Zachowaj wspomnienia z Empik FOTO

 

W obecnych czasach, praktycznie każdy, kto posiada telefon komórkowy, może robić dobrej jakości zdjęcia. Kliszowe aparaty fotograficzne już dawno przeszły do lamusa. Teraz, mając do dyspozycji urządzenia cyfrowe, mamy podgląd tego, co fotografujemy. Należysz do tej grupy osób, której elektroniczna galeria niemal pęka w szwach? Czy wiesz, co tak naprawdę znajduje się w pamięci Twojego telefonu? Uwielbiasz robić zdjęcia, ale szybko zapominasz o utrwalanych przez Ciebie obrazach? Przecież nie po to fotografujesz, by już nigdy nie wracać do zatrzymanych w kadrze chwil. Skorzystaj z możliwości, jaki daje Tobie Empik FOTO i zachowaj swoje wspomnienia na dłużej.

Kobieta robiąca zdjęcie aparatem fotograficznym

Sposoby na przechowywanie zdjęć

Najlepszym sposobem na to, by zrobione przez nas zdjęcia nie zostały zapomniane, jest ich uporządkowanie. Oczywiście, możesz skorzystać z opcji stworzenia folderów i spróbować posegregować swoje pliki graficzne biorąc pod uwagę różne kryteria, na przykład chronologiczne lub tematyczne. Istnieje jednak ryzyko, że do wersji elektronicznej zdjęć nie będziesz wracać tak chętnie. Poza tym zawsze będzie istniało ryzyko, że na skutek awarii utracisz zachowane w systemie pliki.

Jeśli jesteś dumny ze zdjęć, które robisz lub należysz do osób sentymentalnych, uwielbiających wspominać istotne, pełne radości momenty, rozważ… drukowanie zdjęć. Aktualnie proces wywoływania zdjęć jest bardzo prosty i wymaga minimum zaangażowania. Jak to zrobić? To prostsze, niż się Tobie wydaje.

Odbitki od Empik FOTO

Dzięki nowoczesnym udogodnieniom w kilka chwil będziesz w stanie zamówić fizyczne odbitki. Jak wywołać zdjęcia? Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową sklepu Empik FOTO i wybierzesz opcję zamówienia odbitek. Dzięki łatwemu w obsłudze kreatorowi w kilka chwil będziesz mógł złożyć zamówienie. Chciałbyś już na tym etapie dodać swoim zdjęciom nieco oryginalności? Będziesz miał możliwość wyboru rodzaju papieru, ustalenia ramki lub modyfikacji kolorystki. Zapach papieru fotograficznego, przechowywanie i wertowanie wykonanych zdjęć mają w sobie coś wyjątkowego – dzięki tradycyjnej formie zdjęć, zwiększysz szansę na to, że ocalisz swoje wspomnienia… od zapomnienia. Wystarczy, że wybierzesz ulubione fotografie, wskażesz ilość kopii i już wkrótce będziesz mógł cieszyć się możliwością powrotu do ważnych dla Ciebie chwil zawsze wtedy, gdy będziesz miał na to ochotę. Co ciekawe, zamówienie odbitek nie wiąże się ani z koniecznością wychodzenia z domu, ani potrzebą wydania sporej sumy pieniędzy.

Kobieta przeglądająca wydrukowane zdjęcia

Pomysły Empik FOTO na przechowywanie zdjęć

Empik FOTO to także gotowe rozwiązania na przechowywanie zdjęć. Znajdziesz tu bogaty wybór albumów fotograficznych w ciekawych szatach graficznych. Układanie fotografii, podpisywanie ich i porządkowanie może przynieść

bardzo dużą satysfakcję, a sam album leżący na półce będzie niemal zapraszał do tego, by poprzeglądać jego strony. Interesują Cię inne opcje? Ciekawą propozycją jest zakup pudełka do zdjęć: dostępne są ich formy kartonowe, z tkaniny, wpisujące się w styl rustykalny drewniane lub eleganckie pudełka wykonane z eko-skóry. Wystarczy jedynie dobrać rozmiar pudełka do wielkości odbitek i dosłownie będzie można trzymać swoje wspomnienia jak największy skarb – w szkatułce.

Odbitki zdjęciowe leżące przy albumie fotograficznym

Fotoksiążki i fotograficzne gadżety Empik FOTO

Jesteś osobą kreatywną i chciałbyś stworzyć ze swoich zdjęć historię? Spróbuj zaprojektować swoją własną fotoksiążkę. Jest to łatwy sposób na to, by w jednym miejscu zostawić wspomnienia z konkretnego wydarzenia lub wyjazdu. Będziesz mógł skorzystać z gotowych szablonów przygotowanych przez Empik FOTO lub samodzielnie poukładać zdjęcia tworząc rozmaite kompozycje, dodając opisy lub elementy graficzne. Fotoksiążka to doskonała alternatywa dla tradycyjnego albumu. Wykaż się inwencją i stwórz jedyny w swoim rodzaju fotoalbum. Dzięki atrakcyjnym ofertom promocyjnym Empik FOTO koszt jego wykonania będzie niewielki, a efekt za każdym razem będzie piorunujący! Wejdź na stronę sklepu internetowego Empik FOTO i daj się zainspirować, znajdziesz tu mnóstwo pomysłów na to, jak nadać Twoim zdjęciom drugie życie.

Sprawdź aktualnie dostępne kupony promocyjne do Empik FOTO: