Huawei Nowości

 

W niniejszym artykule chcielibyśmy przybliżyć Wam firmę Huawei, odpowiedzieć na pytanie czy „Huawei to dobra marka” oraz przedstawić aktualne nowości w ofercie tego producenta sprzętu elektronicznego. Zacznijmy zatem od samej firmy i jej krótkiej historii. Otóż marka Huawei to przykład amerykańskiego snu, tyle tylko że ta ekscytująca historia wydarzyła się w Chinach w 1987 roku, kiedy to założona została firma w małej wiosce rybackiej. Nikt wtedy nie spodziewał się, że po 30 latach będzie to jeden z czołowych producentów smartfonów, tabletów czy smartwatchy. Momentem przełomowym dla firmy był 2003 rok kiedy to zaprezentowano pierwszy telefon Huawei, a ogromny sukces firma odniosła w 2013 roku kiedy zaprezentowała Huawei Lite. Od tego czasu to już pasmo sukcesów, wielu nagród oraz rywalizacja z takimi gigantami jak Apple czy Samsung. W 2021 roku firma Huawei awansowała do top 10 najbogatszych firm świata. Plasuje się co prawda za Apple i Samsungiem, ale zdaniem wielu specjalistów nowe telefony, tablety czy smartatche Huawei są najlepsze na świecie i niebawem pozycja w rankingu światowym może się zmienić.

Oferta Huawei jest reklamowana przez najlepszego piłkarza na świecie – Roberta Lewandowskiego. Są w niej przede wszystkim smartfony, smartwache, tablety, laptopy, monitory czy słuchawki i głośniki. Sprzęt można kupić nie tylko w największych i najbardziej znanych sklepach z elektroniką, ale powstał też oficjalny sklep Huawei, w którym możecie kupić wybrane produkty. Zobaczmy co zatem mamy do wyboru jeśli chodzi o nowości.

Zdjęcie telefonu marki Huawei

Nowości Huawei

  • Huawei p50 premiera – na ten moment czeka cały świat, bowiem flagowiec Huawei ma sporo namieszać w świecie GSM. Aparat niszczy konkurencję, a tylna obudowa smartfona wygląda obłędnie. Ponadto Chińczycy pracują nad super szybkim ładowaniem smartfona w standardzie 90W. W obliczu wycofywania się Apple i Samsunga z dokładania ładowarek do pudełka, wydaje się, że nowy P50 będzie bardzo dobrą propozycją dla osób, które chcą nabyć świetny smartfon. Na razie jedyny problem to premiera p50. Miała ona się odbyć w marcu, potem podano terminy kwiecień i czerwiec. W kuluarach mówi się o problemach politycznych i sankcjach nałożonych przez USA na Chiny. Miejmy jednak nadzieje, że Huawei szybko upora się z problemami organizacyjnymi, a nowy P50 będzie walczył o miano najlepszego telefonu 2021 roku.
  • Nowy Smartwatch Huawei – Huawei Watch 3 i Huwei Watch 3 PRO to nowe smartwatche, które zyskały dużą popularność na całym świecie. Wyróżniają się przełomową żywotnością baterii. Odpowiednio 3 i 5 dni, a w trybie ultra 14 i 21 dni. Na uwagę zasługuje szlachetny styl, ale w tym Huawei zawsze wyróżniał się na tle konkurencji. Warte odnotowania są inteligentne rozwiązania oraz panel dbania o zdrowie, w którym nie tylko możemy zmierzyć tętno, ale również temperaturę ciała. To nowość, która dostępna jest tylko w kilku modelach smartwatchy na całym świecie. Poza tym nowy smartwatch to również bardzo dobry ekran dotykowy Amoled oraz ponad 100 trybów treningowych.
  • Nowy tablet Huawei – MatePad PRO to wyjątkowy tablet zaprezentowany w 2021 roku, który wyróżnia się bardzo wąskimi ramkami. Ekran pokrywa aż 90% przedniego panelu. Na uwagę zasługuje lekko zaokrąglona obudowa, aby łatwiej utrzymać tablet w rękach. Ponadto lekka konstrukcja 460g nie sprawi problemu w podróży czy w razie konieczności przenoszenia tabletu. Nowy tablet marki Huawei to również lepsza wydajność i lepsza wizualizacja filmów i gier. Zaletami są również łatwa i szybka synergia smartfona z tabletem, a także niezwykle intuicyjny rysik m-pencil.
  • Huawei MateBook x pro 2021 - flagowy laptop Huawei MateBook X Pro posiada 14 calowy panel LTPS obsługujący 3K. Wyświetlacz zajmuje aż 91% powierzchni. Cienkie ramki dodają uroku. Laptop waży tylko 1,33 kg i jest stosunkowo cienki – 14,6mm. Bateria powinna spokojnie wytrzymać do 12 godzin pracy. Jeśli chodzi procesor jest bardzo dobrze. Intel Core i7 10 generacji, 16 GB RAM oraz dysk NVME 256 lub 512 GB. Ważną funkcją jest tez Huawei Share, a więc integracja laptopa ze smartfonem.

Sprawdź kupony promocyjne do sklepów, w których kupisz urządzenia Huawei:

Powiązane artykuły