Karta Curve

 

Na co dzień używasz kilku kart płatniczych? Gubisz się w numerach PIN, warunkach użytkowania kart i opłatach z nimi związanych? Lubisz nowinki technologiczne ze świata finansów i chcesz ułatwić sobie płatności? Zacznij używać karty Curve – Curve karta to opcja, która pozwoli Ci na zarządzanie różnymi kartami i uprości transakcje w różnych walutach.  

Z kart ułatwiających płatności w obcych walutach, a także umożliwiających szybkie transakcje, coraz chętniej korzystają osoby podróżujące za granicę turystyczne i biznesowo, klienci zagranicznych sklepów internetowych online, a także wszyscy ceniący sobie technologie finansowe poprawiające bezpieczeństwo twoich środków finansowych. Curve karta wirtualna to nowoczesna karta płatnicza, która nie ma fizycznej postaci. Wiąże się to z wieloma zaletami podczas jej użytkowania. Nie można jej zgubić, nie może też zostać ukradziona. Podobnie jak fizyczne karty posiada natomiast datę ważności, numer oraz kod pozwalający na autoryzację transakcji. Jeżeli jesteś przywiązany do kart w fizycznej postaci i nie chcesz się rozstawać z kartą płatniczą, Curve możesz też otrzymać w tradycyjnej formie - plastikowej karty powiązanej z aplikacją. Aplikacja Curve umożliwia płatności smartfonem za pomocą GooglePay czy ApplePay.

Osoba płacąca kartą za zakupy

Zastanawiasz się co wyróżnia Curve spośród innych kart? Fakt, że nie jest powiązana z żadnym kontem bankowym. To swojego rodzaju nakładka, za pośrednictwem której możesz płacić każdą ze swoich dotychczas posiadanych kart wybierając określoną opcję (służy do tego Curve aplikacja). Ten przejrzysty w obsłudze program, mimo że dostępny jest wyłącznie w języku angielskim, umożliwia szybkie i intuicyjne korzystanie z karty. Aby korzystać z Curve nie musisz zasilać konta Curve ani tracić czasu na konfigurowanie kolejnego rachunku. To narzędzie ułatwiające zarządzanie twoimi finansami i płatnościami, które jest bardzo proste w obsłudze. Możesz też czerpać dodatkowe korzyści z Curve np. dzięki rozmaity pakietom w ramach usługi cashback. 

Jak działa Curve? Płacisz kartą Curve w sklepie (za pomocą wirtualnej karty lub plastikowej). Za jej pośrednictwem pobierane są środki z konta bankowego, które wskazałeś. W aplikacji Curve możesz śledzić swoje transakcje, zobaczyć historię i zmienić przypisanie kont do kolejnych transakcji. Ta brytyjska alternatywa dla tradycyjnych kart płatniczych jest w pełni bezpieczna. Spółka Curve posiada zezwolenia brytyjskiego organu Financial Conduct Authority, a wszystkie transakcje płatnicze dokonywane za pośrednictwem Curve opatrzone są certyfikatem bezpieczeństwa GDPR.

Karta Curve opinie

Kartę Curve polecają wszyscy lubiący prostotę transakcji - dzięki funkcjonalnej aplikacji masz pełen dostęp do historii wszystkich transakcji w jednym miejscu. Zależnie od potrzeb możesz w ciągu kilku sekund zmieniać konta i karty, którymi opłacasz transakcje. To wygoda i oszczędność jeżeli płacisz różnymi walutami i chcesz korzystać z najlepszego w danej chwili przelicznika. Dzięki Curve w twoim portfelu zostanie znacznie więcej pieniędzy niż myślisz. Curve karta opinie przeczytasz zarówno na specjalistycznych blogach i forach dotyczących fintechu, jak i w mediach społecznościowych. Jeżeli nie jesteś przekonany do założenia karty i aplikacji Curve, internetowe recenzje użytkowników to doskonałe rozwiązanie dla ciebie. 

Curve opłaty

Chcesz wiedzieć ile kosztuje założenie karty Curve i korzystanie z niej? W zależności od potrzeb możesz wybrać jeden z trzech pakietów – Curve Blue, Curve Black oraz Curve Metal. Pierwszy z nich, Curve Blue, to opcja bez miesięcznych opłat. Wybierając go otrzymasz bezpłatnie kartę i będziesz mógł dokonywać płatności w dowolnej walucie. Kartą możesz wypłacać gotówkę w bankomatach w Polsce i za granicą - to również bezpłatna usługa, należy jedynie zwrócić uwagę na określone granice kwotowe. Jeżeli chcesz korzystać z karty bardziej intensywnie, zastanów się nad opcją Curve Black. Opłata wynosi 9,99 euro, jednak otrzymujesz znacznie wyższy limit transakcji. Najbardziej wymagającym klientom Curve udostępnia opcję Metal. Kosztuje ona 14,99 euro i poza najwyższymi limitami (bezprowizyjne transakcje zagraniczne do wartości 60 tys. funtów, 10 bezpłatnych wypłat z bankomatów w Polsce miesięcznie, możliwość wypłaty do 600 funtów miesięcznie z bankomatów za granicą bez opłat) oferuje także ubezpieczenie telefonu, ubezpieczenie podróżne i wiele innych udogodnień.

Sprawdź aktualne kupony promocyjne i rabaty w Curve:

Powiązane artykuły