Kupony rabatowe Netia - czerwiec 2024

Sklep aktualnie nie udostępnia kuponów.

gratis Promocja

Pierwsze miesiące za 0 zł w Netii!

W zależności od oferty, pierwszy lub trzy pierwsze miesiące usługi otrzymujesz gratis za 0 zł!
Zobacz promocję Kupon wygasł
130 zł/mies. zniżki Promocja

Internet mobilny od 130 zł/mies. w Netii!

Internet 5G 500GB za 130 zł miesięcznie. Skorzystaj!
Zobacz promocję Kupon wygasł
55 zł/mies. zniżki Promocja

Telewizja + internet 300 Mb/s od 55 zł/mies. w Netia!

81 kanałów telewizyjny + szybki internet światłowodowy 300 Mb/s już za 55 zł miesięcznie!
Zobacz promocję Kupon wygasł
gratis Promocja

Pierwsze miesiące za 0 zł w Netii!

W zależności od oferty, pierwszy lub trzy pierwsze miesiące usługi otrzymujesz gratis za 0 zł!
Zobacz promocję Kupon wygasł
130 zł/mies. zniżki Promocja

Internet mobilny od 130 zł/mies. w Netii!

Internet 5G 500GB za 130 zł miesięcznie. Skorzystaj!
Zobacz promocję Kupon wygasł
55 zł/mies. zniżki Promocja

Telewizja + internet 300 Mb/s od 55 zł/mies. w Netia!

81 kanałów telewizyjny + szybki internet światłowodowy 300 Mb/s już za 55 zł miesięcznie!
Zobacz promocję Kupon wygasł

Zniżka Opis zniżki Wygasa
gratis Pierwsze miesiące za 0 zł w Netii! do odwołania
130 zł/mies. Internet mobilny od 130 zł/mies. w Netii! do odwołania
55 zł/mies. Telewizja + internet 300 Mb/s od 55 zł/mies. w Netia! do odwołania

Informacje o Netia

Co oferuje Ci Netia?

Szukasz korzystnej oferty na internet, telefon czy telewizję? Odwiedź Netia i zobacz jak wiele możesz zyskać wybierając pakiet jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Netia dostarcza klientom indywidualnym i firmom przyjazne w użytkowaniu i kompleksowe rozwiązania komunikacyjne. Obejmują one m.in. szybki stacjonarny internet, TV i multimedialną rozrywkę oraz zaawansowane usługi transmisji danych. 

Dlaczego warto postawić na usługi Netia? To niezawodny internet dla całej rodziny! Sprawdź też pakiety usług, aby oprócz internetu dobrać smartfony dla twoich bliskich i pakiet rozrywki z TV. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz, ale przede wszystkim zapewnisz rodzinie możliwość kontaktu bez względu na to gdzie się znajdujecie - niezawodne łącza internetowe i wysoka jakość przesyłu to niewątpliwa przewaga Netii nad konkurencją.

Strona internetowa Netia

Sprawdź, dlaczego warto przejść do Netii

Zastanawiasz się nad zmianą dostawcy internetu? Netia zapewni ci darmowy router, bezprzewodową sieć w całym domu bez opóźnień i opcję „cyfrowy dom” czyli współdzielenie plików i strumieniowanie multimediów. Otrzymasz też „bezpieczny internet” - pakiet antywirusowy na smartfon, tablet i komputer oraz skuteczną ochronę rodzicielską. 

Zastanawiasz się czy warto zamówić wybraną usługę przez internet? Chcesz dokładnie poznać wszystkie szczegóły umowy i porównać ją z dotychczasowymi ustaleniami? Czytelna strona Netia umożliwi ci zapoznanie się z detalami dotyczącymi różnych pakietów i usług, dzięki czemu w ciągu kilku minut zyskasz wiedzę na temat różnych produktów. Możesz też połączyć się z infolinią Netia, aby porozmawiać z doradcą i poznać dodatkowe szczegóły dotyczące różnych usług. Dzięki temu podejmiesz najlepszą decyzję i będziesz mógł cieszyć się szybkim internetem, niezawodnym smartfonem oraz korzystać z bogatej oferty multimedialnej rozrywki. Chcesz zyskać dodatkową wiedzę na temat produktów Netii? Zajrzyj na bloga, w którym zawarto interesujące artykuły pokazujące jak w pełni korzystać z rozmaitych usług telekomunikacyjnych.

Netia kod rabatowy i promocje

Jesteś łowcą okazji? Pragniesz zaoszczędzić kupując internet, abonament telefoniczny lub telewizję? Wykorzystaj kody rabatowe Netia, które znajdziesz na naszej stronie. Skopiuj kod rabatowy Netia, a następnie wklej go w odpowiednie pole formularza zamówień, aby uzyskać znaczny upust cenowy. Zwróć też uwagę na promocje Netia i rabaty Netia regularnie pojawiające się na stronie sklepu i w mediach społecznościowych marki. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent ceny.

Kod rabatowy Netia – rodzaje i korzyści

W Netia znajdziesz internet światłowodowy stacjonarny, telewizję, telefon stacjonarny i komórkowy, a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Czekają tu na Ciebie atrakcyjne akcje rabatowe, wśród których szczególnie warto zwrócić uwagę na kody rabatowe. Są one obok promocji i wyprzedaży najpopularniejszą formą zniżki, dzięki której w Twojej kieszeni może pozostać nawet kilkadziesiąt procent pierwotnej ceny produktu. Sprawdź, jakie rodzaje kodów rabatowych oferuje Netia.

  • Kod rabatowy procentowy – w Netia może pojawić się tego typu kod rabatowy na konkretną markę produktów lub wybrane usługi. Dla przykładu, jeżeli chcesz kupić internet stacjonarny, z kodem na 10% zapłacisz mniej właśnie o taką wartość. Dzięki niemu co miesiąc będziesz płacić 54 zł zamiast 60 zł decydując się na internet stacjonarny 600 Mb/s.
  • Kod rabatowy kwotowy – tego typu kod rabatowy równie często występuje w Netia. Nie musisz przeliczać kwoty jaką zaoszczędzisz – w Twojej kieszeni zostaje tyle, ile wynosi wartość kodu. Dzięki zniżce np. na 100 zł skorzystasz wybierając telewizję z telefon czy wybierając pakiet ze smartfonem.
  • Promocje i wyprzedaże – promocje to równie popularna forma rabatu w Netia. Nie jest to klasyczny kod, który należy wpisać w koszyku, ale pozwala na zaoszczędzenie znacznej kwoty pieniędzy. Wystarczy być na bieżąco z ofertą Netia, aby nie ominęły Cię żadne upusty ograniczone czasowo.
  • Pierwsze miesiące za 0 zł – to nie lada gratka dla wszystkich łowców promocji. Dzięki tej opcji nie płacisz za pierwsze miesiące trwania usługi. W zależności od wyboru pakietu możesz otrzymać gratis jeden miesiąc lub nawet trzy miesiące trwania usługi.

Uprzejmie informujemy, że każdy kod rabatowy pojawiający się na Rabatio.com pochodzi ze sprawdzonego źródła, a więc ze sklepu Netia.

Netia kod rabatowy - jak użyć?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Jak dokonać zwrotu w Netia?

Netia oferuje swoim Klientom usługi telekomunikacyjne, więc nie prowadzi standardowej polityki zwrotów. Jeśli jednak zawarłeś umowę z operatorem, będziesz miał czas na weryfikację swojej decyzji. Pozwala na to prawo do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni. Termin 14 dni liczony jest od dnia zawarcia umowy lub wejścia w posiadania oferowanego przez Netię przedmiotu.

Co zrobić, aby zrezygnować ze współpracy w ramach odstąpienia od umowy? Należy w wyznaczonym terminie przekazać do właściwego operatora jednoznaczne oświadczenie o rezygnacji z umowy. Netia w ciągu 14 dni zwróci ewentualne koszty, które zostały poniesione przez Klienta. Klient z kolei zobowiązany jest do zwrotu przedmiotów, które otrzymał w ramach umowy maksymalnie w ciągu 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

W jaki sposób dokonać zwrotu w Netia?

Jesteś Klientem Netii i przydarzyła się Tobie sytuacja, która będzie wymagała wyjaśnień? Masz prawo do złożenia reklamacji. Jeśli w Twojej opinii doszło do nienależytego lub niewykonania umowy lub niedotrzymania wyznaczonego terminu, prześlij swoje zgłoszenie w formie tradycyjnej korespondencji lub pocztą elektroniczną do Netii. Reklamację możesz złożyć także stacjonarnie lub podczas kontaktu z infolinią. Pamiętaj o tym, aby w treści reklamacji podać swoje dane, wskazać okres, którego dotyczy Twoje zgłoszenie, a także opisać szczegółowe okoliczności towarzyszące zdarzeniu, które poddajesz pod wątpliwość.  Można podać także numer rachunku bankowego, na który operator będzie mógł wykonać ewentualny zwrot.

Operator ustosunkuje się do reklamacji w ciągu 30 dni – odpowiedź zostanie przekazana Klientowi.

Black Friday NETIA

Aż nam się łezka wzruszenia w oku kręci, kiedy przypominamy sobie nasz debiut z kuponami rabatowymi na Black Friday. Nic nie zastąpi przeżywania tego po raz pierwszy w życiu. Pomimo, że rabaty na Black Friday co roku są fantastyczne i pozwalają zaoszczędzić krocie na zakupach, to ten pierwszy raz szczególnie zapisał się w naszych wspomnieniach. Dokładnie pamiętamy przyjemne uczucie szoku towarzyszące użyciu pierwszego kuponu rabatowego w Black Friday.

Netia- to było miejsce, od którego wszystko się zaczęło. Po wybraniu pakietu telewizji i internetu od Netia i użyciu kodu rabatowego na Black Friday nie mogliśmy uwierzyć w wielkość otrzymanego rabatu. To był piękny Black Friday w Netia. Nie zapomnimy go nigdy. Od tamtego dnia każdego roku w Black Friday, Netia niezmiennie jest zawsze pierwszym miejscem, które odwiedzamy.

Cyber Monday NETIA

Chcesz oszczędzać, ale nie wiesz od czego zacząć? Proponujemy zacząć od zakupów z kuponami rabatowymi w Cyber Monday. Listopad to świetny czas, żeby zrobić ten pierwszy krok w kierunku gromadzenia kapitału, bo kody rabatowe na Cyber Monday odejmują konkretne kwoty od rachunków. Można zaoszczędzone dzięki rabatom w Cyber Monday pieniądze od razu odłożyć na subkonto i wykorzystać te doświadczenia jako motywację do dalszego oszczędzania.

Można, wykorzystując kupon rabatowy na Cyber Monday do Netia.pl, oszczędzać przez cały rok. Kupując pakiet superszybkiego internetu i telewizji w Cyber Monday na Netia.pl, obniżysz comiesięczny rachunek za te usługi. W ten sposób, na Twoim koncie oszczędnościowym, raz na miesiąc lądują dodatkowe drobniaki. Zacznij przygodę z odkładaniem pieniędzy w Cyber Monday na Netia.pl. Nam ten plan oszczędnościowy sprawdza się od lat.

Najczęściej zadawane pytania o kupony rabatowe do Netia

2. Ile dostępnych jest dzisiaj kuponów rabatowych Netia?
3. Czy w Netia jest darmowa dostawa?
4. Gdzie mam wkleić skopiowany kod rabatowy Netia?
5. Czy kody rabatowe Netia dostępne na Rabatio.com są darmowe?

Co warto wiedzieć?

Chcesz zaoszczędzić kupując pakiet internetu, telewizji i telefonu dla siebie lub rodziny? Pomogą Ci w tym kody rabatowe, które uzyskasz w naszym serwisie rabatio.com. Pobierz dostępny kod, następnie wklej go w wyznaczone pole podczas wybierania pakietu, a kwota do zapłaty ulegnie obniżeniu.
Nie wiesz jaką ofertę Netia wybrać? Jesteś zagubiony w gąszczu informacji i zastanawiasz się, który pakiet będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie? Zadzwoń na infolinię Netia lub skorzystaj z konsultacji na czacie, a bez wychodzenia z domu przedłużysz umowę lub wybierzesz nowe usługi.
Lubisz dobre kino? Wybierz ofertę internet+telewizja, a zyskasz dostęp do 190 kanałów filmowych i serialowych. Wszystko to razem z Giganagrywarką Maxi, nowoczesnym dekoderem, a także serwisem HBO Max.
Czy wiesz, że kupując internet w Netia możesz otrzymać pakiet Bezpieczny Internet? W jego ramach zyskujesz dostęp do programów antywirusowych na komputer, tablet i smartfon, bezpieczne zakupy online, a także ochronę rodzicielską.

Lista zalet Netia

  • Bezpieczne płatności
  • Profesjonalna obsługa

Kody rabatowe i promocje Netia, które już wygasły, ale mogą jeszcze działać

Netia
0 zł zniżki Promocja Black Weeks do 1 Gb/s internetu światłowodowego w Netii! Black Weeks! W Netii możesz mieć 1 Gb/s super szybkiego internetu z TIDAL za 0 zł przez 3 miesiące, później 60 zł miesięcznie. Dodatkowo Disney+ przez cały rok bez żadnych opłat.
Zobacz promocję Kupon wygasł
Netia
0 zł zniżki Promocja Pakiet światłowód + TV za 0 zł w Netia! Black Weeks! Internet 600 Mb/s oraz 99 kanałów TV za 0 zł przez 3 miesiące, potem 65 zł. Dodatkowo Disney+ przez rok za darmo oraz TIDAL w cenie.
Zobacz promocję Kupon wygasł
Netia
Promocja Black Weeks! Internet 600 Mb/s od 50 zł w Netia! Prędkość rośnie, cena spada! Światłowód 600 Mb/s od 50 zł miesięcznie.
Zobacz promocję Kupon wygasł
Netia
polecamy Promocja Do 1 Gb/s internetu światłowodowego w Netii! W Netii możesz mieć 1 Gb/s super szybkiego internetu. Sprawdź oferty!
Zobacz promocję Kupon wygasł