Aplikacja Booksy

Booksy to nowoczesna aplikacja za pośrednictwem której możesz umówić wizytę u fryzjera, kosmetyczki czy barbera. Wszystko to zrobisz za jednym kliknięciem i bez konieczności rezerwacji terminu osobiście lub podczas rozmowy telefonicznej. Szybko i prosto – właśnie w taki sposób możesz zarezerwować wizytę w ulubionym salonie fryzjerskim. Booksy umożliwi Ci też odkrycie nowych salonów kosmetycznych, barberów i usług urodowych. 

Booksy co to jest? To innowacyjne narzędzie sprawi, że nie tylko zarezerwujesz usługi w branży zdrowie i uroda w jednej z setek dostępnych firm. Ten wygodny serwis umożliwi Ci poznanie usługodawców i znalezienie wyjątkowych okazji w Twojej okolicy. Zastanawiasz się co jeszcze znajdziesz w aplikacji? Za pośrednictwem Booksy swoje usługi oferują m.in.: wizażystki, masażyści, tatuatorzy, dietetycy i wielu innych. Sprawdź sam, jakie firmy ogłaszają się w Booksy w Twoim mieście.

Booksy aplikacja oferuje możliwość bezpłatnej rezerwacji terminu wybranej przez Ciebie usługi. Jeżeli chcesz przejrzeć dostępne firmy i ich ofertę, możesz to zrobić bez logowania się do aplikacji. W przypadku chęci zarezerwowania i potwierdzenia terminu wizyty, należy założyć konto klienta. Zrobisz to bezpłatnie i szybko w kilku prostych krokach. Dzień przed umówionym spotkaniem otrzymasz powiadomienie – dzięki temu nie zapomnisz o wizycie u wybranego przez Ciebie usługodawcy.

Kobieta mająca robiony zabieg na twarz u kosmetyczki

Ta intuicyjna aplikacja do umawiania fryzjera oferuje możliwość płatności online – szczególnie przydatną w sytuacji, w której nie chcesz lub nie możesz opłacić usługi gotówką. Wyszczególnione kwoty sprawią, że nie zaskoczy Cię cena usługi - z góry wiesz ile zapłacisz za koloryzację czy masaż relaksacyjny zakupiony za pośrednictwem Booksy. Jesteś zadowolony z usługi i chcesz polecić ją innym użytkownikom aplikacji? Zostaw swoją opinię o firmie, z której oferty skorzystałeś, a inni będa mogli dzięki temu wybrać najlepszy salon fryzjerski czy barbera dla siebie. Opinie o firmie i usługach to najlepszy sposób dla niezdecydowanych na poznanie nowych salonów fryzjerskich czy kosmetycznych. Pomoże to w skorzystaniu z wyjątkowych usług, które pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie, poprawią pewność siebie i spowodują, że poczujesz się wyjątkowo w swojej skórze. Ta aplikacja do umawiania wizyt u kosmetyczki gwarantuje także możliwość odwołania wizyty w dowolnym momencie lub zmianę terminu – nie musisz już martwić się, że nie zdążysz dodzwonić się do salonu i poinformować pracownika o nagłej zmianie Twoich planów.

Booksy jak działa

Nie wiesz gdzie znaleźć i jak korzystać z aplikacji Booksy? Pobierzesz ją bezpłatnie w Sklepie Play lub AppStore. Możesz tez wejść na stronę Booksy.com i w ten sposób zapoznać się z ofertą firm dostępnych na tej platformie. Wystarczy, że w wyszukiwarkę Booksy wpiszesz czego szukasz, określisz miejsce i preferowana datę, a aplikacja pokaże dostępne opcje. Oprócz fryzjera czy kosmetyczki zobaczysz oferty z takich branż, jak np. medycyna estetyczna, fizjoterapia, trening i dieta, instytucje finansowe, depilacja, stomatolog, podologia, medycyna naturalna czy psychoterapia. Aby skorzystać z wszystkich dostępnych opcji, załóż konto klienta – zajmie Ci to tylko chwilę. Teraz przy wybranej propozycji wystarczy już tylko kliknąć Booksy rezerwacja, a Twoja wizyta zostanie potwierdzona.

Mężczyzna używający smartfona

Booksy dla firm

Booksy umożliwia firmom działającym w branży beauty i zdrowie na sprawne zarządzanie systemem rezerwacji wizyt. Jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego? Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do szerszego grona potencjalnych klientów? Booksy dla salonów to doskonały sposób na zwiększenie Twojej widoczności w sieci i zdobycie nowych klientów. Ten zautomatyzowany proces ułatwia pracę specjalistom i sprawia, że mogą w 100% skupić się na wykonaniu usługi i kliencie, a nie na odbieraniu telefonów czy potwierdzaniu wizyt w wiadomościach mailowych. Zastanawiasz się jaki Booksy koszt poniesiesz instalując aplikację Booksy Biz dla firm? Subskrypcja wynosi 115 zł netto miesięcznie (szczegółowy Booksy cennik znajdziesz na stronie Booksy.com). Nie jesteś przekonany czy Booksy to dobra opcja dla Twojej firmy? Skorzystaj z 7 dniowego okresu próbnego i przekonaj się jak wiele możesz zyskać.

Sprawdź aktualne kupony promocyjne w Booksy: