Wirex opinie

 

W ostatnim czasie wzrosła ilość zapytań naszych użytkowników o aplikację Wirex. Najczęściej pytacie nas o to czym jest owa aplikacja mobilna, czy jest bezpieczna, jak działa i czy się opłaca. W niniejszym artykule postaramy się zatem w kilku słowach przybliżyć Wam główne założenia Wirex oraz odpowiedzieć na kluczowe pytania o aplikację.

Zacznijmy zatem od odpowiedzi na pytanie czy jest to w ogóle bezpieczne? Otóż Wirex jest jak najbardziej bezpieczną aplikacją używaną w tej chwili w 130 krajach. Firma Wirex powstała w 2015 roku i jest cenionym graczem oferującym tak zwany wirtualny portfel.

Jeśli chodzi o przechowywanie kryptowalut oraz walut fiducjarnych na jednym koncie Wirex jest najlepszą aplikacją na świecie. Platforma wymiany walut powstała po to, aby rozwiązać swego rodzaju ograniczenia w przepływie pieniędzy pomiędzy różnymi krajami.

Dzięki aplikacji Wirex możesz kupić lub przechowywać następujące kryptowaluty:

  • Bitcoin,
  • Litecoin,
  • Ethereum,
  • Ripple.

Wykres kryptowaluty na komputerze

Rejestracja w Wirex

Dużym atutem tej na pozór skomplikowanej aplikacji jest jej prostota. Nie tylko funkcjonalności, ale i intuicyjność sprawiła, że stała się popularna w ponad 100 krajach na całym świecie. Spójrzmy jak prosta jest rejestracja w Wirex:

  1. Otwórz konto – wchodząc na stronę główną kliknij „otwórz konto dzisiaj” i podaj swoje podstawowe dane takie jak kraj, e-mail oraz hasło
  2. Link aktywacyjny – na swój adres e-mail otrzymasz standardowy link aktywacyjny.
    Należy go oczywiście kliknąć a następnie zweryfikować własny numer telefonu.
  3. Potwierdź numer – otrzymasz 7-cyfrowy kod SMS-sem. Po wprowadzeniu kodu konto będzie aktywne.

Jakie są główne zalety Wirex?

Wirex to aplikacja, która podbiła serca ludzi na całym świecie. Jej główną zaletą jest możliwość przechowywania i sprzedaży kryptowalut przy niskich kosztach. Ale atutów jest znacznie więcej. Poza szybką i bezpieczną rejestracją, o której wspomnieliśmy powyżej, Wirex działa przez całą dobę 24/7 i bardzo rzadko się zawiesza. Trzeba przyznać, że prace serwisowe trwają naprawdę rzadko. Zaletą jest również obsługa zbliżeniowych kart debetowych VISA oraz MASTERCARD. Dla użytkownika ważne jest również to, że aplikacja dobrze działa zarówno na systemie Android jak i iOS. Zwrot gotówki za zakupy w sklepie? Oczywiście, że tak. Wirex ma bardzo dobrze działający system CashBack. Im więcej wydasz środków przy pomocy karty płatniczej Wirex tym więcej otrzymasz. Atutem są również bezpłatne transfery środków pomiędzy użytkownikami aplikacji Wirex.

Bezpieczeństwo i ochrona Wirex

Dla uspokojenia naszych czytelników poruszymy również kwestie bezpieczeństwa. Wirex gwarantuje najwyższą możliwą ochronę dzięki certyfikatowi PCI-DSS poziom 1. Aplikacja posiada też bezpieczną rejestrację 3D i zapewnia swoim użytkownikom ochronę zarówno w trybie online, jak offline. Ponadto aplikacja Wirex wszelkie prywatne dane użytkowników przechowuje za pomocą szyfrowania TLS, a także 265 bitowego szyfrowania AES.

Czy warto zdecydować się na Wirex?

Zdecydowanie tak. Wirex jest domem dla Bitcoina oraz innych kryptowalut. Przetworzył do tej pory ponad 3 miliardy dolarów w transakcjach i cieszy się sporym zaufaniem na całym świecie. W dodatku możesz liczyć na uczciwe i niskie opłaty.

Wirex to oczywiście nie tylko kryptowaluty. Aplikacja obsługuje następujące waluty fiducjarne; EUR, GBP, CAD, CZK, HUF, PLN, RON, HRK, USD, HKD.

Monety z logo Bitcoin

Łatwe przeniesienie środków do Wirex

Kartę Wirex możesz bardzo łatwo zasilić przenosząc kryptowalutę z zewnętrznego portfela. Wystarczy wybrać konto, które ma zostać doładowane oraz wybrać opcję „dodaj środki”. Następnie należy zeskanować kod QR lub po prostu go skopiować w celu udostępnienia adresu za pomocą funkcji wysyłania w zewnętrznym portfelu krypto.

Ograniczenia transakcji

Warto pamiętać o tym, że przelewy kryptowalut są ograniczone do kwoty 10.000 USD na transakcje oraz do 50.000 USD dziennie. Giełdy fiat nie mają z kolei ograniczeń. Ważne dla użytkownika jest również to, że wypłaty w bankomatach mają limit 250 USD dziennie.

Sprawdź aktualne oferty i promocje Wirex

Powiązane artykuły