Yanosik – gwarancja udanej podróży

 

Większość z nas posiada samochód. Jeśli masz swój pojazd, jesteś bardziej niezależny – w każdym momencie możesz swobodnie się przemieszczać, nie ograniczają Cię rozkłady jazdy, czy sieć komunikacji publicznej. Niezależnie od tego, czy pokonujesz często dalekie trasy, czy zazwyczaj poruszasz się po mieście, z pewnością odczułeś na własnej skórze, że samochód po prostu ułatwia życie: pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. Jeśli spędzasz w podróży sporo godzin, możesz odnieść wrażenie, że samochód stał się Twoim drugim domem. W takim przypadku warto zadbać o jego wyposażenie i zorganizować jego przestrzeń w taki sposób, by była jak najbardziej komfortowa i funkcjonalna.

Mężczyzna prowadzący samochód

Przygotowanie do podróży

Każdy odpowiedzialny kierowca powinien przygotować się do jazdy. Jak to zrobić? Osoba prowadząca pojazd powinna być wypoczęta. Należy również zadbać o to, by samo auto było w dobrym stanie technicznym. Obowiązkowy przegląd raz do roku, to często za mało. Jeśli tylko zauważysz niepokojące symptomy, zgłoś się do mechanika – dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoje auto Cię nie zawiedzie. Niezbędnym elementem przygotowania się do jazdy jest także zaplanowanie podróży. Nawet jeśli obierana przez Ciebie trasa jest Tobie doskonale znana, należy pamiętać o tym, że sytuacja na drodze jest dynamiczna i może zmieniać się z minuty na minutę. Czy jest sposób na to, by zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo i mieć na bieżąco dostęp do informacji na temat stanu przejazdu? Oczywiście, że tak. Na rynku dostępne są nawigacje oraz komunikatory, które będą przekazywały Tobie raporty dotyczące aktualnych zdarzeń.

Yanosik – jak to działa?

Słyszałeś już o rozwiązaniu, jakim jest Yanosik? Jeśli nie, koniecznie wypróbuj jego działanie i przekonaj się, jak niewiele trzeba, by ograniczyć niechciane niespodzianki podczas podróży. Jak działa Yanosik? To jeden z najpopularniejszych komunikatorów, którego dane aktualizowane są przez ponad milionową społeczność kierowców. Korzystając z Yanosika będziesz miał dostęp do informacji na temat ruchu, ewentualnych zagrożeń na drodze, wypadkach, czy fotoradarach. Chcesz, by korzystanie z Yanosika było dla Ciebie jeszcze bardziej komfortowe? Zajrzyj do sklepu internetowego Yanosik. Kupisz tu urządzenia, które usprawnią korzystanie z aplikacji i sprawią, że Twoja podróż będzie jeszcze bardziej bezpieczna. Szereg nowoczesnych rozwiązań spowoduje, że zaplanowana przez Ciebie trasa, mimo niespodziewanych zdarzeń, będzie mogła upłynąć w czasie, jaki założyłeś. Rozważ zakup dotykowych urządzeń GTm,  pilota do obsługi aplikacji, czy uchwytu i reaguj na zgłoszenia bez ryzyka dekoncentracji.

Telefon z nawigacją umieszczony na uchwycie samochodowym

Nowoczesne rozwiązania Yanosik

Yanosik jest liderem nowoczesnych rozwiązań wspierających kierowców. Wzrost liczby samochodów na ulicach, coraz większa sieć autostrad i dróg szybkiego ruchu, sprawia, że podróż wymaga również odpowiedniej organizacji i znajomości obowiązujących przepisów. Lubisz być przygotowany na każdą sytuację? Zadbaj o dobre ubezpieczenie. Jako użytkownik aplikacji Yanosik, zapoznaj się z ofertą ubezpieczenia YU! – jeśli jesteś pełnym rozwagi, rozsądnym kierowcą, będziesz mógł liczyć na atrakcyjne warunki cenowe.

Często poruszasz się autostradami? Płać za przejazdy szybko i wygodnie – nie tracąc przy tym cennego czasu Twojej podróży. Rozwiązania od Yanosika pozwolą Tobie na sprawne pokonanie płatnych odcinków autostrad. Wystarczy, że zsynchronizujesz swoje urządzenie z systemem e-TOLL. Szczegóły sprawdzić na stronie internetowej Yanosik. Przekonaj się, jak niewiele trzeba, by ułatwić sobie nawet najdłuższą i najbardziej wymagającą podróż.

Autostrada z lotu ptaka

Korzyści Yanosik

Zastanawiasz się, jakie koszta wiążą się z korzystaniem z rozwiązań i gadżetów proponowanych przez Yanosik? Bez obaw! W serwisie rabatio.com znajdziesz informacje na temat aktualnych promocji i rabatów Yanosik, dzięki którym zakupy w sklepie internetowym Yanosik przyniosą Tobie jeszcze więcej satysfakcji. Szukaj mądrych, nowoczesnych rozwiązań: zarówno podczas zakupów, jak i podróży, a będziesz zaskoczony tym, jak łatwo będziesz mógł zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

Sprawdź aktualnie dostępne kupony promocyjne w Yanosik:

Powiązane artykuły