Przywitaj dobre okazje z Orlen Vitay

 

Chciałbyś mieć możliwość czerpania dodatkowych profitów przy okazji załatwiania zwykłych spraw? Jest taka opcja. Jeśli często bywasz w konkretnym miejscu, zorientuj się, czy możesz liczyć tam na dodatkowe korzyści. Wiele przedsiębiorstw przygotowuje dla swoich Klientów programy lojalnościowe. Na czym to polega? Zazwyczaj po wyrażeniu odpowiednich zgód i założeniu konta klienta, istnieje możliwość rejestracji dokonanych czynności, zakupów, czy po prostu aktywności, za które otrzymuje się jakieś profity. Z założenia program lojalnościowy ma przynosić korzyści zarówno Klientom, jak i przedsiębiorstwu, które zdecydowało się na stworzenie takiego rozwiązania. Klienci mają okazję do czerpania bonusów, zniżek, czy też otrzymywania nagród, a firma, która organizuje tego typu akcje pracuje zyskuje grono zaufanych odbiorców.

Osoba płacąca kartą przy terminalu płatniczym

Orlen – więcej, niż stacja

Zastanów się, jak często korzystasz z usług dostępnych na stacjach Orlen? Każdy, kto jeździ samochodem, przyzna, że stacja benzynowa to nie tylko miejsce, w którym uzupełnia się bak. Stacja benzynowa, to często przystanek w podróży. Tutaj możemy coś przekąsić, zrobić podręczne zakupy, czy zakupić drobne akcesoria samochodowe, albo płyny eksploatacyjne. Na stacji benzynowej możemy często skorzystać też z myjni samochodowej, czy po prostu – rozprostować nogi i zregenerować siły przed dalszą trasą. Czy wiesz, że jako Klient stacji Orlen, przy okazji realizacji dostępnych tu usług, będziesz mógł zbierać punkty, które później będziesz miał szansę wymienić na nagrody? Brzmi zachęcająco? Wystarczy kilka prostych kroków, by zgłosić swoje uczestnictwo w programie lojalnościowym Orlen Vitay. Szczegóły dotyczące akcji można znaleźć między innymi na stronie internetowej programu Vitay.

Ręce osób trzymające jedzenie

Orlen Vitay – co to?

Zastanawiałeś się, co to Orlen Vitay? Jest to program lojalnościowy przygotowany z myślą o klientach stacji Orlen. Program Vitay już od dwóch dekad daje swoim klientom możliwość zbierania punktów za zakup konkretnych produktów na stacjach Orlen. Punkty kumulują się, a uzbieraną pulę można wymieniać na kody rabatowe, nagrody, a także przekazać na akcje charytatywne. Program Vitay aktywizuje swoich Klientów, a przy okazji nagradza ich za lojalność i w pewien sposób dziękuje im za to, że ich wybór padł na usługi oferowane na stacjach Orlen. Program Vitay to jeden z najpopularniejszych programów lojalnościowych w Polsce, do którego, szacuje się, że przystąpiło, około 5 milionów klientów.

Jak działa Orlen Vitay?

Wbrew pozorom działanie programu Orlen Vitay oparte jest na prostych zasadach i wymaga minimum zaangażowania klienta. Jeśli chciałbyś wziąć udział w programie Vitaj, na samym początku powinieneś zarejestrować się. Można to zrobić  samodzielnie, w dowolnym momencie, za pośrednictwem strony internetowej lub ściągnąć aplikację Orlen Vitay i założyć konto. Uczestnik programu Vitay otrzymuje kartę: fizyczną, albo wirtualną, na której gromadzone są punkty przyznawane za zakupy na stajach Orlen. By zdobyć kolejne punkty, po prostu należy przedłożyć swoją kartę przy okazji transakcji realizowanej w punkcie Orlen. Zebrane punkty można wymienić na zniżki i nagrody.

Samochód myty przez automatyczną myjnię

Wygodne rozwiązania Vitay

Lubisz proste i wygodne rozwiązania? Jako uczestnik programu Vitay będziesz mógł liczyć na szereg udogodnień, dzięki którym jeszcze chętniej będziesz korzystał z usług stacji Orlen. Ściągnij aplikację Orlen Vitay i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dzięki aplikacji nie tylko będziesz mógł zbierać punkty, ale też dokonasz płatności bezpośrednio przy dystrybutorze, a także zyskasz dostęp do cenionej przez użytkowników nawigacji. Zastanawiasz, się co zrobić z zebraną pulą punktów? Wejdź na stronę sklepu internetowego Vitay i zapłać mniej za oferowane tu produkty. Pomoc innym przynosi Tobie mnóstwo satysfakcji? Przeznacz zebrane punkty na  cel charytatywny. Oczekujesz jeszcze więcej? Bądź na bieżąco z promocjami Orlen Vitay i śledź je za pośrednictwem serwisu rabatio.com. Znajdziesz tu listę trwających akcji i najlepsze oferty, które szkoda by było ominąć.

Sprawdź aktualnie dostępne kupony promocyjne w Orlen Vitay:

Powiązane artykuły