Wygodne raty Smartney

 

Coraz trudniej znaleźć osobę, która nie miałaby pożyczki lub kredytu. Jest to absolutnie normalne zjawisko w czasach, w których rynek nasycony jest możliwościami. Konsumenci mający zdolność kredytową po prostu nie chcą czekać. Owszem, można by było odkładać sumy na określony cel, ale często, zanim uda nam się uzbierać wymaganą kwotę, okazuje się, że przedmiot, na którym nam zależy już nie jest dostępny. Czy zatem warto odkładać nasze plany w czasie? Absolutnie nie!

Mężczyzna podpisujący umowę

Pożyczka Smartney jako pomoc w realizacji celów

Podpisanie umowy pożyczkowej wymaga nieco zastanowienia. Warto przeanalizować dostępne oferty i zweryfikować swoje możliwości finansowe. Doszedłeś do wniosku, że płatność ratalna to dla Ciebie rozwiązanie idealne? Nie czekaj, tylko uzupełnij swój wniosek kredytowy na smartney.pl. Pożyczka jest doskonałym rozwiązaniem, gdy zauważyłeś, że ostatnimi czasy pojawiła się potrzeba sfinansowania bieżących potrzeb – nie musisz pożyczać pieniędzy od rodziny. Ze Smartney wszystkie formalności załatwisz szybko i dyskretnie. A może masz marzenie, do którego spełnienia potrzeba tylko nieco więcej funduszy? Wprowadź dane do kalkulatora Smarney i przekonaj się, jak niewiele trzeba, czy wreszcie zrealizować swoje pragnienie. Nadarzyła się świetna okazja zakupowa, ale chwilowo nie masz gotówki? I w tym zakresie możesz skorzystać z propozycji dostępnych w Smarney.

Obecnie Klienci mogą przebierać wśród ofert finansowania. Zależy Tobie na tym, aby szybko i sprawnie zdobyć dodatkowe środki? Nie musisz już wybierać się z wizytą do Banku. Wszystko załatwisz w kilka chwil i to nie wychodząc z domu. Sprawdź, jak działa Smartney i przekonaj się, jak łatwo uzupełnić swój portfel nowymi środkami.

Mężczyzna trzymający figurkę domku

Zalety Smartney

Zastanawiasz się, co to Smarney? Smarney jest firmą pożyczkową, która należy do francuskiej Grupy Oney Bank. Już od ponad 35 lat wspiera swoich Klientów w realizacji ich celów poprzez oferowanie im prostych i przystępnych produktów finansowych. Zaletą Smarney jest przejrzysty proces, a także minimum formalności. Bazując na zdobyczach technologicznych, Smarney wszelkie czynności wymagane po stronie Klienta skróciło do minimum, dzięki czemu uzyskanie dodatkowych środków stało się niezwykle proste i trwa dosłownie kilka chwil. Dodatkowo Smarney dba o wysoki poziom zadowolenia swoich Klientów i ceni sobie Ich zaufanie, w związku z tym przestrzega w swojej praktyce Zasad Dobrych Praktyk ZPF.

Smartney zasady działania

Zastanawiasz się, co jest potrzebne, by wziąć pożyczkę poprzez Smartney? Tutaj nie musisz przejmować się dokumentami i nie tracisz czasu na ich kompletowanie. Chciałbyś podjąć dodatkowe środki? Wejdź na smartney.pl i zaznacz wysokość pożyczki, która Cię interesuje wraz z okresem kredytowania. Przygotuj  również swój dowód osobisty. Zarezerwuj sobie kilkanaście minut i rozpocznij uzupełnianie intuicyjnego wniosku. Decyzja kredytowa podejmowana jest automatycznie, co spowoduje, że niemal od ręki poznasz rezultat sprawdzania Twojej zdolności kredytowej. Całość potwierdzasz w trybie on-line, co oznacza, że kompletnie bez potrzebny wchodzenia z domu, będziesz mógł uzyskać pieniądze z pożyczki. Nie trać czasu na zbędne formalności. Ze Smartney wzięcie pożyczki to przysłowiowa „bułka z masłem”.

Dłonie piszące na klawiaturze laptopa

Korzystna oferta Smartney

Minimum formalności, ekspresowy proces, przyjazny Klientom wniosek – to tylko niektóre z zalet procesu pożyczkowego Smartney. Równie ważna jest cena zobowiązania, które przecież w ostatecznym rozrachunku należałoby spłacić. Dzięki wygodnemu kalkulatorowi Smartney z łatwością dopasujesz wysokość rat do swoich możliwości. Przyjazna Klientom oferta sprawia, że będziesz w stanie spełnić niemal każdą swoją potrzebę finansową: skorzystaj z elastycznego okresu kredytowania (od 6 do 96 miesięcy) w ramach szerokich widełek kwotowych (od 3 000zł do 60 000zł). Dodatkowo, jeśli będziesz śledził promocje Smartney za pośrednictwem serwisu rabatio.com, przekonasz się, że dzięki kodom rabatowym Smarney będziesz w stanie jeszcze bardziej obniżyć koszta związane z podpisaniem umowy pożyczki. Rabatio i Smartney to doskonałe połączenie!

Sprawdź aktualnie dostępne kupony promocyjne w Smartney:

Powiązane artykuły