Udane zakupy? Tylko w Biedronce

 

Zakupy internetowe są coraz prostsze i co tu ukrywać – wygodne. Zaawansowane i rozbudowane warianty dostaw, sprawiają, że maleją koszty związane z przesyłką, a przyjazna klientom polityka zwrotów zmniejsza ryzyko związane z nietrafionym zakupem. Dodatkowo, ciekawe akcje specjalne i kody promocyjne obniżające ostateczną wartość rachunku, skutecznie przyciągają wszystkich entuzjastów polowania na dobre okazje. Czy kupując stacjonarnie wciąż można liczyć na promocje i atrakcyjne warunki sprzedaży? Oczywiście, że tak!

Wnętrze sklepu z meblami

Jakie są style robienia zakupów?

Mimo tego, że handel internetowy w ostatnich latach dosłownie kwitnie, w dalszym ciągu praktykowanie chodzenia na zakupy (stacjonarne) ma się dobrze. Styl kupowania rzeczy codziennego użytku nie jest jednakowy dla każdego. Część osób preferuje robić drobne zakupy codziennie: wyposaża się w produkty, które są wykorzystywane na bieżąco. Codzienny tryb kupowania sprawdza się, gdy nabywamy produkty świeże, o krótkim terminie przydatności. Drugą grupę klientów stanowią ci, którzy stawiają na kupowanie na zapas. Tego rodzaju zakupy zazwyczaj składają się z wielopaków i są efektem nierzadko rzetelnych przygotowań, lub chociażby sporządzenia prędzej listy zakupów.

Gdzie najchętniej kupują Polacy?

Zastanawiasz się, gdzie najchętniej kupują Polacy? Większość z nas na zakupy stacjonarne wybiera się do dyskontów, a najchętniej do… Biedronki. Ta sieć marketów licząca ponad 3200 punktów, obecna jest w ponad 1100 miejscowościach na terenie całego kraju. Te same standardy obsługi, podobny, dobrze znany odbiorcom asortyment i atrakcyjne warunki cenowe, sprawiają, że polscy klienci bardzo chętnie kierują swoje kroki do Biedronki.

Jak kupować w Biedronce?

Biedronka, to doskonałe miejsce na zakup podstawowych artykułów spożywczych, ale też owoców, warzyw, mięs, czy nabiału. Ciekawym rozwiązaniem wprowadzonym do sieci sklepów Biedronka, jest uruchomienie sprzedaży produktów marek własnych. Co to znaczy? Że oprócz topowych marek, w Biedronce można kupić przetwory mleczne, lody, mięso, ryby, a nawet kosmetyki i artykuły higieniczne przygotowane specjalnie dla tej sieci. W ten sposób klienci sklepów Biedronka mają szansę na zakup najpotrzebniejszych, najczęściej używanych artykułów o przyzwoitej jakości , w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Kobieta robiąca zakupy spożywcze

Co zrobić, by kupować taniej?

Dobrym pomysłem na wprowadzenie oszczędności, jest śledzenie promocji i odpowiednie przygotowanie do zakupów. Jak to zrobić? Najlepiej jest śledzić aktualne gazetki zakupowe, a także przy wyborze produktów, kierować się trwającymi obniżkami cen. Biedronka przygotowała dla swoich klientów stronę internetową, na której zamieszczone są informacje o nowościach, rabatach, a także opublikowane są gazetki zakupowe. Wystarczy wejść na stronę biedronka.pl, by w jednym miejscu znaleźć najświeższe i najbardziej przydatne podczas zakupów informacje.

Biedronka Home – co to?

Okazuje się, że Biedronka, to nie tylko zakupy spożywcze. Można tu także kupić dobrej jakości tekstylia, ubrania, narzędzia, czy zabawki i książki. Klienci sieci Biedronka bardzo cenią ten segment produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Biedronka stworzyła sklep internetowy Biedronka Home, w którym bez wychodzenia z domu złożysz zamówienie na artykuły z takich kategorii, jak „Kuchnia”, „Dom i ogród”, „Elektronika”, „Warsztat i auto”, czy „Sport i hobby”. Kupując w sklepie internetowym Biedronka Home można korzystać z zalet zakupów internetowych, zamawiając ulubione produkty, które bywają również dostępne w sklepach stacjonarnych.

Przytulna kanapa oświetlona przez lampę w domu

Promocje Biedronka

Co łączy zakupy w lokalnych sklepów Biedronka i te, które można realizować w formie on-line w sklepie internetowym Biedronka Home? To akcje promocyjne i rabaty. Chcesz być na bieżąco z najbardziej atrakcyjnymi propozycjami? Wystarczy, że będziesz regularnie zaglądał do serwisu rabatio.com. Znajdziesz tu skrót wiadomości o najnowszych ofertach i trwających obniżkach zarówno w Biedronce, jak i w sklepie Biedronka Home. Dzięki rabatom Biedronka i Biedronka Home będziesz mógł kupić więcej za tę samą kwotę. Przekonaj się, jak niewiele trzeba, by kupować korzystnie!

Sprawdź aktualnie dostępne kupony promocyjne w Biedronka Home:

Powiązane artykuły