Cukierki okolicznościowe

 

Cukierki krówki są przez Polaków traktowane niemal jak dobro narodowe. Te niezwykłe słodycze według wszelkich badań niezmiennie od lat cieszą się ogromną popularnością. Z czego to wynika? Krówki dla dzieci rzecz jasna są po prostu smakołykiem, wobec którego nie przejdą obojętnie. Co ciekawe wielki szacunek do krówek mają również dorośli. To właśnie te cukierki kojarzą im się z dzieciństwem, okresem beztroski , zabawy i pysznych słodyczy.

Ciągnące krówki w Polsce posiadają ponad 100 letnią tradycję, a w niektórych miastach na ich cześć organizowane jest nawet Święto Krówki. Te niezwykłe słodycze posiadają charakterystyczny zapach i niezwykle słodki smak. Prawdziwe krówki posiadają ciągnącą konsystencje w środku, która po 2-3 tygodniach powinna stawać się krucha. Wynika to z procesu krystalizacji i jest czymś całkowicie naturalnym.

W ostatnim czasie modne są cukierki  krówki na urodziny. Na opakowaniu można stworzyć dedykowany napis, na przykład „Urodziny Stasia” albo „18stka Andrzeja”. Jest to bardzo miły i fajny upominek dla gości. Po skończonej imprezie raz jeszcze uczestnicy imprezy będą mogli wrócić wspomnieniem do szalonej zabawy i powspominać udanie spędzony czas.  Bardzo dobrze sprawdzają się krówki ze zdjęciem. Dzięki nowoczesnej technologii nadruku na opakowaniach krówek można stworzyć dowolne zdjęcie co uatrakcyjni wygląd słodyczy.

Cukierki okolicznościowe

Krówki firmowe

Niezmiennie od lat dużą popularnością cieszą się słodycze reklamowe. Ich udział w rynku gadżetów reklamowych nieustannie rośnie. Dziś te słodkie i pyszne cukierki z nadrukiem są równie popularne jak długopisy czy kalendarze. Przede wszystkim dużą zaletą są tu kwestie estetyczne. Na krówce łatwiej nanieść logotyp oraz hasło przewodnie firmy niż na długopisie o nieregularnym kształcie.

Krówki reklamowe są ponadto dobrze postrzegane przez ankietowanych.  W badaniach nad gadżetami reklamowymi zwykle wychodzi, że są to jedne z najchętniej otrzymywanych gadżetów na targach branżowych i spotkaniach biznesowych.

Krówki z logo mogą najczęściej być zaprojektowane zarówno przez zamawiającego, jak i designerów z firmy sprzedającej krówki. Producenci tych słodyczy współpracują z grafikami, którzy projektują wygląd opakowań. Personalizowane krówki wręczane podczas spotkań z potencjalnymi kontrahentami przyjmowane są zawsze z uśmiechem i bardziej cieszą osobę obdarowywaną niż kolejny długopis czy kalendarzyk.

Jednym z najbardziej popularnych sklepów online oferujących personalizowane cukierki krówki jest sklep cukrowki.pl. Organizowane promocje oraz dostępne kody rabatowe sprawiają, że w tym sklepie możesz dokonywać zakupów nieco taniej. Warto zapoznać się z pełną ofertą.

Krówki ślubne

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień dla nowożeńców. Na głowie mają mnóstwo obowiązków. Trzeba dopiąć wszystkie szczegóły, aby ten dzień dobrze kojarzył się przez cały życie. Poza suknią ślubną, garniturem, salą weselną oraz mnóstwem spraw formalnych, warto zadbać również  o najmniejsze szczegóły, takie jak prezenciki dla gości weselnych. Dzięki takim dodatkom ten dzień będzie jeszcze milej kojarzony.  Zdaniem wielu organizatorów weselnych, którzy zajmują się tym na co dzień, słodkie podziękowania dla gości weselnych robią wrażenie i są wyjątkową pamiątką weselną. Zalecane są zwłaszcza projekty tego typu słodyczy spójne z zaproszeniami, winietkami i całym wystrojem sali.

Zamawiając cukierki na ślub musimy jednak pamiętać, że poza wyglądem, a więc opakowaniem z efektowym nadrukiem istotny jest również smak cukierków. Zdarza się, że młoda para zamawia najtańsze, podrobione krówki z ładnym projektem graficznym, jednak po skosztowaniu czar pryska. Dobrym pomysłem jest najpierw spróbować czy receptura produkcji cukierków nam odpowiada i jest wysokiej jakości. Warto wybrać firmę, która produkuje krówki według tradycyjnych receptur, z najlepszego  mleka, olejów roślinnych oraz aromatycznej wanilii.

Idealna krówka powinna posiadać lekko ciągnącą konsystencje w środku, natomiast na zewnątrz charakteryzować się kruchością. Dobra krówka to również taka, która pięknie pachnie.

Sprawdź kupony rabatowe do sklepów ze słodyczami okolicznościowymi: