Pomysły na prezent na Dzień Kobiet

 

8 marca to wyjątkowy dzień, w którym kobiety są obdarowywane prezentami. I choć większość kobiet przyznaje, że taki dzień powinien trwać przez cały rok, to jednak każda dziewczyna, żona, mama, babcia czy siostra doceni Twoje starania w tym dniu. Jeśli nie chcesz kupić oklepanego tulipana i czekoladek, a chcesz postawić na coś nieco bardziej oryginalnego, koniecznie przeczytaj ten artykuł. A zatem co kupić na Dzień Kobiet? 

Dobry pomysł na Dzień Kobiet to połowa sukcesu. Najlepszą z możliwych opcji jest pozytywne zaskoczenie obdarowywanej osoby. Nie zawsze jednak mamy czas na romantyzm i wymyślenie czegoś wyjątkowego. W takiej sytuacji popularne prezenty na Dzień Kobiet, które sprawdzają się w większości przypadków też będą dobrym rozwiązaniem. Pamiętajmy też, że budżet w przypadku udanego prezentu nie ma wielkiego znaczenia. W każdej kategorii budżetowej znaleźć można doskonałe prezenty. W wielu przypadkach drobiazg na Dzień Kobiet daje więcej radości niż drogi prezent.

Międzynarodowy Dzień Kobiet

Prezent na 8 Marca

Najlepsze prezenty na Dzień Kobiet to oczywiście takie, które są dopasowane do charakteru i zainteresowań danej kobiety. Istnieje jednak cała gama bezpiecznych pomysłów, które da się dość uniwersalnie dopasować do usposobienia danej osoby obdarowywanej. Poniżej kilka przykładów:

  • Oryginalny prezent na Dzień Kobiet – najczęściej tego typu prezenty wiążą się z przeżyciami i wyjściami z domu. Nie są to romantyczne i tradycyjne prezenty. Do tej kategorii zaliczyć można na przykład wizytę na strzelnicy, lot paralotnią, kurs fotografiti, skok na bungee czy coraz bardziej popularny drifting – jazda w poślizgu. Jeśli obdarowywana kobieta uwielbia tańczyć dobrym prezentem z tej kategorii będzie również kurs tańca towarzyskiego.
  • Bukiet na Dzień Kobiet – wysłanie całego bukietu kwiatów na pewno zrobi ogromne wrażenie na obdarowywanej kobiecie. W tej chwili istnieje wiele firm świadczących usługi poczty kwiatowej. Wybierając piękny i okazały bukiet i wysyłając go z dobrze przemyślaną kartką z życzeniami możesz nieźle zapunktować.
  • Drobny prezent na Dzień Kobiet – w większości przypadków mamy do obdarowania tego dnia wiele kobiet, a więc trudno pozwolić sobie na kosztowne prezenty. Jeśli obdarowujemy jednocześnie mamę, babcię, teściową, siostrę, koleżanki z pracy czy ze szkoły trzeba koniecznie postawić na coś niedrogiego. Sprawdzonymi prezentami budżetowymi są wszelkiego rodzaju świeczki i woski zapachowe, podgrzewacze do herbaty, akcesoria do parzenia kawy, książki oraz wyjątkowe filiżanki.

Sprawdź kody rabatowe i promocje na Dzień Kobiet

Upominki na Dzień Kobiet

Pamiętajmy, że dobry prezent dla mamy na Dzień Kobiet będzie nieco inny niż prezent dla dziewczyny na Dzień Kobiet. I choć wiele mam jest bardzo wyluzowanych i lubi młodzieżowe podarunki, to nie każdy będzie miała okazje wykorzystać. Wszelkiego rodzaju prezenty, w których trzeba wykazać się minimum sprawności fizycznej i kondycji może stanowić dla starszej osoby pewien problem. Nawet jeśli sądzisz, że Twoja mama da sobie radę pod względem fizycznym, to lepiej nie ryzykuj. Podobnie z Twoją dziewczyną, najpierw spróbuj wyczuć, czy lubi adrenalinę i prezenty „przygodowe”. Dość uniwersalnymi prezentami, które bezpiecznie jest podarować zarówno mamie/teściowej oraz dziewczynie są kosmetyki i biżuteria. Piękny zapach w postaci wody perfumowanej ucieszy chyba każdą kobietę niezależnie od wieku. I nie trzeba wcale kupować dużych perfum, niekiedy małe pojemności dla spróbowania zapachu również są dobrym rozwiązaniem i nie nadwyrężą Twojego budżetu.

Wydaje się, że najprościej jest kupić prezent dla żony na Dzień Kobiet, znamy ją przecież najlepiej i spędzamy wspólnie najczęściej większość doby. Nic bardziej mylnego. Mężowie mają dokładnie ten sam problem co panowie niezamężni. W przypadku żon najczęściej sprawdzają się prezenty użyteczne, które przydadzą się jej w codziennym życiu. Wystarczy rozmawiać i słuchać co mówi do Ciebie żona, a na pewno wyłapiesz co by się jej przydało. Nie oznacza to również, że masz rezygnować z romantycznych prezentów takich jak piękny zapach czy seksowna bielizna.

Sprawdź kupony rabatowe w sklepach, w których kupisz opisane wyżej prezenty:

Powiązane artykuły