Kupony rabatowe Punkta - czerwiec 2024

premium Kod

Kod rabatowy 100 zł na pakiet OC w Punkta!

Wykonaj kalkulację z użyciem naszego kodu. Jeśli dokonasz zakupu, Punkta zwróci Tobie 100 zł. Kod rabatowy aktywuje się automatycznie.
Pokaż kod Kupon ważny do odwołania
premium Kod

Kod rabatowy 50 zł na pakiet OC w Punkta!

Wykonaj kalkulację z użyciem naszego kodu. Jeśli dokonasz zakupu, Punkta zwróci Tobie 50 zł. Kod rabatowy aktywuje się automatycznie.
Pokaż kod Kupon ważny do odwołania
do 420 zł Oferta

Ubezpieczenie OC i AC do 420 zł taniej w Punkta!

Porównaj oferty w Punkta i kup ubezpieczenie OC lub AC taniej średnio o 420 zł. Nie zwlekaj!
Zobacz ofertę Kupon ważny do odwołania
premium Kod

Kod rabatowy 100 zł na pakiet OC w Punkta!

Wykonaj kalkulację z użyciem naszego kodu. Jeśli dokonasz zakupu, Punkta zwróci Tobie 100 zł. Kod rabatowy aktywuje się automatycznie.
Pokaż kod Kupon ważny do odwołania
premium Kod

Kod rabatowy 50 zł na pakiet OC w Punkta!

Wykonaj kalkulację z użyciem naszego kodu. Jeśli dokonasz zakupu, Punkta zwróci Tobie 50 zł. Kod rabatowy aktywuje się automatycznie.
Pokaż kod Kupon ważny do odwołania
do 420 zł Oferta

Ubezpieczenie OC i AC do 420 zł taniej w Punkta!

Porównaj oferty w Punkta i kup ubezpieczenie OC lub AC taniej średnio o 420 zł. Nie zwlekaj!
Zobacz ofertę Kupon ważny do odwołania

Zniżka Opis zniżki Wygasa
premium Kod rabatowy 100 zł na pakiet OC w Punkta! do odwołania
premium Kod rabatowy 50 zł na pakiet OC w Punkta! do odwołania
do 420 zł Ubezpieczenie OC i AC do 420 zł taniej w Punkta! do odwołania

Informacje o Punkta

Punkta - znajdź ubezpieczenie w najlepszej cenie

Szukasz miejsca, w którym znajdziesz najkorzystniejsze ubezpieczenie? Chcesz ubezpieczyć samochód lub mieszkanie? A może wybierasz się na wakacje i myślisz o wykupieniu ubezpieczenia zdrowotnego? Odwiedź Punkta - portal, w którym wykupisz produkty różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Punkta to internetowa multiagencja, w której kupisz ubezpieczenie bez wychodzenia z domu - online lub telefonicznie. Znajdziesz tu ubezpieczenie samochodu, życia, zdrowia, ubezpieczenie mieszkania, abonament medyczny czy ubezpieczenie podróży. Odwiedzając stronę Punkta możesz wypełnić formularz, który pozwoli dopasować ubezpieczenie do twoich potrzeb lub skontaktować się z doradcą, który przedstawi najkorzystniejszą ofertę.

Strona internetowa Punkta

Poznaj ofertę Punkta i znajdź najkorzystniejsze ubezpieczenie

Jak skorzystać z Punkta? Wybierz odpowiednie ubezpieczenie (np. samochodu, domu, zdrowotne) i przejdź do kalkulatora, dzięki któremu wyliczysz najkorzystniejszą składkę. Używając kalkulatora OC i AC w ciągu pięciu minut porównasz ceny i zakresy niemal 80 ofert na ubezpieczenie. Niektóre z nich będziesz mógł kupić bezpośrednio online bez dodatkowych opłat i prowizji. Przy korzystaniu z porównywarki należy podać informacje o samochodzie oraz jego właścicielu, co sprawi że wszystkie oferty zostaną optymalnie dopasowane do twojego pojazdu. Szczegółowy formularz, a jednocześnie brak konieczności podawania prywatnych danych (m.in. numeru PESEL czy numeru rejestracyjnego auta) to gwarancja zachowania anonimowości przy precyzyjnym dopasowaniu polisy. Odwiedź portal Punkta już dziś i znajdź najlepsze ubezpieczenie dla siebie.

Jeżeli chcesz zyskać więcej informacji na temat ubezpieczeń i znaleźć praktyczne porady dotyczące np. najlepszych ubezpieczeń turystycznych, dokumentów potrzebnych do ubezpieczenia auta czy ubezpieczenia zdrowotnego w Unii Europejskiej, zajrzyj na bloga Punkta. Potrzebujesz dodatkowych konsultacji? Zadzwoń lub napisz do konsultanta Punkta, który rozwieje twoje wątpliwości i pomoże wybrać najlepsze ubezpieczenie dla ciebie.

Punkta kod rabatowy i promocje

Dlaczego warto skorzystać z portalu Punkta? To doświadczona firma, która sprzedała setki tysięcy polis. To także sposób na uzyskanie oszczędności - klienci średnio zyskują na polisach OC zakupionych za pośrednictwem Punkta niemal 500 zł. Chcesz, aby w twojej kieszeni zostało jeszcze więcej gotówki? Wykorzystaj kody rabatowe Punkta, które znajdziesz na naszej stronie. Jak to zrobić? Po prostu skopiuj dostępny kod rabatowy Punkta, a następnie wklej go w odpowiednie pole formularza zamówień, aby naliczyć korzystny upust. Dodatkowo, śledź bieżące promocje Punkta i rabaty Punkta prezentowane na portalu Punkta - to najlepsza gratka dla prawdziwych łowców okazji.

Kod rabatowy Punkta – rodzaje i korzyści

Punkta to firma zajmująca się sprzedażą ubezpieczeń. W ofercie posiada dostęp do sieci agentów na terenie Polski. Punkta to również jedna z najpopularniejszych porównywarek cen w Internecie. Mottem Punkta jest dobór ubezpieczenia w punkt. Najczęściej sprzedawane ubezpieczenia w Punkta to ubezpieczenia samochodowe, motocyklowe, rowerowe, mieszkania, domu oraz życia. W celu powiększenia liczby klientów Punkta działa stosując kod rabatowy. W poniższym tekście opisano podstawowe rodzaje rabatów, a także sytuacje, w których kod rabatowy powoduje obniżenie ceny polisy.

 • Kod rabatowy procentowy – w Punkta kod rabatowy procentowy używany jest rzadko. Daje możliwość obniżki ceny polisy o pewien procent. Dla przykładu cena polisy OC samochodu osobowego może kosztować około 500,00 zł. Mając kod rabatowy procentowy 10%; cena polisy może spaść o około 10%. Wystarczy podczas zakupu wprowadzić właściwy kod rabatowy.
 • Kod rabatowy kwotowy – w Punkta kod rabatowy kwotowy używany jest dość często. Polega na obniżce ceny polisy o daną wartość. Przykładowo zakup polisy na mieszkanie może kosztować około 300,00 zł. Jeżeli zdecydujemy się wykorzystać kod rabatowy to po uiszczeniu składki, możemy liczyć na zwrot na konto wartości około 50,00 zł.
 • Promocje – w Punkta warto co jakiś czas zwracać uwagę na promocje. Niekiedy ceny wybranych ubezpieczeń mogą znacząco spaść. Dla przykładu zakup ubezpieczenia OC na motor Honda może kosztować około 250,00 zł. W okresie promocyjnym to samo ubezpieczenie może być tańsze o 20%. Promocja uaktywni się w momencie opłacenia składki, gdzie po zaksięgowaniu środków, agencja dokona zwrotu 20% poniesionych kosztów.
 • W pakiecie taniej – w Punkta możemy też liczyć na obniżki cenowe, jeżeli zdecydujemy się zakupić kilka ubezpieczeń. Zniżka nalicza się od momentu zakupu drugiego ubezpieczenia. Przykładowo kupując trzy ubezpieczenia OC pojazdu, mieszkania oraz turystyczne standardowo zapłacilibyśmy około 1000,00 zł. Zakup w pakiecie może spowodować, iż nasza cena spadnie o około 20%; co przełoży się w tym przypadku na 200,00 zł oszczędności.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Rabatio.com pochodzi z zaufanego źródła, prosto ze strony Punkta.

Kod rabatowy Punkta - sprawdź, jak z niego korzystać

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Jak dokonać zwrotu w Punkta?

Czy wiesz, że w przypadku zawarcia umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną w Punkta, zyskujesz dodatkowy czas na weryfikację swojej decyzji? Jak to możliwe? Dzięki prawu do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia.

Jak to wygląda w praktyce? W wymaganym terminie należy poinformować Punkta o swojej decyzji i przekazać jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, przesyłając uzupełniony formularz na adres korespondencyjny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: pomoc@punkta.pl. Treść oświadczenia można zredagować samodzielnie, lub skorzystać z propozycji formularza dostępnego w formie załącznika do regulaminu: https://punkta.pl/app/uploads/2022/05/Regulamin_swiadczenia_uslug_droga_elektroniczna_serwisu_Punkta_15.05.22.pdf. W razie pytań, możesz skontaktować się z biurem obsługi klienta Punkta.

Jak dokonać reklamacji w Punkta?

Jeśli korzystasz z serwisu Punkta i zauważyłeś jakieś nieprawidłowości, będziesz miał prawo do złożenia reklamacji. Zgłoszenie reklamacyjne możesz złożyć na kilka sposobów: mailowo (wysyłając wiadomość na adres pomoc@punkta.pl, telefonicznie (dzwoniąc na numer telefonu call center) lub za pomocą elektronicznego formularza, do którego link znajduje się tutaj: https://punkta.pl/reklamacja/. Pamiętaj o tym, aby w treści reklamacji podać swoje dane i możliwie dokładnie opisać sprawę, która jest przedmiotem zgłoszenia. Usługodawca lub właściciel serwisu jest zobowiązany ustosunkować się do reklamacji w terminie 30 dni od jej otrzymania.

Po przeprowadzeniu postępowania reklamacyjnego, odpowiedź z rezultatem zostanie przekazana do Klienta w formie e-mailowej, lub w formie tradycyjnej korespondencji.

Jak zdobyć kody rabatowe Punkta

Zastanawiasz się gdzie znaleźć kupon rabatowy, który pozwoli Ci zaoszczędzić korzystając z porównywarki AC i OC Punkta? Sprawdź poniższe propozycje i pobierz kupon, który zapewni Ci największe upusty.

 • Dedykowana podstrona sklepu w serwisie Rabatio – sprawdź dostępne kody i wybierz odpowiedni dla siebie. Możesz tu porównać działanie różnych aktualnych kuponów, a wszystkie z nich są w pełni darmowe.
 • Kody z wtyczki Rabatio – oszczędzaj czas i pieniądze. Wystarczy zainstalować wtyczkę Rabatio, aby cieszyć się zniżkami bez wysiłku.
 • Kody na blogu Rabatio – szukaj tu nie tylko interesujących treści o tematyce zakupowej, ale też ekskluzywnych kodów rabatowych.
 • Kody w zakładce „Specjalne” serwisu Rabatio – warto zajrzeć do tej sekcji przed Black Friday czy początkiem roku, aby znaleźć kody zapewniające największe zniżki.
 • Kody w kategoriach serwisu Rabatio – tutaj w kilka sekund dopasujesz kod do swojego zamówienia.
 • Media społecznościowe – zajrzyj do mediów społecznościowych, aby znaleźć kody rabatowe dla obserwatorów serwisu Punkta. Wystarczy polubić profil Punkta w popularnych serwisach, żeby korzystać z kuponów.

Punkta Black Friday

Różne są reakcje na promocje w Black Friday. Niektórzy reagują zachwytem, inni wzruszeniem a jeszcze inni po prostu planują, co kupią. Niezależnie, który typ Kupującego z kuponami rabatowymi w Black Friday reprezentujesz, zniżki dla wszystkich są takie same. Czyli fantastyczne i wyjątkowo hojne. Najważniejsze jest dzisiaj, aby zdążyć wykorzystać jak najwięcej kodów rabatowych w Black Friday.

Punkta znajdzie dla Was najlepszą ofertę ubezpieczenia a na dodatek obniży jego cenę, po użyciu kuponu rabatowego na Black Friday. Puntka.pl w prosty i szybki porówna setki ofert, z których wybierzecie te, które najbardziej Wam odpowiadają. Korzystając z Punkta.pl w Black Friday ubezpieczenie OC/AC samochodu, zdrowotne, turystyczne i nieruchomości kupicie o wiele taniej, niż każdego innego dnia w roku. Korzystajcie śmiało i bądźcie bezpieczni.

Punkta Cyber Monday

W internecie warto zachować czujność. Zdarzają się tacy, którzy wykorzystując ludzką naiwność, chętnie oszukują. Na szczęście kupony rabatowe na Cyber Monday to całkowicie bezpieczny sposób robienia zakupów online. Choć atrakcyjność zniżek, jakie zapewnia wpisywanie kodów rabatowych w Cyber Monday, może powodować wątpliwości co do ich autentyczności, to zapewniamy, że nie ma w tym podstępu. Można z pełnym zaufaniem korzystać z promocji na Cyber Monday i bezpiecznie oszczędzać na zakupach.

Nie tylko w internecie warto dbać o bezpieczeństwo. Na Punkta.pl w Cyber Monday, w promocyjnej cenie można ubezpieczyć samochód, podróż, zdrowie czy nieruchomość. Po wybraniu najlepszej oferty i wpisaniu na Punkta.pl kodu rabatowego na Cyber Monday, kwota do zapłaty pomniejszy się o wartość zniżki. Proste prawda? Oszczędzaj na zabezpieczeniu tego, co dla Ciebie ważne. Kup ubezpieczenie na Punkta.pl w Cyber Monday.

Najczęściej zadawane pytania o kupony rabatowe do Punkta

2. Ile dostępnych jest dzisiaj kuponów rabatowych Punkta?
3. Czy w Punkta jest darmowa dostawa?
4. Gdzie mam wkleić skopiowany kod rabatowy Punkta?
5. Czy kody rabatowe Punkta dostępne na Rabatio.com są darmowe?

Co warto wiedzieć?

Szukasz najlepszego ubezpieczenia Twojego auta? Chcesz ubezpieczyć swój dom? A może wyjeżdżasz na wakacje i potrzebujesz ubezpieczenia podróżnego? Zajrzyj do porównywarki Punkta – skorzystaj z kalkulatora dostępnego w Punkta i zaoszczędź nawet kilkaset złotych.
Czy wiesz, że w Punkta nie musisz tracić czasu na szukanie najkorzystniejszej oferty? Wejdź na stronę Punkta i zrób zdjęcie Twojej obecnej polisy, a specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla Ciebie. Bez wypełniania skomplikowanych formularzy i przeprowadzania rozmów z konsultantem.
Wykorzystaj kody rabatowe Punkta i zaoszczędź kupując wybraną polisę. Wejdź na stronę rabatio.com i pobierz aktualny kod rabatowy do sklepu Punkta, dzięki któremu w Twojej kieszeni zostanie więcej gotówki.
W Punkta otrzymasz szybką kalkulację online, dzięki której dowiesz się jak wiele możesz zaoszczędzić. Serwis zapewnia też gwarancję najniższej ceny – odwiedź porównywarkę i sprawdź szczegóły. Punkta to najlepszy sposób na to, aby kupić najlepsze ubezpieczenia i nie przepłacać.

Lista zalet Punkta

 • Liczne kody rabatowe
 • Profesjonalna obsługa

Kody rabatowe i promocje Punkta, które już wygasły, ale mogą jeszcze działać

Punkta
premium Kod Kod rabatowy 100 zł na pakiet OC w Punkta! Wykonaj kalkulację z użyciem naszego kodu. Jeśli dokonasz zakupu, Punkta zwróci Tobie 100 zł. Kod rabatowy aktywuje się automatycznie.
Pokaż kod Kupon wygasł
Punkta
do 580 zł Promocja Zaoszczędź do 580 zł na ubezpieczeniu OC/AC w Punkta! Skorzystaj z multiagencji Punkta i sprawdź ponad 80 ofert w 5 minut. Ubezpieczenie OC już od 280 zł. Nie czekaj!
Zobacz promocję Kupon wygasł
Punkta
premium Kod Kod rabatowy 100 zł na pakiet OC w Punkta! Wykonaj kalkulację z użyciem naszego kodu. Jeśli dokonasz zakupu, Punkta zwróci Tobie 100 zł. Kod rabatowy aktywuje się automatycznie.
Pokaż kod Kupon wygasł
Punkta
100 zł zniżki Kod Kod rabatowy 100 zł na pakiet OC w Punkta! Skorzystaj z 100 zł zniżki na zakup polisy. Podczas składania zamówienia użyj kodu rabatowego w koszyku.
Pokaż kod Kupon wygasł
Punkta
50 zł zniżki Kod Kod rabatowy 50 zł na pakiet OC w Punkta! Kup ubezpieczenie OC taniej o 50 zł z kodem rabatowym. Rabat aktywuje się automatycznie, gdy przejdziesz do podstrony promocji. Skorzystaj!
Pokaż kod Kupon wygasł
Punkta
100 zł zniżki Promocja 100 zł zwrotu przy zakupie OC+AC w Punkta! Kup dowolny pakiet OC+AC i odbierz 100 zł zwrotu. Nie zwlekaj!
Zobacz promocję Kupon wygasł