Zadbaj o finanse z Alior Bankiem

 

W obecnych czasach posiadanie rachunku w banku, jest czymś, bez czego trudno funkcjonować. Płatności w sklepach, szybkie przelewy, operacje za pomocą kodu BLIK, czy zakupy w internecie – wszystkie te czynności, coraz prostsze, coraz bardziej dostępne, są elementem naszej codzienności. Obawy związane z tym, że samodzielne wykonywanie transakcji, czy posiadanie produktów bankowych wymaga złożonej wiedzy na temat finansów, są zbędne. Specjaliści od bankowości, już od wielu lat, pracują nad tym, by Klienci: zarówno detaliczni, jak i firmowi, mogli swobodnie, bezpiecznie i jak najwygodniej operować swoimi pieniędzmi. Nie inaczej jest w przypadku Alior Banku.

Ręce osoby korzystającej z bankomatu

Alior Bank – bank dla każdego

Jeśli szukasz banku, z bogatą ofertą i możliwością zarządzania finansami online – dowiedz się, czym jest Alior Bank. Alior Bank rozpoczął swoją działalność jesienią 2008. Swoją działalność skupia na klientach indywidualnych i przedsiębiorcach oddając w ich ręce bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania, ułatwiające na co dzień przechowywanie pieniędzy i dysponowanie zgromadzonymi środkami. Z usług oferowanych przez Alior Bank skorzystało już około 4 miliony Klientów. Wysoka jakość obsługi, przyjazne i łatwe w obsłudze produkty, to tylko niektóre czynniki mające wpływ na pozytywne opinie tych, którzy zdecydowali się podpisać umowę z Alior Bankiem.

Przyjazne produkty Alior Bank

Tym, na co warto zwrócić uwagę i co przyciąga potencjalnych Klientów do Alior Banku, jest oferta zbudowana w odpowiedzi na zapotrzebowanie. Dla osób, które szukają bezpiecznego miejsca, w którym można przechowywać zgromadzone pieniądze, i które pozwala na sprawne przeprowadzanie operacji finansowych, przygotowano ciekawe propozycje w zakresie kont oszczędnościowo-rozliczeniowych. Przyjazny taryfikator sprawia, że koszta związane z obsługą konta są minimalne, a atrakcyjne akcje promocyjne oparte na możliwości uzyskania zwrotu, lub dodatkowych profitów zachęcają Klientów do realizacji nowoczesnych form płatności, w tym płatności mobilnych. Z ofertą Alior Banku powinni także zapoznać się Ci, którzy chcieliby nie tylko zdeponować swoje środki, ale uzyskać dodatkowy zysk. Alior Bank przygotował szereg rozwiązań ułatwiających oszczędzanie: Klienci mogą korzystać z możliwości założenia oprocentowanego rachunku oszczędnościowego, czy też wpłacić swoje środki na lokatę. Wszystkie procesy zostały przygotowane w taki sposób, by wszelkiego rodzaju formalności trwały maksymalnie krótko, a przy tym gwarantowały obu stronom bezpieczeństwo transakcji.

Nowoczesne rozwiązania Alior Bank

Aspektem, na który warto zwrócić uwagę podczas wyboru instytucji finansowej, której powierzymy swoje pieniądze, jest możliwość ich kontrolowania i swobodnego nimi dysponowania. Coraz częściej i chętniej Klienci decydują się na nowoczesne i kompaktowe rozwiązania posiadające wiele funkcji. Również w Alior Banku można liczyć na dostęp do bankowości internetowej – Alior Online i poręczną, ale też multifunkcyjną aplikację mobilną – Alior Mobile, dzięki której między innymi zyskuje się możliwość dokonywania płatności telefonem, czy też korzystania z BLIK-a.

Osoba płacąca telefonem za zakupy spożywcze

Pożyczanie w Alior Bank

Dla osób, które potrzebują sfinansowania swoich potrzeb, Alior Bank przygotował różnego rodzaju produkty o charakterze kredytowym. W zależności od kwoty, a także sposobu naliczania odsetek i spłaty zobowiązania, w Alior Banku można liczyć zarówno na tradycyjny kredyt gotówkowy, jak i charakteryzującą się łatwą ścieżką wnioskowania Pożyczkę na Klik, czy też porządkujący finanse kredyt konsolidacyjny. Nowi Klienci z kolei będą mogli liczyć na obsługiwaną zdalnie Pożyczkę Internetową. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę internetową Alior Banku i zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Korzyści Alior Bank

Wysoka jakość obsługi, zróżnicowana oferta produktowa, to tylko niektóre z zalet Alior Banku. Oczekujesz jeszcze więcej? Wejdź do serwisu rabatio.com i sprawdź aktualne promocje Alior Bank. Znajdziesz tu wykaz akcji specjalnych, które sprawią, że współpraca z Alior Bankiem, będzie jeszcze bardziej przyjemna.

Sprawdź aktualnie dostępne oferty promocyjne w Alior Bank:

Powiązane artykuły