Rozwijaj pasję swojego dziecka z Gigantami Programowania

 

W przypadku większości dzieci, edukacja nie kończy się na zajęciach odbywających się w szkole. Wszelkiego rodzaju kółka zainteresowań i zorganizowane aktywności pozalekcyjne stanowią uzupełnienie wiedzy lub są sposobem na rozwijanie pasji. Chciałbyś, żeby Twoje dziecko spędzało pożytecznie czas poza murami szkoły? A może zastanawiasz się, co możesz zrobić, by pomóc swojemu maluchowi pogłębiać jego zainteresowania? Czujesz, że w Twoim dziecku drzemie wyjątkowy potencjał? Czy po prostu szukasz sposobu na to, by zabawa, którą podejmie, była też formą nauki? Na rynku można znaleźć dziesiątki, jak nie setki ofert zajęć pozalekcyjnych skierowanych do najmłodszych. Grunt, to znaleźć takie, które najbardziej przypadną do gustu naszemu dziecku. Uczestnictwo w tego typu spotkaniach powinno być dla niego przyjemnością, urozmaiceniem dnia, a nie przykrym obowiązkiem, do którego dziecko musiałoby się dodatkowo mobilizować. Oprócz zajęć sportowych, artystycznych, czy językowych, wraz z rozwojem technologii, powstały opcje zajęć skupiających się na nowoczesnych technologiach. Twoje dziecko wykazuje zainteresowanie informatyką i sprawami komputerowymi? Poznaj Gigantów Programowania!

Mężczyzna kodujący na komputerze

Czym są Giganci Programowania?

Pierwszy raz słyszysz o Gigantach Programowania? Warto zatrzymać się na chwilę, by poznać szczegóły tego projektu. Giganci Programowa, to projekt edukacyjny stworzony w 2015 roku przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Pomysłodawcy Gigantów Programowania, uważają, że programowanie, to nie tylko sposób na pracę zawodową, ale też zajęcie, które może sprawiać mnóstwo satysfakcji i dodatkowo rozwijać takie umiejętności jak logiczne myślenie, kreatywność, wyobraźnia, czy rozwiązywanie problemów. Nauka programowania, to doskonały pomysł, gdy Twoje dziecko wykazuje zdolności matematyczne, a przy tym jest żywo zainteresowane nowymi technologiami. Tu nauka przeplata się z zabawą.

Dla kogo Giganci Programowania?

Okazuje się, że z propozycji zajęć przygotowanych przez Gigantów Programowania mogą korzystać już najmłodsze dzieci. Giganci Programowania stworzyli kursy, których tematyka i poziom trudności zostały dostosowane do potrzeb i możliwości kilku grup wiekowych (od 6 do 18 roku życia). Uczestnicy Gigantów Programowania mogą brać udział w zajęciach stacjonarnych, jak i zapisać się na kursy, które odbywają się w formie zdalnej. Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy. Giganci Programowania mogą stanowić wciągającą, rozwijającą zabawę, ale też – zwłaszcza w przypadku starszaków – są okazją do pierwszego kontaktu ze światem wielkiej informatyki i pracy z profesjonalistami zajmującymi się na co dzień programowaniem.

Chłopiec uczący się z mamą na komputerze

Oferta Gigantów Programowania

Zastanawiasz się, który z dostępnych kursów będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego dziecka? Wejdź na stronę internetową giganciprogramowania.edu.pl i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Znajdziesz tu zajęcia dotykające tematyki programowania, w tym podstawy tworzenia gier i pierwszych programów, lekcje grafiki komputerowej (w tym tworzenie projektów 3D), a także kurs matematyki. Chciałbyś zobaczyć, jak to działa? Wystarczy, że uzupełnisz formularz uczestnictwa, a skontaktuje się z Tobą konsultant Gigantów Programowania. Chciałbyś mieć pewność, że Twój wybór, to będzie strzał w dziesiątkę? Zarezerwuj lekcję próbną.

Rabaty Giganci Programowania

Giganci Programowania to nie tylko unikatowe, nowoczesne zajęcia. To także szereg promocji, dzięki którym za wybrane kursy zapłacisz mniej, niż początkowo mógłbyś się spodziewać. Odwiedź serwis rabatio.com i sprawdź aktualne akcje rabatowe przygotowane dla Klientów Gigantów Programowania. Znajdziesz tu między innymi kody rabatowe, które pozwolą na obniżenie ceny zajęć semestralnych. Dostępne są tu też informacje na temat bezpłatnych warsztatów i darmowych lekcji próbnych, które mogą się okazać początkiem fantastycznej przygody!

Sprawdź aktualnie dostępne kupony promocyjne w Giganci Promowania:

Powiązane artykuły