Najlepsze filmy 2019 roku

 

Wielbiciele filmów, tak zwani kinomaniacy zazwyczaj są na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata kina. Są jednak również osoby, które uwielbiają oglądać filmy, nie mają jednak z różnych względów na to czasu. Ci drudzy często sięgają po opinie i z kilkumiesięcznym opóźnieniem zdobywają te „nowinki kinowe” na przykład za pomocą platform udostępniających filmy czy seriale.  Ten artykuł powstał przede wszystkim dla nich, aby mogli w jednym miejscu znaleźć informacje o filmach, które warto obejrzeć. Opiszemy filmy polecane 2019:

  • Vice – to biograficzny film z gatunku dramatu. Christian Bale wcielił się w rolę Dicka Cheney’a - wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych za kadencji George’a W. Busha. Film w ciekawy sposób pokazuje historię człowieka, który zrobił ogromną karierę i był swego czasu jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie. Film otrzymał Oskara za charakteryzację i fryzury. Teoretycznie nudna historia została przedstawiona w bardzo ciekawe sposób. Jeśli chodzi o najciekawsze filmy 2019 serdecznie polecamy pozycję Vice.
  • Green Book – Viggo Mortensen i Mahersala Ali zagrali genialnie w duecie.  Film został wyróżniony 3 oskarami za najlepszy film, scenariusz oryginalny i drugoplanową rolę męską. Poruszający film o nietolerancji wobec Afroamerykanów w latach 60-tych ubiegłego wieku. Film został utrzymany w humorystycznej konwencji, jednak oglądając go łzy same cisną się do oczu.
  • Wilcze Echa – dramat produkcji francuskiej. Film trzyma w napięciu do samego końca. Opowieść o nowoczesnym okręcie wykonującym misję u wybrzeży Syrii. W pewnym momencie dowódca otrzymuje meldunek o niezidentyfikowanym dźwięku z głębin.
  • Niedobrani – rzadko w jakimkolwiek rankingu filmowym pojawia się komedia. Analizując jednak najlepsze filmy w 2019 roku trudno pominąć film w reżyserii Jonathana Levine’a. Komedia przede wszystkim bawi, ale i są momenty wzruszenia. Opowieść o kandydatce na Prezydent Stanów Zjednoczonych i  niechlujnym dziennikarzu, który właśnie stracił pracę. Ta para według żadnego protokołu dyplomatycznego nie ma szansy na romans. A może jednak? Musicie zobaczyć.
  • Tylko nie mów nikomu – tym razem polski film dokumentalny Tomasza Sekielskiego. Jeśli mamy na myśli polecane film 2019 nie sposób nie wspomnieć o tym przejmującym dokumencie. Dziennikarz śledczy rozmawia z księżmi, którzy dopuścili się zbrodni pedofilii. Rozmawia również z ich ofiarami. Film wywołał istną burzę w polskim świecie polityki, ale i społeczne dyskusje na temat pedofilii w kościele.
  • Rocketman – biografia Eltona Johna, pokazująca wzloty i upadki bohatera. Historia życia od najmłodszych lat po wieloletnią współpracę z Berniem Taupinem. Warto zobaczyć podróż przez życie jednej z legend i ikon popkultury.

Kupony rabatowe na filmy w Chili

Mężczyzna przed telewizorem

Zapowiedzi kinowe 2020

  • Nowi mutanci – Patrząc na filmy w 2020 warto podkreślić horror z elementami Sc-Fi, który zdaniem wielu krytyków może otrzymać wysokie noty. Opowieść o 5 młodych mutantach, którzy trzymani w ośrodku wbrew ich woli walczą, by uciec. Film ma mieć premierę w kwietniu 2020 roku.
  • Bad Boys for life –najciekawsze filmy na 2020 to z pewnością film sensacyjny z Willem Smithem w roli głównej. I tu zdaniem wielu kinomaniaków można by zakończyć polecanie tego filmu. Sam aktor jest gwarantem dobrej rozrywki.
  • Mulan – dramat przygodowy opowiadający historię młodej dziewczyny, która przebrana za mężczyznę wyrusza do walki z wrogiem, by chronić swój kraj. Mulan do armii zgłasza się w miejsce swojego chorego ojca zgodnie z dyrektywą, że 1 przedstawiciel rodziny musi służyć w armii.
  • Dżentelmeni – jeśli chodzi o filmy akcji 2020 to ciekawie zapowiada się film o brytyjskim baronie narkotykowym, który zamierza sprzedać swoje imperium miliarderom z Oklahomy. W roli głównej Matthew McConaughey.

Kupony rabatowe na filmy w Chili

Platforma z filmami

Dla tych, którzy nie zdążyli obejrzeć najlepszych filmów 2019 lub nie będą mogli pójść do kina w 2020 roku na premiery, polecamy platformy z filmami online. Zwłaszcza te, w których nie trzeba wykupywać abonamentu, a płaci się jedynie za obejrzane produkcje. Filmy kinowe online możecie zobaczy między innymi dzięki CHILI. Filmy na Chili to rozrywka bez zobowiązań w przystępnej cenie. Platforma zyskuje nowych zwolenników intuicyjnym panelem obsługi i łatwością korzystania z szerokiej bazy filmów i seriali.

Już dziś dołącz do miłośników CHILI i rozpocznij filmowe seanse!