Wyśpij się z Senpo

 

Mówi się, że przeciętny czas snu, który pozwoli nam na regenerację, to 8 godzin na dobę. Oznacza to, że w ciągu roku przesypiamy niemal cały kwartał, a w ciągu całego życia, może być to nawet… 20 lat! Okazuje się, że sen, to nie bierny odpoczynek, a ciężka i niezbędna praca dla naszego organizmu. W trakcie snu dochodzi do wielu ważnych procesów: ciało regeneruje się, krew oczyszcza się z toksyn, a mózg naprawia mikrouszkodzenia. Dobry, głęboki i odpowiednio długi sen ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie i zdolność do podejmowania działań. Zasada jest taka: chcesz wykonywać swoje codziennie zadania szybciej, lepiej i efektywniej? Odpoczywaj! Sen jest regulatorem wszystkiego, tego, czego nauczyliśmy się w ciągu dnia. Przecież nie bez przyczyny mówi się, że w obliczu poważnego problemu, warto się z nim… przespać, by znaleźć nań rozwiązanie.

Kobieta śpiąca w łóżku

Jak zadbać o dobry sen?

Zastanawiasz się, jak sprawić, by Twój nocny odpoczynek przynosił jak najwięcej korzyści? Mimo wszystko nie wystarczy po prostu położyć się do łóżka. Warto potraktować nocny odpoczynek, jako ważną czynność, do której należy się prawidłowo przygotować. Pozwólmy by sen, który tak, czy inaczej nadejdzie, przyniósł nam maksymalne korzyści. Co ciekawe, w trakcie snu, jesteśmy w stanie niewiele zrobić, by go polepszyć. Cała nasza świadoma praca rozpoczyna się prędzej. Dobrze jest zadbać o swój układ nerwowy i wyciszyć go przed pójściem spać: odłożyć telefon, nie zerkać w ekran telewizora, lub monitora, wziąć relaksującą kąpiel. Pomieszczenie, w który śpimy należy przewietrzyć i zadbać o optymalną temperaturę, oraz odpowiednie zaciemnienie, które będzie sprzyjało wydzielaniu się melatoniny, czyli hormonu snu. Nie mniej ważnym czynnikiem, który ma wpływ na jakość naszego snu, jest to, na czym śpimy. Jeśli jest taka możliwość, najlepiej zrezygnować ze spania na rozkładanych kanapach, czy wersalkach. Najbardziej komfortowe okazuje się łóżko, a dokładniej – materac. Zastanawiasz się, który materac wybrać – zajrzyj do sklepu internetowego Senpo.

Senpo – co to?

Senpo, to działające niemal od dekady przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą łóżek, materacy i kołder, czyli wszystkiego tego, co ma pomóc w efektywnym i przyjemnym wypoczynku. Obecnie na terenie Polski działa kilkanaście punktów stacjonarnych Senpo, w których można zapoznać się z konkretnymi propozycjami. Nie masz czasu na wizytę na miejscu? Nie szkodzi. Dla Klientów, którzy planują zakup wysokiej jakości materaca, przygotowano szeroką ofertę w sklepie internetowym. Na senpo.pl dostępny jest pełen wachlarz produktów, które odmienią Twoją sypialnię i zapewnią nową, lepszą jakość snu.

Nowoczesna sypialnia ze stylowym łóżkiem na środku

Bogata oferta Senpo

Sklep internetowy Senpo, to wirtualne centrum troski o dobry sen. Zaletą sklepu internetowego Senpo jest szeroka oferta. Dlaczego możliwość wyboru w tym przypadku tak ważna? Bo łóżka, materace, kołdry i poduszki muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Na senpo.pl znajdziesz wygodne materace sprężynowe – idealne do łóżek podwójnych, a także klasyczne materace piankowe, które stanowią bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Jako Klient sklepu internetowego Senpo będziesz mógł liczyć na fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Senpo, to nie tylko materace. Jesteś na etapie urządzania sypialni? W sklepie internetowym Senpo możesz złożyć zamówienie na łóżka. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, tu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W ofercie Senpo znajdują się łóżka drewniane, tapicerowane, a także popularne ostatnimi czasy praktyczne łóżka kontynentalne.

Dobre okazje w Senpo

Można powiedzieć, że zakup odpowiedniego materaca, łóżka i skompletowanie bielizny pościelowej, to swojego rodzaju inwestycja. Zastanawiasz się, ile za to wszystko trzeba zapłacić? Istnieją sposoby na to, by obniżyć te koszta. Wykaz aktualnych promocji Senpo znajdziesz w serwisie rabatio.com. Będziesz mógł tu pobrać kody rabatowe, których zastosowanie podczas płatności pozwoli Tobie na obniżenie pierwotnej ceny. To się naprawdę opłaca!

Sprawdź aktualnie dostępne kupony promocyjne w Senpo:

Powiązane artykuły