Prezent dla Niej na Walentynki

  

Walentynki to piękne święto zakochanych, które staje się coraz bardziej popularne i ewoluuje jeśli chodzi o swoją formę. Coraz częściej ten dzień w sposób wyjątkowy obchodzą nie tylko zakochane pary, ale również pary typu rodzice-dzieci, a nawet znajomi-znajomi. Otrzymanie walentynki jest zawsze czymś miłym, tym bardziej, że pędzący świat nie pozwala na drobne, miłe gesty na co dzień. W tym artykule skupimy się jednak na tradycyjnym podejściu do walentynek i spróbujemy przybliżyć pomysły na prezent walentynkowy dla niej. Mimo, że obecnie równie popularne jest obdarowywanie partnera przez partnerkę, to jednak nadal na mężczyźnie spoczywa większa presja jeśli chodzi o „coś na walentynki dla dziewczyny”. To „coś” musi być dobrze przemyślane i trafione, jeśli partnerka ma być szczęśliwa.

Walentynkowe zdjęcie pary

Pomysł na prezent walentynkowy dla niej powinien wynikać przede wszystkim ze znajomości partnerki. W oparciu o jej charakter, zainteresowania, a także inne czynniki zewnętrzne należy dobierać prezent oraz sposób spędzenia tego dnia. Jeśli dziewczyna jest w samym środku sesji na studiach i przygotowuje się do egzaminu, nie zabierzesz jej na kilka dni na wycieczkę. Jeśli partnerka nie czuje się dobrze wśród dużych skupisk ludzi, być może wyjście do obleganej tego dnia restauracji nie będzie dobrym pomysłem. I tak należy przeanalizować każdy prezent, pod kątem jej upodobań. Niezależnie na co się zdecydujesz, masz do wyboru kilka głównych rodzajów prezentów: 

  • Śmieszny prezent na walentynki – ten rodzaj prezentów jest zarezerwowany zwykle dla par, które mają już większy staż w związku i nietrafiony prezent nie jest w stanie popsuć relacji. Ponadto kobieta musi mieć dystans do siebie i do Waszego związku. Jeśli tak właśnie jest między Wami, to możesz postawić na przykład na Onesie, czyli jednoczęściową pidżamę przypominającą wyglądem jakiegoś zwierzaka. Ciepły strój zapewni komfort podczas zimowych wieczorów, ale będzie również zabawną kreacją. Zabawnym prezentem może być również wspólna sesja zdjęciowa z wykorzystaniem śmiesznych, wcześniej przygotowanych strojów i akcesoriów. Taka pamiątka zostanie z Wami na zawsze.
  • Przydatny prezent dla dziewczyny – jeśli Twoja partnerka na każdym kroku podkreśla użyteczność kupowanych rzeczy i krytykuje kupione przedmioty, które się nie przydają w życiu codziennym postaw na sprawdzony prezent, który będzie wykorzystywany przez nią. Do takich prezentów zaliczają się kosmetyki, biżuteria, elementy garderoby, skórzany portfel czy na przykład zestaw do manicure.
  • Romantyczny prezent dla niej – kwiaty, bombonierki, zmysłowa bielizna, zniewalający zapach, a może napisany przez Ciebie wiersz lub przedmiot wykonany własnoręcznie? Wszystko to ma znamiona romantyzmu. Im więcej dasz od siebie tym lepiej. Poświęcony czas na pewno będzie doceniony.

Sprawdź kody rabatowe i promocje na Walentynki

Walentynki jak spędzić? 

Pierwszym pytaniem jakie zadają sobie panowie jest „jak zaskoczyć dziewczynę w walentynki?” Nie da się ukryć, że kobiety lubią być zaskakiwane w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pojawia się też pytanie, gdzie zabrać dziewczyną na walentynki?

  • Romantyczne walentynki – nie musi to być wyjście do restauracji. Romantyczna kolacja we dwoje w domowym zaciszu również będzie dobrym pomysłem. Postaw na dobre wino, bukiet kwiatów i wyjątkowy strój. Bądź elegancki, a wieczór będzie udany.
  • Impreza walentynkowa – romantyzm to dla Was nuda? Wolicie, gdy się coś dzieje? Zabierz dziewczynę na bal lub imprezę walentynkową, gdzie będzie również paczka Waszych znajomych.
  • Walentynki na sportowo – jeśli dzielicie wspólną pasję do sportu to warto ją wykorzystać w planowaniu walentynek. Lubicie biegać? Wspólny trening okraszony na mecie bukietem kwiatów, a może nawet pierścionkiem zaręczynowym to idealny pomysł na spędzenie walentynek. Ważne, aby trening był tego dnia inny niż zawsze.
  • Wyjazd walentynkowy – idealna opcja dla par lubiących podróżować. Wspólny wypad w góry, na narty, do Paryża lub nawet na 1 noc w romantycznym hotelu to pomysł na spędzenie tego dnia z gwarancją zadowolenia.

Sprawdź kupony rabatowe do sklepów, w których kupisz opisane wyżej prezenty:

Powiązane artykuły