Czekoladki prezentowe

 

Prezenty i upominki to temat rzeka. Jest tyle okazji w ciągu roku oraz tyle różnych charakterów osób obdarowywanych, że można stworzyć cały przewodnik zakupu i wręczenia prezentów. Zdarza się, że nie znając dobrze osoby, której wręczamy prezent możemy nie trafić w gust. Na szczęście jest pewna grupa prezentów, dzięki której ograniczamy ryzyko. Należą do nich między innymi eksluzywne czekoladki na prezent. Warto w tym przypadku zaznaczyć, że musi to być dobra jakość. Nie wypada na prezent wręczać tak zwanej przemysłowej czekolady ze średniej półki, która dostępna jest w każdym sklepie. Jeśli chcesz wręczyć upominki z czekolady lepiej wysil się i poszukaj czekolady rzemieślniczej, ręcznie robionej lub oferowanej w nieco bardziej wykwintnej formie.

Dobre czekoladki na prezent sprawdzają się w większości przypadków ponieważ:

 • Pozytywne skojarzenia – ciężko obrazić osobę obdarowywaną takim prezentem. Nawet jeśli jest ona na diecie, z pewnością nie odbierze źle intencji. Czekoladki przywołują bowiem wyłącznie pozytywne wspomnienia, kojarzą się z tym co przyjemne, przywracają w pamięci dzieciństwo.
 • Luksus – nawet jeśli osoba obdarowywana dba o linię, to kawałek pysznej czekolady raz na kilka dni będzie dla niej czymś niezwykle przyjemnym. Jeśli obdarujesz ją naprawdę dobrą czekoladą, okaże się to w 100% trafiony prezent.
 • Zdrowie – pamiętaj, że dobra czekolada pozytywnie wpływa na zdrowie. Ciemna czekolada zwłaszcza z górnej półki zawiera dużo antyoksydantów, obniża ciśnienie, zawiera kofeinę i teobrominę, poprawia pracę mózgu.
 • Poprawa nastroju – nie bez przyczyny mówi się, że kostka dobrej czekolady może zdecydowanie poprawić nastrój. Bardzo często zwłaszcza kobiety sugerują swoim partnerom, że „jak chcesz mi poprawić humor to kup mi czekoladę”.

Ozdobne czekoladki na prezent

Personalizowane czekoladki na prezent

Czekoladki to produkt bardzo chętnie wykorzystywany poprzez agencje reklamowe do tworzenia tak zwanych gadżetów reklamowych. Dobrej jakości czekolada personalizowana to idealny pomysł na wręczenie jej zatem nie tylko bliskiej osobie, ale również współpracownikom, partnerom biznesowym i kontrahentom.

 • Czekoladki ze zdjęciem – tak zwany Choco Postcard idealnie sprawdza się w przypadku chęci stworzenie wyjątkowo oryginalnego, osobliwego prezentu. Pudełko rzemieślniczych, ręcznie robionych czekoladek opakowanych w Twój projekt opakowania z pewnością sprawi radość osobie obdarowywanej. Będzie to również pamiątka na lata, która będzie dobrze się kojarzyć. Wystarczy, że dostarczysz firmie pakującej czekoladki zdjęcie, które ma być na przodzie opakowania.
 • Czekoladki z nadrukiem – firmy produkujące czekoladki mają możliwość nadrukować na słodkościach wybrany przez Ciebie nadruk. Bardzo często decydują się na to młode pary, które tworzą w ten sposób unikatowy projekt czekoladki. Na słodkościach ślubnych najczęściej są nadrukowane imiona pary młodej oraz data ślubu.
 • Czekoladki z logo – jeśli Twoja firma chce zabłysnąć i wyróżnić się na tle konkurencji możesz stworzyć własny wzór opakowania z logo Twojej firmy. Wręczając tego typu upominek partnerom biznesowym, pokazujesz się z dobrej strony. Tego typu prezent zawsze będzie pozytywnie kojarzył się z Twoją firmą. Pokażesz również perfekcjonizm w działaniu i zwracanie uwagę na drobne szczegóły.

Czekoladki na okazje

 • Czekoladki na Dzień Chłopaka – fantastyczny pomysł na unikalny prezent. Wyróżniają się zwłaszcza rzeźbione figurki z czekolady. Możesz kupić specjalną skrzynkę z czekoladowymi narzędziami, czekoladowego pada do gier, czekoladowy zestaw do golenia, a także wymarzony motor czy samochód z czekolady. Jeśli chłopak lubi piłkę nożną masz z kolei do wyboru duży wybór czekoladowych piłek czy butów piłkarskich.
 • Czekoladki na Dzień Kobiet – tu również masz do wyboru mnóstwo czekoladowych gadżetów ręcznie rzeźbionych. Są to między innymi czekoladowe zestawy do makijażu, zestawy kuchenne, wymarzone auta, rzeźbione pantofelki czy eleganckie czekoladowe kwiaty. Pamiętaj, że wielkie czekoladowe serce obsypane malinami to również idealny prezent dla Niej.
 • Czekoladki gratulacje – chcąc pogratulować danej osobie sukcesu, możesz kupić czekoladowe kwiaty, pralinkowy mix, skrzynkę najwyższej jakości czekolady, a nawet butelkę wina musującego z czekolady.
 • Czekoladki podziękowania – podziękuj za współpracę swoim pracownikom czy partnerom biznesowym kupując skrzyneczkę z wygrawerowanym napisem. Chcesz podziękować rodzicom podczas wesela? Sprawdzą się czekoladki z nadrukiem, np. z napisem „Dziękujemy + imiona pary młodej”.

Sprawdź kupony promocyjne do sklepu, w którym kupisz dobre czekoladki na prezent:

Powiązane artykuły