Legimi czy Empik Go

 

Czytanie ma w sobie coś wyjątkowego: pobudza wyobraźnię, angażuje i pozwala przeżywać przygody bohaterów powieści. Jest doskonałym sposobem na oderwanie się od codzienności. Twoje półki uginają się od nadmiaru książek? Zrezygnowałeś z karty bibliotecznej, bo już nie raz zdarzyło się Tobie zapomnieć o terminie zwrotu i musiałeś zapłacić karę? A może coraz częściej narzekasz na to, że w Twojej torebce lub plecaku brakuje miejsca na tom, od którego nie możesz się oderwać? To oznacza, że przyszła pora, aby na Twoim urządzeniu mobilnym pojawiła się aplikacja do czytania ebooków. W ten sposób będziesz miał bezpośredni dostęp do dzieł swoich ulubionych autorów praktycznie cały czas: w podróży, kolejce, podczas przerwy w pracy. Korzystanie z takiej formy czytelnictwa jest bardzo proste: wystarczy smartfon, tablet lub czytnik i dostęp do Internetu. Jeśli lubisz czytać, warto rozważyć abonament na ebooki – dzięki niemu po uiszczeniu ustalonej opłaty będziesz mógł sięgnąć po kilka tytułów. Po krótkim czasie sam zobaczysz, jaka to oszczędność!

Jesteś aktywny i masz podzielność uwagi? Mimo zamiłowania do literatury, brakuje Tobie czasu na czytanie? Wykup abonament na audiobooki – załóż słuchawki i daj się porwać do świata fantazji podczas biegania, wizyty na siłowni, jazdy autem lub gdy wykonujesz prace domowe. Nagrania, które często są realizowane przez profesjonalnych aktorów i lektorów, dostarczą Tobie dodatkowych wrażeń. Nikt przecież nie powiedział, że książek nie można czytać… słuchając?

Kobieta czytająca ebook w miejscu publicznym

Legimi vs Empik Go

Obecnie miłośnicy ebooków mają do wyboru kilka aplikacji, w tym Legimi i Empik Go. Dają one swoim odbiorcom dostęp do tysięcy tytułów wydawniczych. Masz swojego ulubionego autora i nie możesz przejść obok żadnej księgarni obojętnie? Spraw, by najlepsza księgarnia znajdowała się teraz… na Twoim urządzeniu mobilnym! Decydując się na abonament Empik Go, będziesz mógł dopasować usługę do swoich potrzeb: za niewielką opłatą będziesz mógł sięgnąć po nielimitowaną liczbę ebooków i audiobooków. Chcesz czegoś więcej? Wybierz abonament, który pozwoli Tobie również na słuchanie muzyki. Jako Klient Empik Go zapewnisz sobie kilka form rozrywki płacąc tylko raz. Brzmi to całkiem nieźle, prawda?

 Abonament Legimi nie przewiduje usług związanych z  muzyką. W tym przypadku powinieneś ściągnąć aplikację, prędzej wybierając opcję, w ramach której będą dostępne ebooki Legimi. Jeśli interesują Cię  audiobooki Legimi, będziesz musiał zdecydować się na wariant z wyższej kategorii cenowej. 

Nowoczesne formy czytelnictwa są idealne dla osób zapracowanych. Jeśli Twój wybór padnie na Empik Go, będziesz mógł korzystać z aplikacji na dwóch urządzeniach, co jest bardzo wygodne: to Ty zdecydujesz o tym, czy będziesz miał audiobooki Empik Go  w swoim telefonie, a po ebooki Empik Go będziesz sięgał za pośrednictwem tableta lub czytnika. Empik Go zadbał o to, by jego odbiorcy mogli elastycznie korzystać z ofertowanych usług: to oni wybierają kiedy i jak będą korzystać z aplikacji. Z Empik Go zawsze znajdziesz czas na odrobinę kultury!

Kobieta słuchająca audiobook na kanapie

Co lepsze Legimi czy Empik Go

Po wyborze abonamentu, przychodzi pora na instalację aplikacji. Zarówno w przypadku Legimi, jak i Empik Go proces nie jest skomplikowany – dedykowane programy można z łatwością znaleźć w sieci.

Aplikacja Legimi działa na smartfonach i tabletach z systemem iOSem i Adroid. Istnieje także możliwość korzystania z niej na urządzeniach opierających się na Windowskie 8 i 10. Posiadasz czytnik do ebooków? Sprawdź, czy znajduje się on na liście sugerowanych akcesoriów.

Popularna aplikacja Empik Go jest prosta w obsłudze i  zyskała wielu zadowolonych użytkowników. Klienci Empik Go chwalą przyjemną szatę graficzną, przejrzystość i rozbudowaną bazę tytułów. Dodatkowo, decydując się na Empik Go, będziesz mógł dopasować ustawienia do swoich potrzeb: między innymi sterować tempem odtwarzania audiobooka, zmienić tło lub ustawić czcionkę, a wszystko to na dowolnym urządzeniu! Lubisz czytać? Więc rozwijaj swoją pasję za pomocą nowych technologii!

Sprawdź aktualnie dostępne kupony promocyjne w Empik Go:

Powiązane artykuły