Koncerty 2022 w Polsce

Uwielbiasz muzykę na żywo i z utęsknieniem czekasz na koncerty ulubionych zespołów? Sprawdź, którzy artyści uwzględnili Polskę w swoich kalendarzach koncertowych i w 2022 roku przyjadą do naszego kraju. Już teraz możesz kupić bilety na wydarzenia sezonu i zaplanować wyjścia na największe koncerty w Polsce.

Jeżeli jesteś spragniony muzycznych wrażeń na żywo, sprawdź przygotowane przez nas ciekawe koncerty w Polsce. Interesuje CIę metal, rap, a może jesteś fanem rocka? Bez względu na to czy wolisz koncerty klubowe czy stadionowe, w 2022 czekają Cię wyjątkowe doznania muzyczne. Warto zapoznać się z listą, bo na najbliższe koncerty można już kupić bilety. Wydarzenia, które znajdziesz poniżej zostały oficjalnie potwierdzone przez artystów, jednak z uwagi na trwającą pandemię polecamy śledzenie aktualnych informacji – może się zdarzyć, że wydarzenia zostaną przełożone na inne terminy.

Ludzie bawiący się na koncercie

Koncerty w Polsce

Zastanawiasz się na jakie koncerty rockowe 2022 warto się wybrać? Do Polski przyjedzie m.in. Kings of Leon, Nick Cave and The Bad Seeds, Deep Purple, Placebo, Sting, Pearl Jam, Metallica, My Chemical Romance, Toto, The Cure, Kiss, The Rasmus, Gogol Bordello, Smokie, The Sisters of Mercy i wielu innych. Z uwagi na odwołane w 2020 z powodu pandemii trasy koncertowe, sporo wydarzeń zostało przełożonych na 2022 rok. Właśnie z tego powodu w najbliższych miesiącach będziemy mogli cieszyć się większą liczbą muzycznych imprez.

Fani metalu również znajdą w najbliższym czasie coś dla siebie. W 2022 nasz kraj odwiedzą: Tool, Dream Theater, Within Temptation, Napalm Death, Sabaton, Lordi czy Korn. Wszystkie szczegóły dotyczące biletów na koncerty metalowe 2022 znajdziesz w dedykowanych serwisach internetowych i aplikacjach. Lubisz rap? Sprawdź jakiekoncerty rap 2022 odbędą się na terenie Polski. Już wkrótce możesz bawić się przy muzyce takich artystów, jak: Kelvyn Colt, Shabazz Palaces, Lil Darkie, bbno$ czy MOVITZ!

Gdzie kupić bilety na koncert?

Nie wiesz gdzie kupować bilety na koncerty? Możesz to zrobić online lub w tradycyjnych punktach sprzedaży. Najwygodniej jest skorzystać z dedykowanych stron lub aplikacji, które umożliwią Ci nie tylko zakup biletów, ale też udostępnią informacje na temat artysty i jego aktualnych koncertów. Jedną z takich intuicyjnych aplikacji jest goingapp. Znajdziesz tu bilety na wydarzenia, daty koncertów i inne szczegóły dotyczące imprez. Kupowanie biletów jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste! W goingapp wszystkie zakupione bilety znajdziesz w jednym miejscu, a dzięki przypomnieniom nie przegapisz oczekiwanych wydarzeń. Dzięki aplikacji odkryjesz też nowych artystów i wyszukasz bilety na wydarzenia w Twojej okolicy – nie tylko koncerty, ale też imprezy filmowe, wizualne czy teatralne. Zastanawiasz się jak korzystać z aplikacji? Goingapp automatycznie wyświetla aktualne wydarzenia w formie kafelków. Możesz samodzielnie wyszukać konkretne imprezy lub sprawdzić polecenia – dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco i nie ominie Cię żaden koncert ulubionego artysty. Możesz dodatkowo oznaczać i zapisywać interesujące Cię wydarzenia, dzięki temu nie przegapisz nic wartego uwagi.

Zdjęcie biletów wstępu

W goingapp możesz sformułować swoje kryteria wyszukiwania wydarzeń. Określ datę, miejsce czy rodzaj imprezy, a otrzymasz propozycje dopasowane specjalnie do Ciebie. Serwis agreguje wydarzenia z różnych stron, dzięki czemu w goingapp znajdziesz wszystkie koncerty odbywające się w określonym przez Ciebie czasie w Twoim mieście lub w całej Polsce. Dodatkowo, po przejściu na kartę miejsca, w którym zaplanowano koncert, możesz uruchomić mapę i w dniu wydarzenia sprawnie dojechać na miejsce.

Poprzez goingapp możesz zapraszać na koncerty swoich znajomych. Za pośrednictwem aplikacji Twoi przyjaciele będą mogli w kilka chwil zapoznać się z artystą i szczegółami wydarzenia (bezpośrednio z poziomu aplikacji kupią też goingapp bilety). Sam również możesz poprzez goingapp obdarować bliskich biletami na koncert i w ten sposób zorganizować Wam wspólny niezapomniany wieczór.

Sprawdź aktualne kupony promocyjne na koncerty i wydarzenia w Going App: