Panek CarSharing

 

W Panek CarSharing wypożyczysz samochód na minuty. To bardzo proste – płacisz tylko za czas i przejechane kilometry, a korzystasz z auta gdzie i kiedy chcesz. Wystarczy, że pobierzesz aplikację Panek CarSharing, a otrzymasz dostęp do floty Panek CarSharing. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się korzyściami płynącymi z posiadania samochodu bez konieczności ponoszenia wydatków na paliwo, parkowania w płatnych strefach, ubezpieczenia, napraw i przeglądów. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą okazyjnie użytkować samochód i cieszyć się komfortem jazdy bez przykrych obowiązków i opłat.

Zdjęcie samochodów stojących w korku

Pobierz aplikację i korzystaj z auta

Jak korzystać z Panek CarSharing? Pobierz aplikację, zarejestruj się w systemie i korzystaj z różnorodnej floty samochodów. Znajdź samochód na mapie aplikacji mobilnej, jedź dokąd chcesz, a następnie bezpłatnie zaparkuj w ramach strefy Panek CarSharing. Zastanawiasz się jak długo potrwa utworzenie konta i kiedy będziesz mógł zacząć użytkowanie samochodu Panek CarSharing? Potrzebne informacje uzupełnisz w kilka minut, weryfikacja potrwa niewiele dłużej (maksymalnie do 60 minut).

Co dalej?  Sprawdź mapę Panek CarSharing, aby dowiedzieć się gdzie zaparkowany jest interesujący Cię samochód. Zarezerwujesz go poprzez aplikację – otrzymasz też 10 minut czasu na dojście do auta. Samochód otworzysz bardzo łatwo telefonem – wystarczy, że w aplikacji zaznaczysz opcję „Rozpocznij wynajem”. Przygotuj się do jazdy i sprawdź ewentualne uszkodzenia (zrobisz to szybko dzięki krótkiemu raportowi). Teraz możesz już jechać gdzie tylko chcesz! Po zakończeniu użytkowania samochodu zaparkuj auto w Strefie Panek w ogólnodostępnym miejscu. Pamiętaj, że z Panek CarSharing nie ponosisz kosztów za parkowania w centrum miasta oraz strefach płatnego parkowania.

Flota Panek CarSharing obejmuje samochody osobowe i dostawcze. Możesz też wybierać z opcji economy, economy+, comfort, premium i bus 9os. Jakie marki i modele znajdziesz w ofercie? To m.in. Toyota Yaris, Fiat 500, Toyota Corolla, Honda C-HR. Nissan Leaf II, Renault Express. W Panek CarSharing wypożyczysz też auta kategorii „Fun” w opcjach retro, unique i extreme. Jakie modele kryją się pod tymi nazwami? Wśród samochodów retro możesz wypożyczyć m.in, Fiata Multiplę, Poloneza Caro, Trabanta, Fiata 126p czy Volkswagena Golfa II. W opcji unique czeka na Ciebie Cupra Formentor i Levc TV, a wybierając spośród aut extreme znajdziesz m.in. Porsche 911 Carrera, Teslę model S czy Ferrari F430.

Kierowca jadący samochodem z nawigacją

Promocje dla każdego

Wypożyczając auto w Panek CarSharing nie zapomnij o skorzystaniu z aktualnych promocji. Wystarczy, że zamawiając samochód wpiszesz w aplikacji kod RABATIO, a otrzymasz aż 20 złotych na pierwszy przejazd. Kody rabatowe to doskonały sposób, aby zaoszczędzić podczas użytkowania Panek CarSharing. Aktualne kupony znajdziesz zarówno w serwisie rabatio.com (wystarczy wpisać nazwę serwisu Panek CarSharing i sprawdzić aktualne kody), na stronie Panek CarSharing oraz w mediach społecznościowych. Zaoszczędzić możesz też dzięki programowi Polecam Panek. To system poleceń, który zapewnia ekstra bonusy. Jak działa? Przystąp do programu i dziel się Twoim PANkodem ze znajomymi, którzy nie mają konta w Panek CarSharing. Obie strony uzyskają 30-dniowe bonusy w aplikacji, które sprawią, że wypożyczą auta Panek CarSharing bez przepłacania.

Strona internetowa z kodem rabatowym Panek Car Sharing

Panek CarSharing to bezpieczny sposób na szybkie i niedrogie przejazdy w całej Polsce. Możesz zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa decydując się na wykupienie opcji „Rozszerzona ochrona”, która zmniejszy Twoją odpowiedzialność za samochód. Za niewielką opłatą możesz zdecydować się na tę opcję jednorazowo lub miesięcznie, gdy częściej korzystasz z samochodów Panek CarSharing.

Wypróbuj Panek CarSharing i przekonaj się sam, jak wiele możesz zaoszczędzić! Korzystaj ekologicznie z samochodu, ciesz się komfortowym, niezawodnym środkiem transportu, a przy tym nie płać za ubezpieczenie, naprawy czy parking.

Sprawdź aktualnie dostępne kupony promocyjne na przejazdy Panek CarSharing:

Powiązane artykuły