Kody rabatowe Link4 - wrzesień 2019

12%Kod

Kod rabatowy Link4 -12% na ubezpieczenie auta!

Kończy się ubezpieczenie? Nie zwlekaj! Skorzystaj z kodu rabatowego! Aby uzyskać rabat, aktywuj kod podczas wypełniania formularza.
Pokaż kod Kupon ważny do odwołania
40%Kod

Ubezpieczenie domu 40% taniej z kodem rabatowym w Link4!

Kod wklej podczas składania zamówienia.
Pokaż kod Kupon ważny do odwołania
7%Promocja

Zniżka 7% przy wniosku złożonym online w Link4!

Rabat 7% naliczy się automatycznie przy złożeniu wniosku online.
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania
-Promocja

Z Link4 nie stracisz swoich zniżek po stłuczce!

Sprawdź ofertę polisy AC z gwarancją zachowania zniżek po pierwszej małej szkodzie. Szczegóły na stronie.
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania
-Promocja

Sprawdź ubezpieczenia na samochód, dom i podróź w Link4!

Atrakcyjne oferty ubezpieczeń.
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania

Informacje o Link4

 

Link4 - zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny

Każdego dnia, los płata ludziom przeróżne figle. Codziennie, na polskich drogach ma miejsce nawet 100 wypadków. Nawet idąc do sklepu możemy złamać nogę. Dlatego, skorzystaj z oferty Link4. Jest to lider ubezpieczeń direct w Polsce. W dodatku, korzystając z dostępnych w Link4 kodów rabatowych, wybrane ubezpieczenie kupisz jeszcze taniej. Promocyjne ceny usług Link4 sprawiają, że firma posiada coraz więcej zadowolonych klientów.

Nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się wydarzy. Wypadki dzieją się w drodze do pracy, na wakacjach czy w szkole. Takie zdarzenia często niosą ze sobą negatywne skutki i wiele strat. Skorzystaj z ubezpieczenia w Link4, aby być przygotowanym na wszystko. Dzięki temu, w razie jakiegokolwiek wypadku, Link4 zapewni Ci niezbędną pomoc i opiekę. Przy użyciu dostępnych w Link4 kodów rabatowych, możesz dodatkowo obniżyć ceny wybranych ubezpieczeń.

Link4 gwarantuje wyjątkowe ceny swoich usług. Udostępnia klientom liczne zniżki rabaty, dzięki którym oferta jest jeszcze tańsza. Z Link4 możesz ubezpieczyć swój samochód, dom czy też podróż. Wszystkie te aspekty są bardzo ważne, aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Odwiedź stronę internetową Link4 i zapoznaj się z dostępnymi usługami. Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń, aby obliczyć cenę swojej polisy już w 60 sekund!

strona sklepu Link4

Ubezpiecz to, co ważne razem z Link4

Wypadek może mieć miejsce w każdym momencie Twojego życia. Nigdy nie przewidzisz, co może się stać za kolejną godzinę. Dlatego, Link4 oferuje ubezpieczenia na przeróżne okazje w promocyjnej cenie. Kupując ubezpieczenie samochodu, oprócz podstawowego OC, możesz dobrać atrakcyjne dodatki. Zapewnią Ci one pełnię komfortu i bezpieczeństwa dla Twojego samochodu. Przy użyciu dostępnych w Link4 kodów rabatowych, wybrane pakiety kupisz jeszcze taniej.

Polisa na dom jest chyba najważniejszym ubezpieczeniem w życiu człowieka. Link4 oferuje ochronę od pożaru, zalania czy kradzieży z włamaniem. Żadne zdarzenie losowe nie będzie Ci straszne, jeśli masz ubezpieczenie w Link4. Sprawdź aktualną ofertę Link4 i zapewnij ochronę sobie i swojej rodzinie. Skorzystaj z dostępnych w Link4 kodów rabatowych, aby zrobić to jeszcze taniej.

Planujesz podróż ze swoją rodziną? Nieważne czy wybierasz się nad polskie morze czy za granicę. W każdym momencie może przytrafić Ci się wypadek. Link4 oferuje szeroki zakres ochrony, którą możesz dostosować do swoich potrzeb. Wybrana polisa zapewni Ci bezpieczeństwo w podróży, jak i zabezpieczy Twoje pozostawione mieszkanie. Sprawdź dostępne pakiety i skorzystaj z promocyjnych cen. Aktualne kody rabatowe pozwolą Ci jeszcze bardziej je obniżyć.

Link4 kody rabatowe na polisy ubezpieczeniowe

Polisy ubezpieczeniowe są w życiu bardzo ważne. Zapewniają ochronę i bezpieczeństwo w razie jakiegokolwiek wypadku. Link4 jest liderem ubezpieczeń w Polsce i posiada tysiące zadowolonych klientów. Atrakcyjne oferty i promocyjne ceny sprawiają, że coraz więcej osób przechodzi do Link4. Korzystając z dostępnych rabatów, wybrane polisy kupisz jeszcze taniej.

Oprócz tego, liczne promocje zniżki do Link4 znajdziesz w serwisie Rabatio. Codziennie udostępniamy tu aktualne w Link4 kody rabatowe. Korzystając z nich możesz obniżyć cenę wybranej polisy ubezpieczeniowej. Dodatkowo, znajdziesz u nas liczne kupony promocyjne z aktualnymi rabatami zniżkami. Sprawdź aktualnie dostępne promocje i skorzystaj z wybranego kuponu. Nie czekaj i zacznij oszczędzać już dziś!

Jak działają kody rabatowe Link4?

Kupony promocyjne z napisem "ZOBACZ PROMOCJĘ":

  1. Kliknij przycisk "ZOBACZ PROMOCJĘ".
  2. Przejdź do otwartej w nowej karcie podstrony z ofertą promocyjną lub otwórz stronę ręcznie klikając "PRZEJDŹ DO STRONY".
  3. Wybierz ofertę z wybranej promocji i ciesz się niższą ceną!

Kupony promocyjne z napisem "POKAŻ KOD":

  1. Kliknij przycisk "POKAŻ KOD", aby odkryć specjalny kod rabatowy.
  2. Skopiuj kod klikając przycisk "KOPIUJ".
  3. W nowej karcie została otwarta podstrona Link4 z ofertą promocyjną. Przejdź do niej lub otwórz stronę ręcznie klikając "PRZEJDŹ DO STRONY".
  4. Na stronie Link4 wybierz interesującą Cię polisę i przejdź do kalkulatora ubezpieczeń.
  5. Podczas składania zamówienia, wcześniej skopiowany kod rabatowy należy wkleić w wyznaczonym do tego miejscu (zdjęcie poniżej), aby rabat został naliczony.
  6. Gotowe! Twoja zniżka została zaakceptowana i cena wybranej przez Ciebie polisy obniżyła się.

miejsce na kod rabatowy w Link4

Nie przegap żadnych kodów rabatowych! Zapisz się do Newslettera już dziś!