Curve kody rabatowe i promocje - czerwiec 2024

10£ Promocja

Bonus 10£ za pierwszą transakcję z Curve!

10£ bonusu otrzymasz za pierwszą transakcję z Curve o łącznej wartości równowartej 10 GBP. Załóż swoje konto i trzymaj wszystkie swoje karty płatnicze w jednym miejscu, oszczędzaj przy płatnościach i wiele więcej!
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania
10£ Promocja

Bonus 10£ za pierwszą transakcję z Curve!

10£ bonusu otrzymasz za pierwszą transakcję z Curve o łącznej wartości równowartej 10 GBP. Załóż swoje konto i trzymaj wszystkie swoje karty płatnicze w jednym miejscu, oszczędzaj przy płatnościach i wiele więcej!
Zobacz promocję Kupon ważny do odwołania

Zniżka Opis zniżki Wygasa
10£ Bonus 10£ za pierwszą transakcję z Curve! do odwołania

Informacje o Curve

Szybkie i bezpieczne płatności z kartą Curve

Tradycyjny, papierowy pieniądz powoli przechodzi do lamusa. Już od wielu lat wolimy rozliczać się bezgotówkowo: przelewy, płatność kartą, a później możliwość dokonywania transakcji zbliżeniowych za pomocą telefonów lub zegarków stały się naszą codziennością. Zamiast gotówki w naszych portfelach zagościły plastikowe karty. A co gdyby to jeszcze bardziej uprościć? Wyobraź sobie, że wszystkie swoje narzędzia płatnicze masz w jednym miejscu. Brzmi zachęcająco? Sprawdź rabaty Curve i zyskaj jeszcze więcej!

Curve to fintech, czyli firma oferująca swoim Klientom dostęp do innowacji w sektorze finansów. Rozwiązanie proponowane przez Curve polega na pośredniczeniu między tradycyjnymi usługami proponowanymi przez banki a odbiorcą płatności. Jak to wygląda? Prościej niż myślisz! Wystarczy, że zainstalujesz na swoim telefonie komórkowym aplikację Curve i wprowadzisz do niej dane swoich kart płatniczych. Dzięki płatnościom dokonywanym za pomocą Curve Twoje transakcje są bezpieczniejsze, a Ty nie będziesz już musiał nosić ze sobą pliku kart. Wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją. Poznaj promocje Curve i przekonaj się, że płacąc przy użyciu tego rozwiązania, możesz zyskać. Zapoznaj się ze szczegółami znajdującymi się na stronie internetowej Curve i daj się przekonać, że warto.

Strona internetowa Curve

Jak działa platforma Curve?

Oprócz aplikacji mobilnej, do korzystania z rozwiązania wprowadzonego przez Curve jest fizyczna karta płatnicza, która na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od kart, jakie dostajemy przy założeniu rachunków w tradycyjnych bankach. Karta Curve nie jest jednak powiązana z żadnym osobnym kontem. Jeśli czujesz się pewniej, lub po prostu wolisz używać standardowej karty, wystarczy, że zaznaczysz w aplikacji, którą z Twoich „debetówek” ma zastąpić karta Curve. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy posiadają w swoich portfelach kilka kart różnego rodzaju. Dzięki karcie Curve w szybki i dyskretny sposób dokonasz płatności. Znajdź swój kod rabatowy Curve i zobacz, co jeszcze możesz zyskać.

Zdobądź dostępne w Curve kody rabatowe i promocje

Curve to nie tylko zwykłe płatności w terminalach. Korzystanie z aplikacji i karty Curve jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnych osób, które sporo podróżują lub dokonują transakcji w różnych walutach. Dzięki Curve zminimalizujesz opłaty związane z przewalutowaniem. Sprawdź kody rabatowe Curve i bez obaw rób zakupy internetowe na zagranicznych platformach, a podczas wakacji nie zaprzątaj sobie głowy szukaniem najbliższego kantoru. Odwiedź stronę internetową Curve, zapoznaj się z dostępnymi opcjami i przekonaj się, jak bardzo współczesne technologie potrafią ułatwić codzienne funkcjonowanie – także w sferze finansów.

Jak poprawnie wykorzystać kod rabatowy Curve?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Najczęściej zadawane pytania o kupony rabatowe do Curve

2. Ile dostępnych jest dzisiaj kuponów rabatowych Curve?
3. Czy w Curve jest darmowa dostawa?
4. Gdzie mam wkleić skopiowany kod rabatowy Curve?
5. Czy kody rabatowe Curve dostępne na Rabatio.com są darmowe?

Co warto wiedzieć?

Curve to wirtualny portfel, który sprawi, że wszystkie Twoje karty znajdą się w jednym miejscu. W Twojej usłudze „zmieści się” aż 10 plastikowych kart, dzięki Curve możesz też dokonać transakcji płatniczych i wypłat z bankomatu.
Czy wiesz, że za kartę Curve nie musisz nic płacić? Dodatkowo, oferuje ona możliwość wycofania transakcji. Aplikacja umożliwia zmianę decyzji zakupowej nawet 14 dni po dokonaniu płatności. To wygodny sposób na satysfakcjonujące zakupy bez ograniczeń.
Korzystając z Curve możesz czerpać korzyści z rozmaitych programów lojalnościowych. Jednym z nich jest promocja Moneyback, która sprawia, że 1 procent poniesionych wydatków może wrócić na Twoje konto. Sprawdź, które sklepy i usługi znajdują się na liście punktów Moneyback i skorzystaj.
W Curve otrzymasz premię za założenie aplikacji i wykonanie pierwszej transakcji. Korzystasz także dzięki darmowym przewalutowaniom płatności zagranicznych (do określonego limitu). Zainstaluj aplikację Curve i zobacz sam jak wiele możesz zyskać dzięki wirtualnemu portfelowi.

Lista zalet Curve

  • Profesjonalna obsługa