Sklep kibica Legia Warszawa

 

Legia Warszawa to bez wątpienia najbardziej medialny klub w polskiej piłce nożnej. Świadczy o tym między innymi podział praw telewizyjnych oraz wybór godziny meczów stołecznego klubu. Zwykle kibice mogą oglądać w telewizji ich zespól w najlepszych godzinach oglądalności. Marketing sportowy Legii Warszawa również stoi na wysokim poziomie - oczywiście jak na polskie warunki. Mimo, że poziom piłkarski odbiega od czołowych lig w Europie, to trzeba przyznać, że zarządzanie klubem piłkarskim władze Legii Warszawa traktują poważnie. Wiele sekcji młodzieżowych, budowa profesjonalnej akademii z internatami, do której będą sprowadzani najzdolniejsi młodzi piłkarze z całego Mazowsza na pewno działa na wyobraźnie i jeszcze ulepszy całą działalność marketingową oraz budżet klubu.

Kupony rabatowe do Fanstore Legia Warszawa

Legia Warszawa marketing prowadzi również w wielu placówkach. Są specjalne przedszkola Legii, różnego rodzaju akcje w domach dziecka, przedszkolach i szkołach podstawowych. Dzieci są zapraszane za darmo na trybuny po to, aby zaszczepić w nich pasje do piłki nożnej oraz miłość do klubu. Włodarze doskonale wiedzą, że w przyszłości to właśnie te dzieci będą przynosić duże dochody klubowi kupując bilety czy różnego rodzaju gadżety reklamowe.

Kibice Legii Warszawa to jedna z najliczniejszych grup w całej Europie Środkowo Wschodniej. Fanami są mieszkańcy nie tylko Warszawy i Mazowsza, ale również całej Polski. To właśnie dla takiej grupy właściciele chcą prowadzić dedykowany kanał TV Legia Warszawa.

Ważnym ogniwem marketingowym zasilającym budżet klubu jest również sklep internetowy, w którym kibice mogą kupować różnego rodzaju odzież, gadżety czy pamiątki związane z działalnością klubu. Przyjrzyjmy się zatem sklepowi nieco bliżej.

Mecz Legii Warszawa

Fanstore Legia Warszawa

Pomysłem na zwiększenie budżetu klubu było otworzenie Legia Warszawa Fanstore, a więc oficjalnego sklepu internetowego dla kibiców Legii. Daje on możliwość zakupu wielu produktów z logo Legii w wygodny sposób, z dostawą pod wskazany adres. Sklep online oferuje bestsellery, częste promocje oraz outlet. Znaleźć w nim można  kolekcję dla kobiet, dzieci oraz mężczyzn. Dla zamówień powyżej 300 zł klienci mogą liczyć na darmową dostawę.

Legia sklep online oferuje między innymi zestaw meczowy zarówno domowy, jak i wyjazdowy. W zestawie znajduje się koszulka meczowa, oraz spodenki Wszystkie produkty można kupić również osobno. Za całość należy zapłacić nieco ponad 400 zł.

Największą popularnością wśród kibiców cieszą się oczywiście koszulki Legia Warszawa. Jest to niemal obowiązkowy strój każdego kibica, który wybiera się na łazienkowską w cieplejsze dni. Jeśli mowa o niższych temperaturach powietrza idealnie sprawdzą się z kolei bluzy Legia Warszawa. Osoby zarządzające Fanstore Legia Warszawa nie zapomnieli również o nakryciu głowy kibiców. Czapka zimowa Legia Warszawa idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni, z kolei na sezon wiosna-lato przeznaczono do sprzedaży czapeczki z daszkiem – oczywiście z logo Legii.

Kupony rabatowe do Fanstore Legia Warszawa

Ważną częścią oferty sklepu są również gadżety Legii. W tej kategorii znajdują się między innymi kubki, breloki, torby prezentowe, notesy, puzzle, a nawet komplety pościeli. Ciekawą propozycją są również plakaty w ramce z autografami poszczególnych piłkarzy.  O tym, że ludzie zarządzający Legią myślą o najmłodszych niech świadczy fakt, że w ofercie znajdują się nawet kubki niekapki z logo Legii czy rowerki w barwach stołecznego klubu.

Ciekawe jest to, że Legia Warszawa wychodzi również do kibiców z nową linią odzieżową. W sprzedaży poza sportowymi i typowo meczowymi ubraniami znajduje się też odzież Lifestyle. W asortymencie znaleźć można spodnie, koszulki polo, a nawet eleganckie koszule z emblematem Legii. Świadczy to o tym, że właściciele klubu chcą, aby identyfikować się z Legią nie tylko podczas wydarzeń sportowych, ale i codziennego życia. Takie podejście ma nie tylko zwiększyć zainteresowanie klubem na mieście, ale i zwiększyć przychody ze sprzedaży ubrań o kolejnych kilka milionów złotych. Sklep Fanstore wpisuje się zatem idealnie w politykę marketingową klubu z Łazienkowskiej.

Wspieraj swój zespół na każdym kroku z Fanstore Legia Warszawa!