okazyjnie. Z kodem rabatowym na Black Friday w Link4 otrzymujemy zniżki, których po prostu nie da się zapomnieć. Wybierz ofertę OC/AC, ubezpiecz dom, mienie czy podróż i przekonaj się, jak wiele możesz zaoszczędzić, korzystając z wyjątkowych promocji na Link4.pl w Black Friday. 

Cyber Monday Link4

Skoro mundial można zorganizować w zimie, a w internecie dostawać zniżki jak z kuponami rabatowymi w Cyber Monday, to nie ma wątpliwości, że wszystko jest możliwe. Kupony rabatowe na Cyber Monday sypią się niczym gole i żółte kartki na wielkiej, piłkarskiej imprezie sportowej. I tyle samo wzmożonych emocji co na stadionach, czeka nas na zakupach z kodami rabatowymi na Cyber Monday. 

Na Link4.pl- wracając do tezy, że wszystko jest możliwe- taniej wykupujemy ubezpieczenia, używając kodu rabatowego na Cyber Monday. Link4.pl to oferty polis OC/AC, ubezpieczenie mienia, nieruchomości czy podróży. Jak to się mówi: przezorny zawsze ubezpieczony i oszczędny. Nie czekaj. Dopasuj na Link4.pl w Cyber Monday polisę do swoich potrzeb i zgarnij najlepszą możliwą zniżkę na jej zakup. Zrobisz to, wpisując w wyznaczonym miejscu na stronie Link4.pl kod rabatowy na Cyber Monday.

Najczęściej zadawane pytania o kupony rabatowe do Link4

2. Ile dostępnych jest dzisiaj kuponów rabatowych Link4?
3. Czy w Link4 jest darmowa dostawa?
4. Gdzie mam wkleić skopiowany kod rabatowy Link4?
5. Czy kody rabatowe Link4 dostępne na Rabatio.com są darmowe?

Co warto wiedzieć?

Czy wiesz, że teraz nie musisz wychodzić z domu, by znaleźć skrojoną na miarę Twoich potrzeb ofertę ubezpieczenia? Wejdź na stronę internetową Link4 i skorzystaj z łatwego w użyciu kalkulatora. Tutaj całkowicie zdalnie dopasujesz polisę i sprawdzisz warunki ubezpieczenia. Złóż formularz online i kupuj przez internet, a za ubezpieczenie komunikacyjne zapłacisz mniej nawet o 7%.
W Link4 masz możliwość zapewnienia sobie kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej: ubezpieczenie samochodu, domu lub w podróży – tu wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Zarejestruj się na Link4 i zgłoś ewentualną szkodę lub sprawdzaj swoje polisy szybko i wygodnie – za pośrednictwem serwisu internetowego.
Chcesz ograniczyć koszty związane z ubezpieczeniem, a przy tym pragniesz zadbać o siebie i najbliższych? Sprawdzaj aktualne promocje Link4 za pośrednictwem serwisu rabatio.com. Znajdziesz tu w jednym miejscu kody rabatowe i promocje Link4, dzięki którym obniżysz cenę ubezpieczenia nawet o kilkanaście procent. Zapewnij sobie komfort za mniej niż myślisz!

Lista zalet Link4

 • Liczne kody rabatowe
 • Regularne wyprzedaże i promocje
 • Profesjonalna obsługa

Kody rabatowe i promocje Link4, które już wygasły, ale mogą jeszcze działać

Link4
do 20% zniżki Kod Kod rabatowy do 20% na OC i AC w LINK4! Black Friday! Skorzystaj nawet z 20% zniżki na OC i OC+AC w LINK4. Podczas składania zamówienia użyj kodu rabatowego w koszyku.
Pokaż kod Kupon wygasł
Link4
10% zniżki Kod Kod rabatowy 10% na OC lub OC/AC w Link4! Rabat dotyczy tylko nowych klientów i obejmuje OC lub OC + AC auta. Kod rabatowy podaj we wniosku.
Pokaż kod Kupon wygasł
Link4
Black Friday Kod Kod rabatowy 20% na Black Friday w Link4! 20% rabatu na ubezpieczenia OC lub OC/AC przez internet. Promocja dla nowych, indywidualnych klientów.
Pokaż kod Kupon wygasł
Link4
15% zniżki Kod Kod rabatowy 15% na ubezpieczenie domu i mieszkania w LINK4! Kończy się ubezpieczenie nieruchomości? Nie zwlekaj! Skorzystaj z kodu rabatowego! Aby uzyskać zniżkę, aktywuj kod podczas wypełniania formularza.
Pokaż kod Kupon wygasł
Link4
20% zniżki Promocja Black Friday! Kod rabatowy 20% na ubezpieczenie w Link4! Zniżka 20% na zakup ubezpieczenia OC lub OC/AC przez internet. Tylko dla klientów indywidualnych.
Zobacz promocję Kupon wygasł
Link4
15% zniżki Promocja 15% zniżki na OC dla nowych klientów w Link4! Rabat na ubezpieczenie samochodu tylko nowych klientów.
Zobacz promocję Kupon wygasł
Link4
10% zniżki Kod Kod rabatowy 10% na ubezpieczenie auta w Link4! Rabat dotyczy tylko nowych klientów i obejmuje OC lub OC + AC auta. Kod rabatowy podaj we wniosku.
Pokaż kod Kupon wygasł
Link4
10% zniżki Promocja Zniżka 10% na zakup polisy w LINK4! Jeżeli posiadasz kartę dużej rodziny, możesz skorzystać z promocji na ubezpieczenie. Sprawdź ofertę!
Zobacz promocję Kupon wygasł
Link4
7% zniżki Promocja Rabat 7% na OC i AC w LINK4! Kod rabatowy nie jest Ci potrzebny. Wystarczy, że złożysz wniosek przez internet, a rabat 7% zostanie Tobie przyznany.
Zobacz promocję Kupon wygasł
Link4
Promocja Wygraj Toyotę Yaris Cross w Link4! Skorzystaj z ubezpieczenia w Link4 i daj sobie szansę na wygranie samochodu lub bonu na paliwo w wysokości 400 zł. Sprawdź szczegóły loterii.
Zobacz promocję Kupon wygasł